Iesakiet labu astrologu!

Meklēju labu astrologu. Negribu baigo profesionāli, jo šīs nozares profiņi pārāk daudz enerģijas velta tam, kā izcelt savu svarīgumu un uzsist sev cenu. Vislabāk būtu talantīgs amatieris, kas tic ideāliem.

riebekle  1 1 Raksti privāti, varu dot norādes. :)

VECA_PIEPE  4   Skaidrs: šīs tēmas autors sevi uzskata par ideālu, kuram noticēt ir spējīgs tikai talantīgs amatieris astroloģijā!
Man gan liekas, ka autors ir sadomājis likt cerību ne uz amatiera talantu,...bet gan drīzāk uz viņa naivumu.

Jurijs55    3 vrbt vislabākais tas kuram visgarākas kājas un visīsakais deguns ? :)

VECA_PIEPE  3   Jurij, es atsaku savu kanditatūru- amatieriskas zināšanas un interese par astroloģiju man ir un, lai arī kājas ir ļoti garas, deguns īss, bet ar izteiktu naivumu lepoties gan nevaru!

rihtigais  1 2 ...kādiem ideāliem? Pēdējie bija komunisma...

Nate    1 Nevienu astrologu diemžēl nepazīstu. 2 x biju pie Keviņa/ viņš gan nav nekāds astologs/. Pirmajā reizē biju pārsteigta par to, ko viņš stāstīja. Tas bija kaut kas neticams, aprakstīja manas radinieces apģērbu, kādā viņa brauc uz darbu, ka blakus pie konvejiera strādājošajai lietuveitei lielas krūtis utt. Pēc vairakiem gadiem aizgāju pati. Pilnīgi viss garām. 50 € kā izmesti.

mezmalis  4 7 Esmu tieši tas ,kas jums vajadzīgs , esmu labākais amatieris no labākajiem un galīgi nejūtos svarīgs, daudz arī neprasu par saviem pakalpojumiem, ticu arī pašizdomātiem ideāliem... (iesākumam laikam pietiks...)

Par katru jūsu interesējošo atbildi jāmaksā četrciparu naudiņas + pvn , tas ir ļoti ļoti lēti /profesionālis noplēstu visus piecus vai pat sešus ciparus ,ticiet man!/
Jārēķinās ar vismaz 10 seansiem , pretējā gadījumā viss būs veltīgi darīts!

Papildus ja ir interese ,praktizēju ļaunas acs noņemšanu ,ja priekšnieks darbā ir uzmetis ļaunu aci - es varu viņam to noņemt... Ja izaugusi aste , varu apšņikāt!

Zvani nekavējoties 909.....0 ,kamēr vēl esmu karsts , jo esmu tik nesvarīgs ,ka manus pakalpojumus mēdz izķert kā karstus pīrādziņus...

Nesvarīgs amatieris jūsu rīcībā... Darba laiks arī nav svarīgs... Naudiņas gan neaizmirstiet paņemt līdzi!

mezmalis  1 4 Labākā motivācija darbam būtu priekšapmaksa , tas ir , iegādāts gada abonements!

ieva03  1 8 Paļaujies nu pats uz sevi,vai esi dzirdējis par pašiedvesmu.Ja nu naudu nav kur likt,tad gan dodies pie astrologa,un tici nu gan visam ,ko stāsta. Iesaku atgriezties REALITĀTĒ.
Katrs pats savas laimes kalējs.

Ievinjata  6 2 Vai tiešām 21. gadsimta otrā gadu desmitā vēl kāds tic astrologiem?

Vizmonta    2 neticu blēņām, bet reiz oftalmiskās optikas lekcijā pamēģinājām numeroloģiju-tik daudz kas sakrita tā, ka aš no krēsla jākrīt

Vizmonta      zem sola protams, ne ja no kanceles to kāds stāstīj.

hiacintee  1 1 nu ticēt/neticēt- tas katram savs. Bet to ,ka esksistē cita veida enerģijas un informācijas lauki, kurus zinātniski nevaram demonstrēt, ir jārespektē.

studentka  1 1 Man veselais saprāts arī neļauj iet ne pie astrologiem, ne pie visādiem citādiem šarlatāniem. OK-es atzīstu ir citi informācijas lauki, bet labākā gadījumā viņi var nolasīt pagātni- nu to jau es pati zinu, tur man šarlatāns nav vajadzīgs, bet to, kas attiecas uz nākotni- pats Dievs to nezin, kad, kur un cikos kaut kas izpildījums. Kristus apsolījums- es nākšu drīz darbojas jau 2000 gadu, bet līdz šim brīdim tā arī nav atnācis

av2    1 Gribi buut laimiigs ? Nu....u esi tak ! Kas nellauj? Tiessam muusdienaas kaads tic, ka, "fedjuas tante" paradiis virzienu, kura taa laime iRa?
Ssito vari atkaartot, viss passa rokaas ! Tuuliit, un uzreiz nekas nebuus, bet leenaam , gruuti , un pamazaam !

Agate24  2   Kādā jautājumā?Varbūt varu palīdzēt.

Geisha      Es 2 gadus mācījos astroloģiju pie Edija Spāres.

luuna      Man savā laikā patika Astra Jēkabsone

pa_jokam      Gribi LABU un par to nemaksāt? Uzreiz varu pateikt, ka nespīd. Uzzīmēt individuālo karti un pēc tam to visu izskaidrot nav 5 minūšu darbs.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu