Māņticība

Māņticība - jautājumi un diskusijas

Melnā piektdiena 13. (23)
Vai jums šī diena ir parasta kā visas citas? Vai tomēr ir kāda māņticība ka labāk tādā dienā neko svarīgu neuzsākt?
Esmu ielīdīs skapi, sēžu klusam, rokas turot plisu lācīti, un baidos, šī ka baidos. kāpēc lai šī diena ar kaut ko atšķirtos? Pat MELNā, piektdiena tomēr labāk par jebkuru pirmdienu :} Tie ir tikai cipari ! Tieši tāpat kā visas slimības sākas no smadzenēm! Ja domā ka būs ļauni, tad tā arī būs ... laikam jau ne tā pat vien "Šodien dzimšanas dienu svin oHo" :) ··· Māņticība: Melnā piektdiena 13. lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Piektdiena 13!!! (19)
Kāpēc piektdiena 13 skaitās melnā piektdiena,ka šajā dienā ir jāuzmanās,ka nevajadzētu pieņemt nekādus svarīgus lēmumus.Un vispār kāpēc tieši skaitlis 13 daudziem saistās ar kaut ko mistisku,bet ne tajā labākajā ...
Svētajās vakariņās piedalijās Jēzus un 12 mācekļi. Kopā 13 cilvēki. Pie krusta Jēzu piekala un viņš mira par mūsu grēkiem piektdien. Savienojot visu kopā arī sanāk piektdien 13. datumā melnā diena. Un tagad vēl pievelc klāt pilnmēnesi un sanāks tīrās šausmas. Lien labāk ātrāk zem deķa un galvu ārā nebāz citādi vēl Tev iestāsies grūtniecība.
Jauku šo dienu visiem!
Pirmā dzirdēšana, ka nevajadzētu pieņemt nekādus svarīgus lēmumus. būtu vajadzība, rpecētos, piektdienā, 13., ar mellu kaķi padusē. Latvijā jau tradicionāli tieši 13 janvāris (un ne būt ne obligāti piektdiena) ar kaut kādām ziepēs saistīts.
1905 aptracis proletariāts paplosījās
1919 tika proklamēta Latvijas Sociālistiskā Padomju Republika.
1991 barikādes.
2009 visus Vecrīgas alkohola veikalus izlaupīja.

...var būt ko piemirsu?
Atriebību gaida, runā ka Žaks de Molē nesot aizmirsts:) Dudikam: ja veicas kārtīs, neveiksies mīlas lietās. Lūk arī mağiskais 13. ··· Māņticība: Piektdiena 13!!! lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kas ir māņticība jūsu izpratnē ? (15)
Kāpēc daži cilvēki ar gadiem paliek arvien māņticīgāki , citi turpretim arvien racionālāki? Kāpēc vieni redz pareģojošus sapņus , bet citi - nekad? Neatkarīgi no izglītības un profesijas.
Pilna trakomāja ar tiem, kas redz to, kā nav, dzird visādas balsis un uzskata sevi par Napaleoniem. Nešķiroju, kura skaitās ticība, kura māņticība - visas ir māņi, kas sludina brīnumus, kas dzīvē nevar notikt Kopš kioskos ir tāda tipa prese kā Praktiskā astroloģija - skaidrs, ka pīpls vidējais paliek arvien stulbāks ... No tā arī seko viss cits . Māņticība- ticēšana māņiem, ar ko sirgst liela daļa cilvēces,...tā ir vēlme dzīvot ilūzijām, bailes no realitātes. Pakļaujot sevi sapņu tulkošanai, burvestībām, vēsturisku ticējumu, teiku un nostāstu iepīšanai savas dzīves pagātnes un tuvāko plānu realizēšanai- atrunas meklējumi neveiksmēm, rīcībspējas deficits.
Jo par sevi nepārliecinātāks ir cilvēks, jo māņticīgāks un nedrošāks viņš ir.
Jā, daudz visādu paregotāju, ekstrasensu... Ar šitām lietām naudu pelna, TV šovus rīko... Bet, ja kaut viens no visiem būtu pateicis, kur Malaizijas lidmašīna meklējama... Nekā ... klusums... :)) Ja piipls neiet taalaak, ja paar celju paarskreejis mells kakijs, taa ir maanjticiiba. Ja redz iipashus sapnjus, cilveekam piemiit intuiicija, un tam ar maanjticiibu nav nekaada sakara. Naktii, kad ar manu beernu notika nelaime, es arii redzeeju ziimiigu sapni, no kura pat pamodos. Par tragjeediju uzzinaaju naakamaas dienas pievakaree. ··· Māņticība: Kas ir māņticība jūsu ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Saplīst spogulis (13)
Man šonakt nokrita spogulis un saplīsa.Nezinu,ko sagaidīt .Visu laiku kladzinu būs uz labu,būs uz labu..
Nu palasot tiina69 komentu,man tapa skaidrs,kādēļ upes(da jebkuras ūdenstilpnes) ir pēdām bīstamas....Ak šie ticējumi!!:D. Jau iepriekš atvainojos par skarbu tekstu! Man ik pa brītiņam saplīst kāds spogulis,bet nekas slikts nav noticis! Neķer kreņķi un atslābsti!!! Spogulis pats no sevis plist,kad taja jau ir pat daudz negativas enrgijas sakrajies.Nakti-tapec,ka tad visspecigak negativa energija uzdarbojas.Un ka jau te nmineja,bez parmainam neiztikt.Jauns spogulis,jauna energija un speks.Lai veicas! Neprecētiem spoguļa lauskas jāsaskaita un cik lausku, pēc tik gadiem kāzas. Ja,Ziemelzvaigzne,pirms 4 gadiem es vannasistaba sasitu spoguli,nepagaja ne gads,kad no vira izskiros.Bet seit ir cits gadijums-spogulis saplisa pats un pie tam vel nakti. ··· Māņticība: Saplīst spogulis lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu