Kā sader sieviete strēlnieks vīrietis vēzis???

Ita  2   Labāk nevar būt!

Julianna      Uguns+ūdens=?

Liivija21    1 Labāk ja vīrietis strēlnieks un sieviete vēzis ir super!

Epifanija      Mežonīgs sekss!

elfa6018    1 Vēzītis par lēnu Strēlniecei...

jozolsen  1   Līdz 35 gadiem..

ketija64    3 Aplam, jo ūdens dzēš uguni un beigās čiks vien sanāk!

LaskovijMerzavec    2 Kā abi gribēs, tā arī saderēs....


ja paskatās pēc horoskopiem, tad vērsim ir labi ar jaunavām, bet reāli neviena jaunava pat tuvumā nerādas, toties lauvas pa pilnam...!

Attiecīgi - horoskopu saderības ir nulles vērtībā...

Anufrijs    2 Akmens, šķēres, papīrīts,- tā ir vienīgā metode saderības noteikšanai.

av2    3 Tiiri intreses peec, juus , kad iepaziistaaties, taa arii , nu pa tiesso, uzreiz noskaidrojiet, kaadas zodiaka ziimes utt?? Tiessam, tas ir svariigi????.....
Jeb vienkaarssi, peec gadiem, kad rozaa briles abiem nokritussas, saak mekleet iemeslus ...fantaaziju pasaulee , un...redzi, atrod arii, zodiaka ziimes nepareizas :))

studentka    1 Atkarībā, kas svarīgāks cilvēks vai horoskops. Ja pie katra strīda horoskops būs vainīgs, tad izredzes mazas.

lapukoks    2 Ir svarīga kopējā, summārā saderība. Un nevis tikai saules zīmes salīdzināt. Jāsastāda sinastrijas. Tur arī var redzēt...

Vipera  1   Jāskatās arī kāda strēlniecei ir mēness zīme un pārējās arī protams, sinastrija. Bet tas arī var nelīdzēt. Man viens ar kuru bija laba sinastrija, tā kaitināja, bija tik līdzīgs man...

lovemedo      Ir veca anekdote par sadalījumu:
Vienā starptautiskajā vīriešu kongresā, pēdējā dienā kongresa ģenerālsekretārs nolemj sadalīt sievietes vairākās kategorijās, tāpēc viņš kongresa biedriem piedāvā sekojošo traktējumu:
Те женщины которые дают нам стоя назовём -стоищими женщинамы
Те женщины которые дают лёжа назовём- положителними женщинами
Ну а те которые нам дают раком, назовём раковыми женщинами
Nu tālāk paziņo ka klasifikācija pieņemta vienbalsīgi, ar to kongress tiek slēgts. Nu un visi vīrieši sāk izklīst un viens vecs armēnis, sauc citam armēnim:
Дадо, Дадо, слыш, я помню меня какт отымели на мешках с изюмом, получается я изюмит&#

Ita      Ja puisim pie 70 un kinderwunsch, tad otrai pusei jābut zem 25 (maukas arī der), jo kropļu mums tāpat pietiek.

dabasmiilis    2 Konkrētajā vecumā jāpriecājas par jebkuru zīmi/cilvēku ar kuru iespējams ko izveidot, jaunajiem tiem gan jāvēro horoskopi, lai nesagandētu savu un otra dzīvi izvēloties pilnīgu pretpolu, lai neciestu topošā ģimene, kad rozā brilles kritīs pēc kāda laiciņa.

Piekrītu viedoklim, ka mainīgās lomās saderība būtu vēlamāka[vēzīte+strēlnieks], bet pašreizējā stāvoklī var izveidot kaisles pilnas īslaicīgas attiecības, bet izredzes uz ko ilgtspējīgu ir niecīgas, jo tie ir gandrīz vai pretpoli, dažādi temperamenti un uzskati.
Strēlniekam vēzis var būt kā enkurs ap kaklu, kas bremzē strēlnieka brīvību, un strēlnieks agrāk vai vēlāk pārraus ķēdi, ja viņam kļūs smacīgi.
Strēlnieces nav īsti mājsaimnieces, uz tusiņiem gan kāras.

Horoskops ir viens, bet jāņem vērā arī daudz citi apstākļi, kas veido cilvēku par personību - kāds katrs ir - intraverts, ekstraverts, temperamentu tipi, jūtīguma tipi, no kādas vides vai ģimenes nācis, kādos cilvēkos apgrozās, tas viss mūs veido un mūsu pasaules uztveri.

Ja piemēram strēlniece ir mierīgas dabas, tāda intravertāka, tad iespējams arī vēzim būtu piemērotāka. Lai gan no personīgās pieredzes spriežu, ka pārāk intravertu strēlnieku vienkārši nav, es personīgi esmu ļoti intraverts/nesabiedrisks cilvēks, bet komunicējot ar mani to nevar tā pateikt, nodod mani tikai tas, ka neciešu horoskopā uzsvērtos iepirkšanos, ceļošanu un tusiņus, tas vienīgais, kas liecina par intravertumu...

Strēlnieku par partneri var ņemt tikai cilvēks, kurš viņu nevēlas pārveidot vai pakļaut, pretējā gadījumā būs tikai vieni zaudējumi, strēlnieku nav iespējams pakļaut[ja vien viņš pats to nevēlas], viņš[pēc manas analīzes] ir pati jaudīgākā horoskopa zīme - karotājs. Un ja esi atvēzējies uz strēlnieku, tad jāpieņem viņu tādu kāds viņš ir, censties mainīt strēlnieku, ir tas pats, kas roku bāzt rozetē vai ugunī - var nākties ciest!

Ar uguni var sadzīvot, ja ļauj tai degt, ja to slāpē, tad pretējais efekts,

dabasmiilis      ...Ar uguni var sadzīvot, ja ļauj tai degt, ja to slāpē, tad pretējais efekts, uguns pieaudzē liesmu, lai dotu pretsparu!

Raivis_1977    1 Vēzis sader ar strēlnieku, dvīni, svariem, ūdensvīru. Tas ir labākais no labākajiem šo zīmju
saderīguma raksturīgajām saderīguma īpatnībām. Bet nu tā arī starpcitu ir!
Es domāju kad jau nu noteikti katrs zin kas ar ko sader, nav lieki jājautā!
Un ja nu nezin, tad iesaku vairāk palasīt informācijas horoskopu žurnālos ...

moons      labāk būtu sieviete strēlnieks bet vīrietis ēzelis 2022-01-11

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu