sieviete skorpitis-virietis skorpitis

ieva03    1 Kas tas par briesmonīti....skorpītis???Te nu gan notiek brīnumu lietas,var iepazīties pat ar skorpīti...:)

Skumjudruva1950  1 3 Divi skorpioni kašķēsies un plūksies, jo katrs gribēs būt galvenais. 😀

dabasmiilis      Ieskatam [bet jāvērtē ir individuāli, ja gribas visu to precīzāk, ne visi cilvēki ir vienādi, jāņem vērā daudz dažādu sīkumu] :

"-Vīrietim tīk, ka sieva nonāk pilnīgā, personīgā viņa valdījumā. Skorpiona melu detektors visu nosaka momentā − mirklī atklājot jebkuru krāpšanu, jebkuru mānīšanos jau pašā iedīglī. Skorpions − tas ir mūsdienu Otello. Jebkuri neatļauti partneres paņēmieni tiek bargi sodīti. Otram tipāžam dzīve ir ar dubultu dibenu un daudziem slepeniem nodalījumiem, par kuru esamību neviens nezina un pat nenojauš. Toties viņam ir vesels arhīvs par citiem! Dvēseles dziļumos viņam kā pagrabā noslēptas kaislības un tieksmes.

-Sieviete Skorpions ir apvīta ar slepenības oreolu. Ārējā pievilcība un valdzinošais spēks ievilina un sagūsta. Viņa ir seksuāli ļoti apdāvināta. Dzīves cīņās viņa nekad nekapitulē, bet darba frontē vienmēr ir līdzās vīriešiem, un nav arī nekāds izņēmums, ka tieši uz viņas pleciem gulstas ģimenes uzturēšana un nodrošināšana. Sirdslietās viņa padomu nevienam neprasa, ar saviem uzskatiem, domām, pārliecību un pasaules uzskatu ne ar vienu nedalās. Izvēloties partneri, viņā nostrādā tālo senču spēcīgais instinkts: vajadzīgs spēcīgs, stingrs un uzticams partneris, uz kuru var paļauties.
Mīlestība un kaislība, atrodoties vienlaikus dvēseles un prāta varā, vienmēr tiek pārbaudīta un izmēģināta, izvēlēta un izmeklēta, salīdzināta ar visiem apstākļiem. Izšķirami divi tipi. Pirmais −liktenīgā sieviete, koķeta, jutekliska un ziņkārīga. Vīrietim ļoti bīstams tips: savus pielūdzējus izputina un pat raisa domas par pašnāvību. Kaislības posta arī pašu. Otrais tips− ļoti noslēgta un noslēpumaina sieviete, kas visu dzīvi pavada zem maskas. Partneru meklējumos ir ļoti izvēlīga un nicīga, meklē tik ilgi, kamēr atradīs tādu, kas atbilstu visām viņas dvēseles, gara un miesas prasībām. Vīrietim jābūt oriģinālam un neparastam, jāapvieno sevī cēlās viduslaiku bruņinieka un mūsdienu

dabasmiilis    2 ...un mūsdienu džentlmeņa iezīmes. Bieži palīdz vīram veidot karjeru."

"SKORPIONS + SKORPIONS. Ūdens + ūdens = plūdi.
Divu Skorpionu kopā būšana var būt gan septītās debesis, gan elle. Veiksmīgajā
savienojumā neapvaldāma kaisle saistīs vienu ar otru. Fiziskās saites, kuras būs ļoti
stipras jau sākumā, liks jums vienam pēc otra ilgoties jau pašā attiecību sākumā.
Vairumā gadījumu divi Skorpionu iemīlas viens otrā ļoti ātri un diezgan drīz arī apjauš,
ka ir gatavi ilgstošām saistībām.
Skorpions tīri instinktīvi saprot otra Skorpiona domas un jūtas. Viņi droši var dalīties
noslēpumos viens ar otru. Dažreiz pat nav vajadzīgi vārdi, pietiek ar acu skatienu, lai
saprast, ko otrs tieši šobrīd izjūt. Jūs daudzas lietas darāt sinhroni, tāpēc jūs varat
izvairīties no nebeidzamām diskusijām, kuras citās attiecībās ir nepieciešamas. Jūs ļoti
ērti jūtaties viens otra klātbūtnē.
Attiecības starp diviem Skorpioniem tomēr ne vienmēr ir tik idilliskas kā izskatās. Tam
par pamatu ir abu Skorpionu biežā garastāvokļa maiņa, nelokāmā nostāja jautājumus.
Ja neviens no jums nav spējīgs mīlēt otru „bez noteikumiem”, šīs problēmas jums
nebūs tik viegli pārvarēt.
Pateicoties jūsu lielajai mīlestībai pret otru, parādās īpašnieciskas tieksmes,
greizsirdība un aizdomas vienam uz otru. Jūs abi pieprasāt vispārīgu uzticību no
partnera, bet tas var jūsu jūtas apslāpēt.
Ja neviens no jums neatļaus otram mazliet personisku brīvību, attiecības pārvērtīsies
„vēlmju kaujā” un radīs sarežģītu emocionālo tīmekli. Viena no iespējām, kā no tā
izvairīties ir iemīcīties uzticēties otram un nedot iemeslu aizdomām. Tā varētu būt viena
no visnozīmīgākajām jūsu karmas mācībām."

Floriana    1 gadu un dzimšanas laiku vēl vajag, tad jau kaut ko var sazīmēt, a tā pupu mizas.

Felija      Ģenētika neeksistē...

salve  1   Tas vispārīgais tik tā - ne visai nopietni.
Var labāk paskatīties numeroloģisko saderību pēc dzimšanas datiem, tas būs nedaudz tuvāk patiesībai (procenti 30).

Ineta  1 2 Visbriesmīgākie ir nevis skorpīši, bet intelektuālie grafomāni. Sarakstās n gadus, kuru laikā abi/ visi netīšām nogrūž savus īstos, dzīvos partnerus pa pieskari, jo tie nekonkurē ar Aizspogulijas intelektu. Kaut gan ir diskutabli , vai nekonkurētspējīgie saucami par īstajiem tikai sakarā ar trāpīšanos īstajā vietā īstajā laikā. Varbūt Dievs / Kosmoss tieši grib, lai aiztekot daudz gadiem, daudz ūdeņiem, zari aizpeld, akmeņi paliek 👌
Izdzēšamies, sākam dzīvot?

Railija20  1 1 Skorpions ---> skorpions - ideāla sapratne, saskaņa, jo lieliski jūt un saprot viens otru, ļoti daudz līdzību, tai skaitā egoisms :) , nepieciešams daudz laika ´sev, mīļajam cilvēkam´ ! ♡ Skorpions otru skorpionu respektē un saprot, tur adekvātas robežas, tik ļoti nepieciešamās robežas.
Mīnusi - sadzīviskās situācijās trūkst izpratne par "mēs". Attiecībās nedrīkst būt es, es, es, tu, tu un tikai es vai tu, pazūd kaut kur mēs, pilnīgi visās iespējamās jomās. ) Ieciklējas uz sevi kā personību un aizmirst, ka laivā esam divi, jāairē kopā, bieži vien cilvēks vēlas visu pats, vienpersoniski. Ar laiku sarunājas arvien mazāk un mazāk, jo taču visu jūt un nolasa no pieres tāpat, attiecības paliek arvien "trulākas un trulākas", jo par maz runā savā starpā. ) Neapmierinātība tikai aug. Apmēram, ko te daudz runāt, ja tāpat viss saprotams. Tikai tēmās, kuras neapmierina, nekas nemainās.
Mīlestība un uzticība ir viens, reāla ikdienas sadzīve kaut kas cits, nevienmēr savienojams. Ja dzīvo atsevišķi, katrs par sevi, domāju IDEĀLA savienība. :)) Apzinās kādi abi ir kā personības un respect. )) Ja var sadzīvot un vienoties par sadzīviskām tēmām, kaut kur viens otram piekāpties, lai vilks paēdis, bet kaza dzīva, ja neviens nejūtas kā upuris (kādā no sfērām, piem. finanses vai emocionālā labizjūta u.tml.), tad pat ļoti spēcīga savienība, tikai vairāk jādara kaut ko kopā un mazāk jānoslēdzas sevī.
Protams liela ietekme ir katra audzināšanai ģimenē no bērnības, izpratne par lietām, intelekts, negribot neko sliktu, var rasties sadzīviskas domstarpības. Pieņem vai nepieņem. Cerēt, ka skorpions kādam izdabās vai kāda dēļ mainīsies ir diezgan naivi. Šķiro cilvēkus, labāk viens īsts draugs nekā 10 maznozīmīgi paziņas u.tml. Maz domā par paziņām, tie ir kā, es atvainojos, garāmgājēji, varbūt pa ceļam satikti skolotāji, kuri palīdz tikai MAN KĀ SKORPIONAM augt un attīstīties, kaut ko iemācīties, nekas vairāk. Dvēselē iel

Railija20    2 Dvēselē ielaiž kādu ar spēcīgu "face control" , var gadu desmitiem ´pārbaudīt cilvēku´ un tad tikai pieņemt pa īstam, līdz galam. Kā viņš redz pasauli, lietu kārtību, tā dzīvo, jautājums vai otrs cilvēks pieņem. Skorpioniem nepatīk "krāmēties" ar it kā sīkumiem, tikai no n-tiem sīkumiem kopā veidojas piem. Viena liela problēma. Tà pēkšņi, upsii veselu gadu nepievērsām tiem un tiem sīkumiem uzmanību, bet tagad besis ir jau līdz baltkvēlei. ) Lielās, nopietnās lietās - 100% uzticība, drošība, ka nenodos. Kaut kā tā. Ļoti sarežģīti droši vien.. ))

Ineta    1 gudra sieviete + gudrs vīrietis=viegls flirts. Labi odnako , ka visi nav gudri👌

Katra      Jā, par to vajag runāt , ka interneta zombiji visu dekāžu griezumā ir iznīcinājuši arī čata partneru attiecības realitātē, nevis tikai savas. Ja no tā paliek vieglāk.
Interesants fenomens , kas apliecina intelektuālās komponentes vietu partnera izvēlē. Tas deju skolotājs Gadījums jau var grupēt pārus kā grib, bet agrāk vai vēlāk klibie dejotāji dabū rezervistu soliņus😆👌

Anufrijs    1 Par skorpīšiem fvz,- vispār kukaiņi ir interesanti, piem. maijvaboles..

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu