Par koronavirusu!?

Googlē ierakstot - Vanga 2020.gadā prognozē jaunas slimības rašanos.

2019 gada 19 janvārī Atrodams ieraksts - Atklātībā nonācis baiss Vangas pareģojums 2019.gadam.

Viņa esot teikusi, ka "nogurusī Zeme sadusmosies un iznīcinās daudzus cilvēkus".

Konspirologi domā, ka pareģojums jau īstenojas, jo uz Zemes notiek dažādas baisas dabas stihijas, kas laupa gan cilvēkiem mājas, gan dzīvības.

Gaišreģe ne reizi vien minēja, ka 2019.gadā notiks lietas, kuru dēļ mirs daudzi cilvēki. Viņa tās dēvēja par "ļoti liela mēroga lietām".

Vanga pareģojusi, ka 2020.gadā cilvēce saskarsies ar jaunu, līdz šim nezināmu slimību, pie tam slimības iemesls būs paaugstināta saules aktivitāte.

Kas tā būs par slimību, nav minēts, taču 2021.gadā Saules aktivitāte normalizēsies un "slimība pati aizies prom".

nazis  1 3 Kritiski izvērtējot, nekādi pareģojumi 2019. gadā nav piepildījušies - nekādas baisas lietas, kuru laikā miruši ļoti daudz cilvēki (vairāk nekā iepriekš) nav bijušas.
Tā pat arī saules aktivitāte nekādi nav paaugstinājusies - tā ir viszemākajā līmenī. Ir tikai uzradies viens iepriekš nepazīstams vīruss. Tādi radīsies ik pa laikam (atcerēsimies "cūku gripu"), bet tam vīrusam praktiski nav izredžu ilgi pastāvēt, lai arī mirs ierobežots skaits cilvēku, diemžēl.

avenekazene  1 4 Jaunas slimibas tagad augs kaa senes pec lietus! Esiet tam gatavi! Tas ir kars pret cilveci kaa ierocis. Es izvelos neuzkerties uz so aaki un dzivoju turpmak bez sii info! Dzive ir skaista, ja tavs virziens ir pareizs......lai izdodas ari jums!

Chris1986    2 nu ja, ja cilvēkam dikti gribas kkā izcelties un kļūt slavenam, tad visdrošām iet uz pareģiem, zintniekiem un kādu citu ezotērisko-lohotronisko jomu

fargo  2 6 varbūt tomēr neest sikspārņus? suņus? ebolas vīruss nesākās ar šimpanzu ēšanu? vai kādus pērtiķus nēģeri izdomāja ņammāt? ja es pareizi saprotu, arī aids sākas tā, arī no mērkaķu ņammāšanas. rēzusmakaki? ir dzīvnieki, kas dabiski ir barības ķēdē kā proteīnu avots citiem. stirnas, govis. atgremotāji. zivis.
vai tad nebija tā, ka piektdaļa sikspārņu ir ar trakumsērgu?
bībelē 3k gadu atpakaļ ir skaidri pateikts, kādi dzīvnieki ir cilvēkam ēdami - zālēdāji un zivis, kas need maitu. nedrīst ēst plēsējus, nedrīst aiztikt cūkas, nedrīst aiztikt visādus mošķeļus, kas dabā darbojas par sanitāriem. pat neko daudz nezinot no bioloģijas, liekas saprātīgi.
bet par vangām neko nezinu. laikam arī ne īpaši gribu zinat. nevajag ēst visādas cūcības un tad brīnīties, ka ir bobo.

riebekle    2 Dzīvot vispār ir bīstami. Mirstība ir 100%.

Letija  2 4 Varētu būt taisnība par cilvēku iejaukšanos dzīvnieku pasaulē ar savu vēlmi visu aprīt.

ube    1 Fargo taisnība. Ķīnieši mēdz ēst termiski neapstrādātus visādus mošķus. (dažos reģionos). Honkongieši dikti dusmojas uz ķīniešiem par šito vīrusu.

Drole  1   Parastaa komunistu nolaidiiba - "avosj pronjesjot". Tas ir human-to-human viiruss, taa ka ceelonis jaameklee nevis tirguu, bet 32 km taalaak.

https://youtu.be/VBxZ1XIYmGc?t=3057

Mamma G : " Wuhan National Biosafety Laboratory Level 4"

gertrude    4 ko tik tā Vanga visu nepareģoja, galvenais pievilkt attiecīgo pareģojumu, attiecīgajam notikumam, tāpat, kā ar Nostradamusu. ja kas, tad pēc Vangas pareģojuma Eiropa aizgāja bojā jau 2010.gada atomkarā.

AivarsN  1 1 Vanga ir neskaitāmas reizes pierādījusi, ka viņai ir spējas ielūkoties nākotnē. Taču nākotni ir iespējams mainīt.
Gan jau drīz uzzināsim, kas un kāpēc to vīrusu izlaida no laboratorijas.

Pasaka  1   ķīnai ir vislielākā armija pasaulē. Labi, ka aiz loga 21. gs ar modernajām tehnoloģijām.

Napoleone  3   Visi pareģojumi, (sākot ar Bībeli) ir programmējumi... protams, ir informatīvais lauks (smalko plānu internets - noosfēra), no kura var paņemt kaut ko jau bijušu un nolikt to - priekšā... cilvēce taču ne pirmo reizi uz Zemes ir iesējusies. Kāpēc ir vajadzīgi tādi "pareģojumi"? - lai vadītu un pārvaldītu cilvēkus, jo tā nostiprina varu tie, kas rullē. Ja cilvēki nebaidītos un neklausītu, kā aitas... scenāriji nepiepildītos, jo mēs katrs ik mirkli veidojam nākotnes sižetu, ja rīkojamies pēc sava prāta un jūtām.

skarbaiskungs      vispār jau, vislielākā armija ir ziemeļkorejai. kur ir tas patiesākais avots uz Vangas pareģojumiem? jo, krimas tilts vēl nedaudz braucams, tomēr nesabruka 19jā.

Napoleone  3   Bet jauni vīrusi tiek saražoti, vai tikai izkladzināts, ka ir tādi - lai tirgotu vakcīnas, tas katru gadu.
Bet tagadējais Ķīnā ar citu galveno mērķi - tā Ķīnu taisa par jaunu pasaules žandarmu ASV vietā.
Šādos apstākļos, kad panika, nav sakaru un transporta - aizvāksies tie biznesa klani, kuri bija ASV valsts elites paspārnē, un iemitināsies citi biznesa klani - globālistu pārstāvji (kuru cilvēks ir arī Tramps), lai Ķīna būtu vadāma pa tiešo no globālistu puses.

Chris1986    1 es nesaprotu, par ko tieši ir cepiens Ķīnas korokovīrusa sakarā - no jebkuras gripas, kas katru ziemu ir Latvijā, arī tagad, komplikācijām mirstības procents ir pulka lielāks nekā no šī vīrusa

Drole      Lielaakaa armija, reekjinot dziivsvara kg:
https://www.statista.com/statistics/264443/the-worlds-largest-armies-based-on-active-force-level/

Lielaakaa armija, reekjinot PowerIndex, kur ZK ir 18.vietaa, taalu aiz eegjipteem un itaalijaam:
https://www.globalfirepower.com/countries-listing.asp

av2      jebkuram notikumam var mieriigi piesiest ne tikai kaukaadas Vangas, bet veel desmit pestellotaaaju paredzeejumaus. Tas taa...
Pa lielam, piekriitu Fargo , ka nevar ....nu NEVAR riit visu kas kustaas, un nekustaas, neko nedomaajopt. Tas ir kkiiniessu nacionaalais "tupums" , un tagad ir sekas.Un buus vel ilgi.....:(

menessLillija      Nu to jau var pavērst šādi - Krievija zināja ka Vanga ko tādu ir pareģojusi. Un Krievija ar Ķīnu palaida stāstu, ka ir vīruss.
Bet to ka 2021 vīruss pazudīs gan ir mīts. Jo vakcīna arī veido tikai īslaicīgu aizsardzību. Un kā zināms koronavīruss ir diezgan niķīgs un katru gadu mēs iesnosimies un sēdēsim mājās katru ziemu ar temperatūru.

Šie pareģojumi ir pasakas, lai visi ticētu, ka Vanga visu ir pareģojusi. Bet īstenībā nav neko šādu pareģojusi. Jo kāpēc tad mums nav pieejami visi viņas pareģojumi? Bet tikai tad kad kaut kas notiek, tad parādās arī pareģojums un man jātic , ka tāds ir bijis.
2021-03-12 22:42

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu