Naudas piesaistīšanas rituāli.

Vai ticat ka naudu var piesaistīt ar kādu maģisku rituālu?Nu kā piemēram pilnmēness naktī uzlikt atvērtu maku uz palodzes lai mēness to apgaismo.Sarkanā maisiņā iebērtu sāli likt makā un t.t.

Red_Heat  1 2 Pārtiekot no roltoniem noteikti.

riebekle  1 6 Uz darbu jāiet. Vēlams, algotu. Tad stabili katru mēnesi kontā ieripos nauda. :D

Tinte  2 5 Kurš tad nezin rituālu ar sarkanu apakšbikšu mešanu uz lustras! Elementāri, Mendelson!

av2  1 4 darbs neder?

nazis    6 Vot, par mīlestību arī ir runa. Vajag mīlēt naudu, nepamest to pie pirmās iespējas, saudzēt, lolot, un neieslodzīt bankas kontā, tad arī nauda Tevi mīlēs.
No rituāliem tikai vienu zinu - turēt zvīņas makā. Darbojas! Sīknauda makā krājas un kļūst arvien vairāk, jo ir slinkums starp zvīņām tos centus meklēt, tāpēc kasē vienmēr izdod atlikumu.

kur_tu_esi  2 1 nenotriekt naudu apģērbā, citos sūdos un pirkt akcijas. Stabilu uzņēmumu. Strādāt pa naktim/brīvdienās, ieguldīt. Arī gaidīt krīzes, pa lēto pirkt īpašumus.

vilx    9 Ir gan zināms kāds rituāls, kurš reāli nes naudu - no rīta piecelies, izmazgā zobus, nodzen bārdu, saķemmējies un duj šancēt.

Zinta  1 4 Papīra naudiņa makā jāliek pareizā secībā. No lielākās banknotes uz mazāko. nejaukt visu vienā nekārtīgā čupā.+ Sarkanu maku!

kur_tu_esi  5 4 Mani pārsteidz, cik daudzi tic tam, ka darbs (cita labā) nes bagātību... darbs ir izmisuma variants. Ja citādi nevar... Reāli vairums strādā visu mūžu un tāpat gamdrīz nekas nepieder.

CoCoSan  1 6 Nopietni? Nu un cik ta daudz esi nopelnījis kriptovalūtas biržā?

vilx  1 3 Kur_tu_esi - itkā jau ir skaidrs, ka zem šī te nika slēpjās vairāki puņķaini tīņi, kas mājasdarbu pildīšanas vietā ierēc par veco perdeļu gruzīšanos. Domāju, ka nevis provokatīvajās atbildēs un tādos kā pieteikumos katrā tiek ieslēpts kaut kāds greizs uzskats ar domu izsaukt gruzīšanos, bet gan tiešām atbildes ģenerē neattīstītas un šauri domājošas smadzenes. Kaut vai 23:04 - acīmredzami ar vārdu "darbs" saprotat kaut ko citu, nevis to, ko ar to domā diskutētāji.

Napoleone  2 2 Tam es neticu, jo zinu vienkāršākus un ātrākus paņēmienus, bet vispārīgā gadījuma - piepildās viss, kam tic, par ko sapņo... tāpēc tas jādara ļoti apdomīgi.... jo piepildās pēc cita scenārija parasti.

CoCoSan      Jujuu, nākotne ir neirografikā vai kā viņu tur

Gretta      Zinu, ka var.

Felde  2 5 Nudien nezinu,kaa naudu piesaistiit-vienigais,kas nak praataa-neseedet uz taas! Nauda jaalaiz apgroziibaa!
Bet-zinu,kam naudas nekad nebuus!-tiem,kuri allazz cciikst...-nevaru atllauties...citiem algas lielaakas... jaa,citi zog,cello,maina auto.... kas tad tam,tam jau savs bizness... ak es nabadzinnss/ite... labak staigassu nossllurcis. :) Trijos vaardos-neciessu ssadus cilveekus!

Geisha    2 Vienreiz uztaisīju rituālu ar zaļu sveci. Svecē ieskrāpe vēlamo summu. Izdarīju visu kā vajag. Nauda tiešām atnāca un ......aizgāja mašīnas remontā. Vairs nerotaļājos ar rituāliem.

elsa    2 Ja visu dienu dirn ohujā, pie naudas tikt varētu būt problemātiski. Mēģini pastrādāt. Vēlams vairākos darbos.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu