Jūsu pieredze ar astrologu apmeklējumiem?

Vai ar laiku viss piepildās?

Strauts  4 4 ... bāāāc - tik liela un tic "pasakām" ... :D ...

DanaL    3 Mana paziņa savulaik studēja astroloģiju, un reizi pa reizei "trenējās" uz mani, taisīdama man tur dažādas astroloģiskās kartes vai ko nu tur...
Smieklīgākais, ka rezultātā tika noformulētas un izskaidrotas dažas ap mani vai ar mani saistītas lietas.

VendijaS    1 50/50.
Tieši tāpat kā metot monētu.

smooth    5 Pati neesmu mēģinājusi, bet paziņu lokā, kas ir taisījuši astroloģiskās "kartes" ir atsaukušies, ka tur viss diezgan korekti sasaucoties ar notikumiem.
Bet esot drīzāk, kā jau DanaL rakstīja, - izskaidro un apraksta (noformuē), bet NE pareģo!
Ja domā, ka Tev visa nākotne tiks pa stundām priekšā nodiktēta, tad labāk nepasūti to astro."karti", - būs vilšanās! : ]

av2  1 7 Jaa, buutu jau labi pareggot ko reaalu, nu lotto nummurus, vai ko taadu. bet tur, ne, nee....:))
Ko es saku, pareggot var preciizi 50%, da jebko, un jebkurss. VCienkaarssi ir cilveeki, kam patiik, ka vinniem "visu" pasaka, un to veel pasniedz ssarmanti. Nu luuk, taapeec ar pastaav taas bizness vispaar.Ja var paardot ledu....ziemaa, kaapeec nee, a? :)

dabasmiilis  1 1 Tad drīzāk pie tarologa jāiet. bet tur arī var iegrābties uz nto šarlatānu.

Ljekainiitis  1 3 Jebkādi šādi meklējumi ir tikai liecība par neticēšanu sev un par saviem mazvērtības kompleksiem.
Ja astrologs jeb kāds cits gaisa maisītājs palīdz tikt ar to galā - tas katra paša ziņā. Bet nopietni ticēt tam, ka lēmumus var ietekmēt zvaigžņu kustība miljardu kilometru attālumos ...

Anufrijs      Phe, baigi vaig, pac zvaigzne..🌞

dabasmiilis    3 12:44,

Nemaz nevajag skatīties miljardu attālumos, pilnīgi pietiek pavērot tuvējo kosmosu, lai redzētu, kā tas ietekmē notikumus un ciklus uz mūsu planētas.
Kaut tas pats Mēness, visi paisumi un bēgumi utt...

Astroloģija ir tāda pat zinātne, kā matemātika, fizika, ķīmija utt...

Ticību visam nokauj daudzie šarlatāni, naudas izkrāpēji, tādēļ silti neiesaku vērt maku vaļā pirmajam pretimnācējam, bet gan vispirms viņu kārtīgi pārbaudīt.

Ljekainiitis  2 2 Mīlīt - paisums vai bēgums janvārī dzimušo ietekmē tikpat daudz kā augustā dzimušo. Tā kā "astroloģiskās kartes" pēc dzimšanas laikiem/datumiem ir tīra ūdeņa krāpšana.

Ineta      Negrasos. Interesanti, ka reiz lekcijas laikā īsinājām laiku ar numeroloģiju (draudzenes tā brīža hobijs) un bāc, daudz kas par mani tur bija kā naglai uz galvas

Villia    1 Vēdiskā astroloģija paskaidro precīzi un tai es visvarāk uzticos, prasot padomus, skaidrojumus par situāciju, par plāniem utt. Ideāli, ja astrologs strādā arī ar kalendāru, t.i. sniedz skaidrojumu par notikumiem pēc laika (pulksteņa).

e_Palma    1 Astrologs nav gaišreģis, nepateiks kā dzīvot, bet, ja vēlies uzzināt, uz kādiem "grābekļiem" nevajadzētu kāpt, kāpēc notika kaut kas, vai ir labvēlīgs laiks iedomātam pasākumam (piemēram, darba meklējuma pieteikumam, kāzām, ceļojumam utt,), labs astrologs pateiks. Ir vērts.

Ljekainiitis  3 2 Mjaaa ... Lasu un nu jau vairs nebrīnos. Astrologi, numerologi, taro. Ļaudis - jums tiešām nav ticības pašiem sev ?

dabasmiilis    3 18:47, Pavēro, kuri vairāk nēsā brilles - vasarā vai ziemā dzimušie? un kādēļ tā?

Pat pilnmēness iedarbojas uz katru cilvēku individuāli, dažus pat ļoti ietekmējot.

Dažreiz ir vērts paklausīties padomos no malas, ne vienmēr Panorāma zina pareizās atbildes, kur nu vēl pats! ;)

Ljekainiitis  2 4 Tie, kas ziemā ieņemti te, Latvijā, attīstās ar mazāku vitamīnu u.t.t. pieejamību. Kas protams kaut kā ietekmē to, kā tur tai vēderā tas mazais attīstās.
Un nekādas zvaigžņu maģijas tur nav ... :)

e_Palma    2 Maģijas tur tiešām nav, bet gan ir noteikti Visuma (dabas) likumi. Pa lielam esam tikai Visuma mikrobi ( vai nu kas tamlīdzīgs). Ir labi, ja cilvēks mēģina tos savas eksistences noteikumus izprast.
Tas nekādi nav saistīts ar ticēšanu sev, katram ļauts ticēt.😊

dabasmiilis      Vasarā dzimušajiem lielākas problēmas ar acīm, jo pārāk daudz gaismas, tādēļ acis pārāk jūtīgas un ievainojamas. Tā ir ar tām zvaigznēm, jeb mūsu Sauli.

Kad lasīju par tādu pētījumu, vēl šaubījos, bet kad pavēroju pazīstamos, tur tas ļoti spilgti novērojams.

Maskava13      Piepildās!!Un vēl kā piepildās!!

Ljekainiitis      Mīlīt ... Tu zini, ka kamēr LV ir vasara, tikmēr Austrālijā ir ziema ? :)
Un padomā, kas tam seko, mēģinot to ar "zinātni" astroloģija sasaistīt.

Skaidrs, ja kāds grib lai viņu cērp - neviens to nevar liegt. Tā pat kā senais citāts - pret stulbumu paši dievi cīnās veltīgi.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu