Aktuāls jautājums

Cienījamie OHO pasažieri. Man tāds jautājums. Pārskatīju sarakstu ar lipīgajām slimībām Latvijas teritorijā. To ir ne mazums. Bet šajā sarakstā neatradu slimību Covid 19. Neatradu arī Sars cov. Vien no koronovīrusiem Mers cov. Kāds var norādīt, kur oficiāli Latvijā ir reģistrēta slimība ar nosaukumu COVID 19? Kurā informācijas nesējā to meklēt?

langstins  3 4 dRAUGOS-Gonoreja-triperis----Latviski -Iesnas@

Kavalieris  7 12 Es neatrodu slimību ar ko slimo julianveidīgie.... ķipa varētu būt stokholmas sindroms, a varbūt kautkāds jaunais psiho novizes variants. Noteikti zinatnieki vēl to pēta. Tur ir komumisma zvērību izpausmju sindroms, tādā veidā, ka dzivojot brīvā un drošā zemē, šādi tipi bauro ka viss ir slikti. Un dzied "kooividaaa naaaav".

DanaL  4 7 ZB!

Tessa  11 10 Temu nost, autorei banu.

Salss  5 11 Kavalier, tas ir par to, ka cilvēks netiek galā ne ar sevi, ne savu dzīvi, tad gribas vainot jebkuru un jebko, tikai ne sevi, īpaši izteikta šī problēma ir totalitārā sistēmā augošam indivīdam, kāds nepārprotami ir juļka un kompānija.

laukroze  10 8 autore būtu dakteriene?? Masonu piekritēja, sazv. teoriju speciāliste ...
man reāli besī "pārgudri" ļauži, jo zem tā visa čiks un izrādīšanās - ai, ai cik gurdra es, un uzsveru, ir TIKAI MANS PAREIZAIS viedoklis, pārējie, lai stāv pie ratiem.
Tagad personīgā peredze- esmu vakcinēta nesaslimu, meita un viņas vīrs saslima ar kovidnieku, vēl jāsaka, ka dzīvojām kopā, i turpinoet gvelzt muļķības infomācijas nesēja!!!!

Sanija013  4 5 Covids nav slimība, bet gan vīrus. Slimības ir ārstējamas, ar vīrusiem jāiemācas sadzīvot un izsargāties.

VenBer  2 3 Kā redzams Levits neiemācijās izsargāties.

Epifanija  1 1 Vai tad kādam vēl tā būtu jāapstiprina, ja saslimšanas iet uz urrā!?

studentka  1 2 Kur tu meklēji to info?Laikam Padomju enciklopēdijā.
Par jautājumu - Latvijā ir vairāk kā 178000 apstipronātu covid-19 gadījumu. Par aktualitātēm, simptomiem, slimības gaitu utt. var izlasīt oficiālajā spkc izveidotajā mājas lapā covid19.gov.lv. Bet tā kā topikā par csdd tu rakstīji, ka Latvijā valsts iestādes nepastāv, tad apgrūtinos domāt, kam tad būtu tā slimība vēl kaut kā īpaši jāreģistrē.

Frita    2 Iespējams,ka klasificēsies zem koda J60 J70 kā eksogēno faktoru izraisītas elpošanas orgānu saslimšanas.

jozolsen  1 1 Sadaļa... ezotērika , maģija

AivarsN  3 2 Kāpēc vēl reģistrēt? Ar labu reklāmu aizies ne sliktāk par Lieldienu zaķi, vai Santa Klausu. Un kad organizatori sēdīsies uz apsūdzēto sola, viņi mēģinās taisnoties, ka tikai pajokojuši, jo vīrusa taču nav un nevienu dokumentu par genocīdu pret tautu, viņi taču nav parakstījuši. Cilvēkus tiranizēja policisti, apsargi, veikalu darbinieki, dūra, zāļoja un plaušas bojāja medicīnas darbinieki, lai gan nevienu oficiālu dokumentu, kurš liktu to darīt, neviens taču no amatpersonām nav parakstījis. Viņi paši, mēs jau neko. Kā jau parasti, galvenie organizatori atkal cer izslīdēt nesodīti. Bet tikai šoreiz nekas viņiem nesanāks.
Kurš apstiprināja tos 178000 kovida gadījumu? Ar testiem, kuri pilnīgi neko tādu nevar pierādīt, kā apgalvoja to izgudrotājs? Un kas tas vispār par tādu nenotveramo vīrusu, kuru neviens nav ne redzējis, ne izdalījis, ne zinātniski pierādījis tā nodarīto kaitējumu cilvēka organismam? Parauga šūnas nogalina ar antibiotikām un badināšanu, nevis tās daļiņas, kuras tiek apsaukātas par briesmīgo vīrusu.
Mani nekad nebija aizrāvusi medicīna, kur nu vēl mikrobioloģija un virusoloģija. Tikai dēļ kovidšova atklāju, cik tās ir neierobežotas iespējas cilvēku muļķošanai! Elektronu mikroskops parastam cilvēkam nav pieejams. Tāpēc nav iespējams pārbaudīt farmas izdomājumus. Labi ka daudziem zinātniekiem ierunājusies sirdsapziņa un visa afēra nāk gaismā.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu