Karš

Karš - jautājumi un diskusijas

Sapnī karš (11)
Ko varētu nozīmēt, ja sapnī redz karu - pie kam ļoti realu, smagu, briesmīgu, ar evakuāciju utt. Un ilgas pēc aizbraukšanas. ..
Tas varētu nozīmēt, ka sen sen jau bija laiks celties. :)))
Par daudz ilgi gulēt ir kaitīgi!
Sapņu grāmatām neticu. Man liekas, ka sapņi vairāk vai mazāk tomēr kaut ko nozīmē, tomēr katram tas ir atšķirīgi. Piemēram: 2x esmu redzējusi sevi sukājot savus garus biezus matus un par to priecājoties, kaut gan man garu matu vispār nav, un abas reizes man tajā dienā ir sasista mašīna. Pilnīgi nekādas sakarības, bet mana māte bija redzējusi līdzīgu sapni kādreiz un arī viņa cieta avārijā.... Iekšējs pārdzīvojums. Buus jaunas iepaziisanaas.
Pirms miega paarstaaj pieriities!!!!!))))
ŗealitātē neesi mierā ar "pastāvošo iekārtu"- savu iekšējo un ārējo es, gribi ko radikāli mainīt, bet īsti izeju neredzi.. tapēc arī gribi aizbraukt labi tālu un sākt visu no gala.. tikai jaut. - no kura gala ???? ··· Karš: Sapnī karš lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Karst pasažiera pusē aizmugurējais disks VW Passat b6 (8)
VW Passat b6 karst pasažiera pusē aizmugurējais disks un braucot nepatīkama čīkstoņa un kad bremzē, tā skaņa ir vairāk izteikta. Ir elektroniskā rokasbremze, un panelī parādās P ar svītru pāri. Vai ir kādas idejas, kas ...
Kad pēdējo reizi supporti tīrīti? Visdrīzāk nenormētā sāls dara savu darbu, un supports bloķējas. Cenas - atkarīgs no servisa, bet šinī gadījumā labāk tāds, kuram uzticies. Pie reizes lai notīra diskus un pārbalansē tupeles, jo tīrīt, ja iepriekšminētais ir taisnība, nāksies visus. Ja būsi ielaidis - + bremžu kluči, un, ja ilgi ielaidis - arī bremžu diski... Uzkarst un ieķīlē..un aiziet kokos.. Darbossanaas vaina...ja ir rokas, un vieta to dariit:) Mehānika . Vienkārši pacel augšā un grozot ripinot riteni skaties un klausies ! Visdrīzāk ir ieķīlējusi rocenes svira suportā un neatlaižas rokas bremze. Jājauc un jāskatās, interneta diagnostika nederēs. Izmaksas... atkarīgas no servisa godaprāta. ··· Karš: Karst pasažiera pusē ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Pēc bremžu disku un kolodku mainas loti karst diski, kaut riteņi griežas brivi (11)
A4 Servisa gudriši saka brauc droši,piedils jau 100km nobraucu diski čūkst,gan jau gultnis ari parkarst.Ko darīt???
Ja atļaujas uzlikt jaunus diskus un klučus,tad nevajag nožņaugt kādu kapeiku un pie visa komplektā vajag arī pārjaukt un iztīrīt suportus Bremžu suporta vadīklas vai cilindrs. Man tikko tā bija...priekšējam ratam pats mainīju kolotkas.... cilindrs bija jāiespiež gandrīz līdz galam, lai tās dabūtu iekšā un tas spiedās iekšā ar lielu piepūli. Kad viss bija salikts, daudz nenobraucu, bremzes kūpēja jau pēc 5 nobrauktiem km. Protams,ka nācās jaukt ārā suportu un izrādījās, ka suporta cilindrs tai jaunajā pozīcijā iekoksējies(vecā smēre+netīrumi un mazliet korozija). Notīrīju gan cilindru, gan pašu čaulu, iesmērēju (prasi veikalā speciālo br. cilindru smēri-vienreizēja paciņa 67 centi), nomainīju pie reizes jaunu manžeti un putekļu gumiju. Viss skaisti strādā un neķīlē vairs. Lai veicās Veciem autiņiem tā gadās, suports "ierūsējis" jauno kluču diapazonā, parasti kādi 20km pa pilsētu sporta režīmā, pēc tam lai atdziest, ārstē problēmu. Ja tie 100km nobraukti pisētā nevis par trasi, tad nāksies remontēt suportu... Suportam virzulis aprùséjis, bùs vien jájauc árá un rùsa jápiderasì nost. Pareizi tu domá ka stupicas gultnim tas par labu nu nekádi nenák, arì tie var sákt muzicét péc laika. Tas nav iespējams, ka karsējas, bet griežas brīvi ! Tātad negriežas brīvi !
Taisnība iepriekšējiem komentāriem - suportu remonts, bez tā nekādi.
Un ar šitādu nebrauc - tas ir bīstami gan pašai, gan citiem !
··· Karš: Pēc bremžu disku un kolodku ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Karst auto diski (16)
Kas tur varētu īsti būt par vainu? Autoservisā nomainīja bremžu uzlikas, klučus un vēl kaut ko. Pirmo nedēļu gāja labi, bet pēc tam atkal diski pilnīgi karsti un neceļ arī. Apdzenot tahometrs uzleca līdz 600 apgriezieniem, ...
Atlaid rokasbremzi. iesaku...sadraudzeejies ar kaadu mehaanikki, un nebuus ssaadu probleemu. Kad, gan sen atpakall, patss veel "skruuveeju uzgriezznnus" , nekad gan speciaali nevienu neccakareeju. Ja izaardodt atklaajaas, ka veel kas jaamaina, zvanu iipassniekam, un paskaidroju. Ja netic, lai brauc pats paskataas, nekaadu probleemu.
Un ko mainiija var elementaari pajautaat, lai parada uz autinna , pat vecaas detallas lai atdod.
Gruuti jau ir ar tiem vecaakiem autinniem. Tur biezzi vien tiessam ir..... saac tik kautko aardiit, visu buu jaanomaina ;(
Suportu vaina,neuzto servisu brauc Kad mainija klučus suportiem apkopīti ar uztaisīja? Neiet var būt taisnība, par to vainu roķenē. ··· Karš: Karst auto diski lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Karst aizmugurējās riepas disks Passat b5. (18)
Karst vienas aizmugurējās riepas disks--iespējamā problēma?
Līdz servisam lēnā garā aizbrauksi.
Laiks un izmaksas atkarīgas no meistariem.
Ja nolems izjaukt suportu un iztīrīt, viens laiks, dažas stundas.
Ja mainīs pret jaunu - atkarīgs no tā, kā noorganizēta detaļu piegāde - no dažam stundām līdz 1-2 dienām.
Vecām mašīnām tā parasti notiek, kad bremžu uzlikas galīgi nodilušas - virzulis tālu nāk ārā un iestrēgst. Iespējams, ka pietiek ar bremžu uzliku maiņu, virzuļa nopucēšanu un gumijiņu maiņu. Bet servisos ir gudri vīri - viņi mainīs suportu ar visām detaļām, lai gan suports ir tikai masīvs dzelzs gabals, kas nenodilst nekad.Tā kā tev sava meistara nav, tad nekas cits neatliek kā paļauties uz servisvīru godaprātu, iekrāt paris sotakus un beidzot savest autiņu kārtībā tavai un līdzcilvēku drošībai. Ticamāk , ka rokas bremzes trosõte neatslīd apakaļ / neatbrīvo / bremžu klučus . Vai + vēl ierūsējisusi asīte , kura suportā darbina rokas bremzi . 99.9 % noķīlējis bremžu suports. Ļoti stulba konstrukcija rokas bremzei - korodē, un pēc tam sprūst tās pievads. 80 % gadījumu jāmaina suports, suporta remonts palīdz īslaicīgi - tāds pārdošanas variants.
P.S. Cienījamā Ventas kundze - varbūt tiešām Jums šo nodzīto kolhoznieku sapni dzīt uz Tolmetu, un iegādāties, ja ne jaunu, tad citu auto?
Tikpat labi tas var būt ari gultnis... ··· Karš: Karst aizmugurējās riepas ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Karstvīna recepte (4)
Vai kāds lūdzu, varētu pateikt kā īsti pagatavo karstvīnu?
nopeerku atteiciigu viinu, kur taa arii virsuu rakstiits - karstviins, nedaudz krustnaglinjas, katrolis, gaaze vai elektriiba un sildaas. Es visu pudeli ieliku vaaroshaa uudenii...

Veikalaa izstaastija ka var lietot gandriiz jebkuru sarkanviinu pieberot garshvielas...
...pie garshvielaam klaat veel pielej/ makjeniiit/ apelsiinu sulu ....buuus labs/.....lielos daudzumos, ja lietosi!
a sildi liidz briidim it kaa tuuliit tuuliit vaariitos....buus labais:)
Uz 0,7 pudeli parasto skābo sarkanvīnu pieliek 2-3 ēdamkarotes cukura, apelsīna miziņas, kardemona graudiņus 5-8, kanēli - nelielu naža galu, 2-3 krustnagliņas. Ir arī veikalā dabūjamas paciņā jau gatavas karstvīna garšvielas. Vīnu uzsilda tikai līdz viršanai - kad aktīvi paceļas balti sīki burbulīši, bet šķidruma virsma vēl neviļņo, lai neizvāras alkahola grādi. Citi vēl pielej 50g laba konjaka klāt. Karstu lej glāzēs. ··· Karš: Karstvīna recepte lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kas ir bronchopneumonia sin lobi inferioris? (1)
kreisas plausas lejasdaivas 9,10.seg.proj.zona skierdaini pastiprinats,neasi konturets plausu zim.peribronhialas infiltracijas rezultata.Skidrumu pleiras telpa neredz.Sirds palielinata skersgriezuma.Aorta izversta,sklerozeta.Diafragma ...
Vienkarsaa valodaa- Bronhu un plausaudu iekaisums kreisas puses apaksejaas daivaas ··· Karš: Kas ir bronchopneumonia sin ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Vai pneimonija, plaušu karsoņi un bronhīti ir saistīti ar smēķēšanu? (11)
Vai tas ir tā: pneimonija, plaušu karsoņi un bronhīti ir saistīti ar smēķēšanu!
Ja tas ir saitits ar straujam temperaturas maiņam ejot pipet auksta laikā, tad jau nu noteikti ir!!! vareetu buut,
kad man bija plaushu karsonis, baigi gribejaas piipot, ko arii dariiju...

*pneimonija ir tas pats plaushu karsonis
Cigaretēs ir gana daudz vielu, kuras kairina un ievaino gļotādu. Tass protams rada labvēlīgu vidi ļaundabīgu mikrobu vairošanai. Regulāra šāda ietekme veido sarētojumus, kas nereti pārtop ļaundabīgās šūnās, dažādos audzējos tai skaitā ļaundabīgos. Smēķjēšana kairina arī barības vadu un kunģi, kas pavairo iespēju iegūt ļaundabīgas šūnas arī tur. Atsevišķos gadījumos palielinās izdalītās kuņģa sulas daudzumu, kas paceļoties pa barības vadu, it sevišķi nakts perjodā apdedzina elpošanas orgānus, tādejadi vēl pavairojot vidi dažadu mikroorganismu un vīrusu vairošanai. Vīrusu un citu mikroorganismu vairošanas rezultata, kad elpošanas organi tiek izmantotui kā barotne, organisms pastiprinati izdala gļotas, lai aizdziedētu radušos ievainojumus. Tādejādi plaušas uzkrājas šķiddrums, kas tad ari tiek saukts par pneimoniju. Ja audi ir ievērojami bojāti var gadīties, ka tiem sadaloties var tikt nosprostoti elpvadi un iestājas nāve no nosmakšanas. Bet tieši smēķešana bronhitu, vai pneimoniju neizraisa. Ne vienmēr. Piem., mazi bērni arī slimo gan ar bronhītu, gan ar pneimoniju, bet viņi taču nesmēķē. Smēķēšana ietekmē šo slimību ilgumu un smaguma pakāpi.Bet tas ir tikai mans personīgais viedoklis. Tihe - es arī tā domāju. ··· Karš: Vai pneimonija, plaušu ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Karoga izkāršana decembra pirmajā svētdienā (2)
Izlasīju kad jauzkar valsts karogi. Tur starp citu ir teikts, ka valsts karogs sēru noformējumā jaizkar decembra pirmajā svetdienā? Var būt kāds var paskaidrot kapēc? Paldies.
:(- Latvānijas apgrūtinājums- uz Angliju aizbraukušajiem bez-godmaņa parex afēras upuriem- pie mājas jāuzstāda divi karogu masti ar caurspīdīgu-stiklotu- ložu necauršaujamu karog-aizsarg-piebūvi- lai zvērinātie podļicisti skatās uz attiecīgajā datumā vajadzīgo karogu- ja vajadzīgs ar sēru lentīti- skatīt pa kreisi, ja bez- skatīt pa labi...;) Decembra 1. svētdiena - Pret latviešu tautu vērstā totalitārā komunistiskā režīma genocīda upuru piemiņas diena. ··· Karš: Karoga izkāršana decembra ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Ledusskapim karst durvis un gumijas (7)
Ledusskapim karst durvis un gumijas ko darīt, ko tas nozīmē vai tas var būt bīstami!
Nupat nesen lasīju, nodegusi māja, sākās no ledusskapja aizdegšanās, nu nekādi nevarēju izdomāt kā var aizdegties ledusskapis, nu ir atbilde skaidra, gadās arī tā. Durvju raamis (nevis pashas durvis) ledusskapim var buut (un tam ir jaabuut) siltam un droshi vien uzsilda arii tam pieguljosho gumiju. Jautaajums vai to var uzskatiit par karsshanu.
Durvju raamii ir iestraadaata apsildes kontuura lai nesviistu durvju raamis starp saldeetavu un aukkstuma skapi (kaa tas ir biezhi noveerojams taa sauktajiem second hand ledusskapjiem no aarzemeem kur taa biezhi vien ir bojaata un noglushiita) Un shii apsildes kontuura saildaas no taa pasha ledusskapja aizmugures radiatora.
Varbuut ja tas ir izteikti silts (karsts) tad kaut kas nav kaartiibaa ar sho apsildes kontuuru. Tas ir jaaprasa ledusskapju remonta speciaalistiem.
Maneejam ledusskapim taa silshana ir knapi sajuutama, ar roku pataustot var just, ka ir knapi siltaaka par paareejo metaalu.
Bieži vien ledusskapis ir "iespiests" un tam nav nepieciešamās gaisa apmaiņas iespējas.
Vēl arī bieza ledus kārta saldētavā. Jo tā biezāka, jo vairāk nākas to saldēt. Motors strādā intensīvāk - lielāka slodze, tas vairāk silst, arī elektoenerģijas patēriņš pieaug. Vēl ir iespēja, ka l/sk "mugura" ir pārklāta putekļiem. Tad arī tas var pastiprināti silt.
Lai gan, manā praksē, nav gadījies sastapties, ka tieši durvis silst.
Īsais kaut kur, vajag elektriķi, labāk nelieto kamēr noskaidrosi kas par lietu, pat ja neaizdegsies tad iespējams sāks gruzdēt un var saindēties no dūmiem.
Ledusskapim drīkst karst tikai aizmugurē radiātors pa kuru viņs izvada siltumu, pārējais ja karst tad nav labi
saldeetavaam radiators ir saanu siena kura ir silta, bet par durviim un gumijaam gan nebiju dzirdeejis un nevaru iedomaaties :) ··· Karš: Ledusskapim karst durvis un ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu