Māņticība

māņticība foto attēls

Māņticība - jautājumi un diskusijas

Kas ir māņticība jūsu izpratnē ? (15)
Kāpēc daži cilvēki ar gadiem paliek arvien māņticīgāki , citi turpretim arvien racionālāki? Kāpēc vieni redz pareģojošus sapņus , bet citi - nekad? Neatkarīgi no izglītības un profesijas.
Pilna trakomāja ar tiem, kas redz to, kā nav, dzird visādas balsis un uzskata sevi par Napaleoniem. Nešķiroju, kura skaitās ticība, kura māņticība - visas ir māņi, kas sludina brīnumus, kas dzīvē nevar notikt Kopš kioskos ir tāda tipa prese kā Praktiskā astroloģija - skaidrs, ka pīpls vidējais paliek arvien stulbāks ... No tā arī seko viss cits . Māņticība- ticēšana māņiem, ar ko sirgst liela daļa cilvēces,...tā ir vēlme dzīvot ilūzijām, bailes no realitātes. Pakļaujot sevi sapņu tulkošanai, burvestībām, vēsturisku ticējumu, teiku un nostāstu iepīšanai savas dzīves pagātnes un tuvāko plānu realizēšanai- atrunas meklējumi neveiksmēm, rīcībspējas deficits.
Jo par sevi nepārliecinātāks ir cilvēks, jo māņticīgāks un nedrošāks viņš ir.
Jā, daudz visādu paregotāju, ekstrasensu... Ar šitām lietām naudu pelna, TV šovus rīko... Bet, ja kaut viens no visiem būtu pateicis, kur Malaizijas lidmašīna meklējama... Nekā ... klusums... :)) Ja piipls neiet taalaak, ja paar celju paarskreejis mells kakijs, taa ir maanjticiiba. Ja redz iipashus sapnjus, cilveekam piemiit intuiicija, un tam ar maanjticiibu nav nekaada sakara. Naktii, kad ar manu beernu notika nelaime, es arii redzeeju ziimiigu sapni, no kura pat pamodos. Par tragjeediju uzzinaaju naakamaas dienas pievakaree. ··· Māņticība: Kas ir māņticība jūsu izpratnē ? lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Saplīst spogulis (13)
Man šonakt nokrita spogulis un saplīsa.Nezinu,ko sagaidīt .Visu laiku kladzinu būs uz labu,būs uz labu..
Nu palasot tiina69 komentu,man tapa skaidrs,kādēļ upes(da jebkuras ūdenstilpnes) ir pēdām bīstamas....Ak šie ticējumi!!:D. Jau iepriekš atvainojos par skarbu tekstu! Man ik pa brītiņam saplīst kāds spogulis,bet nekas slikts nav noticis! Neķer kreņķi un atslābsti!!! patiesībā tam nav nekādas nozīmes, jo spogulis ir tikai lieta, kura nekādi neiespaido tavu dzīvi, vienīgi jāpērk cits, nebūs kur spoguļoties. Protams, ka uz labu!! Būs iepēja nopirkt jaunu un daudz smukāku!!! Lauskas savāc un izmet, ja dikti bailes lielas bailes no maģijas spēka, saliec izleitnē un kādu laiku ļauj tekošam ūdenim lauskas nomazgāt. un ja tas spogulis būtu nokritis pa dienu ?
ko gan Tu naktī spogulī vēroji ?
··· Māņticība: Saplīst spogulis lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu