Bet liktens bij lēēēmis,par vēēēlu Tu nāc...

Kāds cits jau ir pasteidzies neaicināts!!:(
Mēs ar dāmu skatamies seriālu "Sļepaja"(aklā)kur seriāla galvenā varone baba Ņina palīdz tikt galā ar dažādām dzīves situācijām,tai skaitā protams arī ar attiecību problēmām.Baba Ņina saka ka katram cilvēkam ir tieši tas ko liktenis ir nolēmis(prednaznačen sudboj)tā saucamā otrā puse ko daudzi jauc ar kaut kādu pusķermeni.Un ja gadās ka vai nu nejaušības pēc vai arī neuzmanības un nolaidības pēc-atrodoties kaut kādos ideālu meklējumu augstumos kaut kur mākoņos-Vnk savu likteņlemto otro pusi palaiž garām.Un tad atkal ir ļoti ilgi jāgaida kad atkal uzradīsies tas ko liktenis paredzējis.Vai nu arī vispār neuzradīsies.Un tā arī paies laiks gramstoties kaut kādās īslaicīgās attiecībās,gadījuma sakaros vai vispar pilnīgā celibātā.Tad kā domājat vai var liktenim paskriet garām?

Chris1986      Nu, nezinu, jāspirinās pašam, nevar cerēt, ka tā tik sēdēs un gaidīs un liktens-sliktens kko piespēlēs vai nepiespēlēs

nazis  1 3 Pēc likteņa definīcijas spriežot, tas nav iespējams - kas liktenim paredzēts, tas notiks, lai arī kāds muļķis būtu un kā pretotos. Atliek vien noskaidrot, vai liktenis pastāv, jeb tās ir tikai vairākas veiksmīgas sagadīšanās vienlaikus.

Liepa53  2 8 Ar savu vīru iepazinos laikā, kad vēl nebija mobilo telefonu. Viņš man teica, ka uzrakstīs vēstuli. Nodomāju, kurš gan mūsdienās raksta vēstules. Gāja laiks, bet vēstules nebija. Un vienā jaukā dienā saņēmu divas.Izrādījās, ka pirmā bija nomaldījusie, bet tik un tā viņš uzrakstīja otro.

Peleks    1 kas lemts, tas notiks, ne visiem lemts dzīvot vienu dzīvi, tāds ir mans uzskats

Napoleone  2 4 Parasti palaiž garām dēļ slinkuma, neuzņēmības, egoisma, kompleksiem, gara kūtruma utml...
Ir gan cilvēki, kuriem šaura, šaura šķirba, pa kuru var kādu "satvert", jo tieši tāds arī ir šīs dzīves plāns - būt vienam, un tā apgūt kaut ko specifisku...
Bet attiecību veidošana ģimenē un pārī, parasti pārliecinošam vairumam cilvēku ir paredzētas dzīves mācības, no kurām nav ģeldīgi izvairīties... citādi nākošajā dzīvē būs dubultā jāatstrādā!
Bet nav gan nekādas - pareizās puses, ar kuru viss kā pa sviestu!! Tam nav nekādas jēgas!! Jēga ir dzīves mācībā - t.i. visu dzīvi veidot to SAVU METODOLOĢIJU - kā tieši sadzīvot uzdotajos apstākļos, kas izriet no "komplekta" īpatnībām... kā izproti otru, saskaņo rīcību un attieksmi... tā ir JAUNRADE, tādi individuāli radītie attiecību modeļi ir kā kursa darbi un diplomdarbi. Ja nedari - esi nesekmīgs.

Vecais_Zakjis    1 Ak, Bum! Ja Tu vienā tēmā nespēj likt cilvēkiem aizdomāties par savu dzīvi, situāciju, likteni, tad tas nenotiks arī 21. tēmā! Tu tikai lieki zaudē savu enerģiju, kas visticamāk tiks atgūta pie pilna pusdienu šķīvja!:D

av2    4 Ir tada laba filma par sso teemu.
Ko es domaaju? Katra riiciba, katrs solis muusu dziivees var izmainiit lloti daudzko naakotnee.

https://www.youtube.com/watch?v=mrEvBiqoeRc

Felde  1 7 ..ja tas taa tissam ir,tad mans likteniigais jau man bija...ilgi,laimiigi,saderiigi....
Pilnigi piekriitu-nav verts sevi izniekot gadijuma sakariem,kllustot par tepikkiiti!
...Neko negaidu..ja bus lemts,satikssu interesantu cilveku, (un tadu netrukst,ir pat kopdziives piedavajumi bijussi,un bildinajums,,,,) ja ne-esmu laimiiga,ka tik daudz piedzivojusi.Daudzas dziives kopaa saliekot,nesanaaks tas,kas bija dots man. Esmu vienkaarsi laimiiga ! lai miiiii ga! :)

Rouzita    4 Autors šim stāstiņam ir sieviete.. nevaru iedomāties, ka vīrietis varētu tādā veidā ar rakstīšanu ņemties.

Luusila    3 Rouzita, tas taču sen jau zināms. Piedevām šie nebeidzamie "mēs ar dāmu" jeb citā variantā/nikā "es un manas 5 dūdiņas".
:)

(pamāj bumsenei ar nēzdodziņu, mīļi tā pamāj)

Geisha      Man tante savu vīrieti satika tikai 60 gados. Bet satika, patika un mūžu nodzīvoja laimīgi.

Dezyree  2 3 "KAMĒR LIELO MĪLU GAIDAM,
ARĪ MAZĀS NENORAIDAM!
BET, KAD LIELĀ BEIDZOT NĀKS,
VISĀM MAZAJĀM BŪS VĀKS!" 🤣🤣


Tas ir absurds par to kautkā gaidīšanu, sevis taupīšanu, netērēšanu, neizdāļāšanu!!!
Tāda sajūta, ka viss ko satiec pirms lielās loves ir mēsli, bet tā nav. Es sevi neizdāļāju un nepiedirsu skrienot uz miljoniem randiņu, es iepazinu vīriešus visā krāsu spektrā, sakrāju pieredzi, uzaudzēju biezu ādu un nervus kā drātis.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu