Skorpions , bet tieši vīrietis skorpions?

Vai tiesa , ka skorpiona vīrieši var būt attiecībās un pa to laiku meklēt labāku variantu , citu sievieti?
Vai tiesa , ka skorpioni spēj izmantot cilvēkus , arī tos ar kuriem ir attiecībās ?
Vai tiesa , ka skorpioni mīl naudu un gatavi būt kopā , ja būs naudīgs partneris ?

Patiesībā , kads ir pa īstam skorpiona vīrietis , ne pec grāmatas , zvaigznēm , horoskopos sarakstītajiem . Kā jus sevi saviem vārdiem aprakstītu ?
Arī meiteņu domas ir svarīgas

SANPAULU    3 Skorpioni ir mazkustīgi. Dzīvdzemdētāji.Tie apdzīvo klajas, sausas, bieži vien tuksnešainas smilšainas un mālainas platības. Visu dienu tie pavada slēptuvēs zem akmeņu šķembām, zemes alās, zem koku mizas utt. Ja vienā akmeņu kaudzē apmetušies ļoti daudzi skorpioni, tie turas atstatu viens no otra. Naktī skorpioni atstāj slēptuvi un dodas meklēt laupījumu. Tie ēd tikai dzīvu laupījumu, galvenokārt kukaiņus, zirnekļus, mitrenes, daudzkājus.

siikaa16    1 Ja pieliksi klāt zvaigznes, tad arī uzzināsi kāds ir skorpiona vīrietis. Šādu uzskaitījumu varētu likt arī uz citu horoskopu vīriešiem. Labās īpašības attiecībās viņiem nav vai tev neinteresē?

Bellatrixa    5 Pieredze tāda, ka vislabāk pa gabalu no tādiem, un interesanti, ka bez izņēmumiem no visiem, lai ko domātu par horoskopiem.

Felde      Varbūt nemeklē problēmas kur to nav,ja cilvēks ir staigulis,izmantotājs,un tādu ir gana..... Ej ar līkumu!

Letija    8 Laba pieredze - mūsu ģimenē ir un nu jau 5-6 gadus. Cilvēks tomēr nav atkarīgs tikai no horoskopa vien. Vēl ir arī audzināšana, izglītība.

AivarsN  2 1 Skorpioni var būt kardināli atšķirīgi. Gan vispusīgi izglītoti, ļoti patstāvīgi, gan pilnīgi pesimisti, nelabojami alkoholiķi. Kāpēc tādas atšķirības? Varbūt tāpēc, ka mūsu tālie senči debesis dalīja 16 sektoros, nevis 12. Līdz ar to, arī horoskops bija precīzāks. Ja zina dzimšanas datumu, var ieskatīties Āriešu horoskopā.

Railija20  1 3 Man tētis un bijušais vīrs skorpioni. Vairāk negribētu nekādu kontaktu diemžēl. Egoisti.

jaunkundze  3 3 Manuprāt, vīrietis- skorpions ir lielisks- kaislīgs, pašpārliecināts, seksuāls un mērķtiecīgs.
Krāpšana nav atkarīga no zodiaka zīmes, bet gan no konkrētā cilvēka pašvērtējuma- jo tas zemāks, jo cilvēks vairāk apkārt skraidīs.

miers2    6 Daži skorpioni ir pazīstami - nevienam neiesaku :( Lai gan ir mazohistes, kurām tieši patīk, ja viņām kāds mozgas "piļī" nebeidzami. Gan jau mēdz būt arī saderīgas zīmes ar šīm indes pilnajām radībām, bet man kā svariem besī. Vīrieši mēdz būt despotiski ģimenē, bet tas viņiem savukārt ir pluss biznesā. Viņi rūpējas par ģimeni, bet vēlas arī mīļāko uzturēt. Sievai jābūt zem tupeles un nav ko celt tračus par vīra skorpiona dzīves uzskatiem.

miers2    6 Atbildes uz temata jautājumiem:
1.Labāku partneri domās meklē katra horoskopa zīme! Rīcību nosaka nevis horoskops, bet gan dzīves aizņemtība, slinkums un citi nieki.
2. Izmantot cilvēkus arī mēdz vairākas zīmes un es neteiktu, ka tas nu baigi raksturīgs skorpionam. Skorpions vēlas pakļaut un grib būt galvenais, bet tas nav aiz viltības - viņiem vienk tāda daba. Ja tu dievināsi skorpionu, tas noindēs katru tavu nelabvēli un būs gatavs tevi aizstāvēt no visas sirc.
3. Naudu mīl visas zīmes un tas nemaz nav tik raksturīgi tieši skorpionam. Tieši otrādāk - naudas dēļ skorpions nekad neļausies likties zem tupeles - pat neceri!

Roberta1967  1 4 Patiesi!!Ne tā labākā xoroskopa zīme attiecībām.Esmu vairākkārt vīlusies,ļoti!!

rinkulis      Tu izdari vienkārši - paskaties, kādas slavenības ir skorpioni:
https://www.thefamouspeople.com/scorpio-men.php

Un viss tev taps skaidrs...

rinkulis      Tu izdari vienkārši - paskaties, kādas slavenības ir skorpioni:
https://www.thefamouspeople.com/scorpio-men.php

Un viss tev taps skaidrs...

dabasmiilis    3 Skorpions vairāk radīts tādām, kurām patīk pārāk nopietni un noslēgti cilvēki, tur noteikti maz ko no viņa izvilksi uz āru! Esot diez gan nepārliecinoši - tādēļ arī mēdz otram zāģēt smadzenes, vienīgi it kā gultā esot paši labākie, par to es neko nezinu, es uzskatu, ka nekā labāka par strēlnieku nav - nekā personīga!

Ne velti raksta, ka skorpionu ar strēlnieku nedrīkstot atstāt vienus telpā, jo varot saplēsties, jo esot pilnīgi pretpoli - ka viņi viens otru varot nesaprast - skorpions nevar saprast, kādēļ strēlnieks vienmēr tik nenopietns un jautrs, bet strēlnieks nevar saprast kādēļ skorpions tik nenormāli nopietns, ka kas viņam kaiš. Lai gan, strēlniekiem ienaidnieku nav - tie var mierīgi sēdēt pie viena galda ar ienaidnieku un spēlēt kārtis, viss atkarīgs no ienaidnieka intelekta!

Rinkulis interesantu linku iedeva - es centos salīdzināt skorpionu večus ar strēlniekiem tīri vizuāli, un faktiski tur to arī var redzēt - strēlniekiem brīvs nepiespiests smaids - var redzēt, ka viņi tieši tā tobrīd arī jūtas, bet skorpioniem var pamanīt, ka tie smaidi ir tādi uzspēlēti, kā neīsti, tāds kā piespiedu, vietām it kā smaids, bet acis ļoti nopietnas.

dabasmiilis  1 1 Ļoti svarīgs aspekts, kādas zīmes esi tu pats, šo esmu sapratis pētot, ka ir zīmes, ar kurām ir potenciāls, ka viss var sanākt, un ir zīmes, kur galīgi garām, nav jēgas pat censties, jo izredzes līdzinās nullei, ja galīgi nav ko darīt un nervi nav dārgi ,tad var riskēt!

Tieši pa stihijām jāskatās saderība.

Man personiski pretpoli ir Zemes zīmes[mežāzis, vērsis, jaunava] ja runājam par attiecībām, un tieši šīs zīmes ir tās tendētās uz naudu[tēmas uzsaukumā pieminētais] un karjeru... Esmu pamanījis, ka viņi neprot atslābināties, līdz ar to baigi garlaicīgie, cik tad var visu laiku būt nopietniem!
Ar pārējiem +/- varu sadzīvot, īpaši ar savu stihiju.

-Protams arī skorpioni ir dažādi, gan katrā dekādē dzimušie, tāpat arī blakus zīmes mēdz atstāt savus nospiedumus[arī planētu novietojums], tāpat ģimene un apkārtējie nedaudz iespaido, dzīves pieredze, zināšanas utt...

Iespējams vairāk par visu skorpionos mani uztrauc tā noslēpumainība un atklātības trūkums, strēlniekam tieši otrādi - pats atklāts un gaida to pašu no otra, un tracina, ja otrs ko slēpj vai nepasaka līdz galam.

Emma45    1 Kā mīļākie OK. Biznesā ies pāri līķiem, lai panāktu savu. Gadās, ka ir sievai zem tupeles, bet tik un tā laiž pa kreisi. Jo vairāk sieva viņu kontrolē, jo biežāk skrien pie mīļākās/ajām.

AivarsN    1 Jā, nav brīnums, ka slavenāko Skorpionu saraksts sākās ar cilvēces lielākajiem ienaidniekiem.

Pereira      Skorpioni,vīrieši ir ļoti atklāti seksā!!Arī nauda viņiem ļoti patīk!!! 2021-09-01

Dzhonis      Skorpioni necieš melus, netaisnību, tie būs pēdējie kas kritīs kaujā. 2021-09-29

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu