Kā Jūs divos vārdos varētu aprakstīt vīrieti Zivtiņu?

Kā Jūs divos vārdos varētu aprakstīt vīrieti Zivtiņu?Balstīties uz horoskopu vien būtu iespējams muļķīgi,bet rodas sajūta ka zem šīs zīmes dzimušie ir identiski dvīvi ..Iespējams Maldonado,tādēļ arī intresējos.Ja ir miemēts Dvīņi -Zivis būtu ideāli!

Lucky  3 18 Zivtiņš bija Ceļu policijas priekšnieks. Kas tur ko aprakstīt - māte google līdzēs uz nebēdu tam aprakstam. :)

Felde  5 5 Labestīgi...
Vismaz,man zināmie

Felde  4 8 Nujau dvīņua salielijāt-galīgi divkosīgi! Ar apkārtējiem,jautri,atsaucīgi...kompāniju cilvēki.. Ar savējiem,valdonīgi,nepiekāpīgi! Dvīņiem vienmēr taisnība!!;
Mana pieredze....😏

Erian    5 Es ar "Zivi" kopā jau esmu 16 gadus. Saderība ir diezgan laba.

avenekazene    8 Nekad nevar visus merit pec vienas auklas!Nekad!

VECA_PIEPE  3 3 https://www.youtube.com/watch?v=rK238f5EoVs

Ihtiandrs

Roberta1967    2 Man,SVARENĪTEI,labākais vīrietis,kāds bijis...neesmu iemīlējusies viņā,bet kopā ar viņu jūtos tikk...LABI! Mana ZIVĪTE!!!

raina1970    6 Neizlēmīgi, it ka emocionāli bagāti, tomēr-- tendēti uz savām esošām un arī neesošām , izdomātam ciešanām.. Ar darbiem- pašvaki, runā krietni vairāk... ir arī tā, ka peldēs tur , kur pašam škiet ērtāk... Pai esmu Dvīnis, abi bijušie vīri-Zivis..

Bazhix    1 Ļoti labi kopdzīvei :) Tikai drusku pasīvi.. :D

opium7  1 2 Ļoti emocionāli, neizlēmīgi, varētu teikt pat manipulatori, ar darbiem viss ok...ja iedvesmo. Par attiecībām un dzīvi mīļākais teiciens- kā būs, tā būs.

DanaL  3 9 Pazīstu vienu 7.marta un vienu 8.marta Zivju vīriešus. Jauki, draudzīgi, dāsni uz komplimentiem, bet ļoti viegli padodas sieviešu šarmam un uz nebēdu krāpj savas sievietes.

Pati esmu Zivju sieviete, un bēgu no Dvīņiem, cik tālu vien iespējams. Vismaz tie, kas man trāpījušies ir diezgan nepastāvīgi, tarkšķ vienā gabalā tā, ka es no viņiem piekūstu.

Krč, nevaru iepriecināt.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu