Kāda ir saderība?

Sieviete skorpins un vīrietis dvīņi.Mana māsa nesen sev atrada dvīņu čali.Internetā jau var izlasīt daudz informācijas.Bet gribētos dzirdēt reālu pieredzi, kā šādiem pāriem ir veidojušās attiecības.

derevnja10    5 Neta gudrības, pats labākais padomdevējs..... 😂😂😂

langstinsh  6 10 Gultai jāstāv vertikāli!

MazaisMopsis  3 1 Tas ir joks ???

AivarsN  1 3 Teorētiski jau sadzīvot var visi. Bet vai vajag? Par netu nevajag smieties. Tur var atrast gandrīz jeb kuru noderīgu informāciju,par kuru oficiālie informācijas avoti sazvērnieciski klusē,jo nav saņemta atļauja. Astroloģija nav aizliegto tēmu sarakstā,kas vien jau liek domāt,ka ar to kaut kas nav kārtībā. Mūsu tālie senči arī izmantoja astroloģiju,taču toreiz gads sākās citā laikā un zīmes bija nevis 12,bet gan 16. Tas nozīmē,ka šī no jauna ieviestā astroloģija,vairs nepilda sākotnējās funkcijas, līdzīgi kā ar reliģiju aizstāta senā ticība.

Selfconfident  5 1 Lai tai dvīņu māmuļai dievs stāv klāt, abus dēlus viens skorpions var nobeigt.

rihtigais    3 Meklēt priekšrakstus, pamācības šķiet ir tukša lieta. Negribu būt vecmodīgs, bet viss ideālais ir aizmirsts vecais - vīrietis ar sievieti iepazinās un bija ´´cerēšanās laiks´´, kurš arī ļāva noskaidrot kas ir kas, un kas katram vajadzīgs. Cerēt uz horoskopu un ´´moderno atziņu´´ - kāpēc ne sekss pirmajā randiņā - ir tukšpatsmit.

Jurijs55  4 3 miļie cilvēciņi, nu kā zvaigznes katrā konstelācijā var "ietekmēt" kaut ko uz Zemes ja attalumi līdz katrai atsevišķai zvaigznej tik atšķīrīgi ?

AivarsN  3 2 Viss šajā pasaulē ir saistīts. Debesu ķermeņiem, tāpat kā visām dzīvajām būtnēm ir energo informatīvais lauks,jeb aura. Protams,izmēri un iedarbība ir stipri atšķirīga. Kur tad vēl kosmiskais starojums. Šie visi faktori, vienmēr mainīgi,atstāj iespaidu uz katru jaundzimušo. Tāda savdabīga ieprogrammēšana. Nav viegli visu šo dzimšanas brīža apkārtējo ietekmi izanalizēt,taču tāds iespaids,ka senajai,augsti attīstītajai civilizācijai viss bija iespējams. Varbūt tāpēc,ka viņi prata pieslēgties šim informatīvajam laukam,pat vieglāk,kā tagad internetam un no turienes saņēma jeb kuru sev vajadzīgo informāciju. Ļoti iespējams,ka visas mūsu ikdienā lietotās ierīces,plus vēl tās,par kurām plašākai sabiedrībai nekas nav zināms,bloķē šo pieslēgumu dievišķajam internetam.

Liepa53    1 Tā kā dvīnim piemīt divas dabas, kur bieži ir neuzticība, bet Skorpiona sieviete ir greizsirdīga, var būt sarežģīti. Seksuālā ziņā gan var būt saderībā.

Reds  2 5 Es esmu dvīnis tā ka no savas pieredzes varu teikt, ka visam sievietēm ar dvīņiem ir ļoti labs un baudāms sekss it īpaši pirmajā randiņā. Un attiecības izdodas vislabāk, ja nākošā rītā pati uztaisa brokastis un pēc tam nekad vairs dvīni netraucē ar visādiem zvaniem, gribēšanu tikties vēl un tādā garā - ja dvīnis gribēs, pats piezvanīs ;)

DanaL  2 1 Esmu Zivis, tātad Ūdenszīme tāpat kā Skorpions. Ar Dvīņiem neklapē nevienā jomā.

riebekle  5   Es Auns, vīrs arī Auns. Pēc zodiakālā horoskopa mums nesader nekādā variantā, bet esam kopā jau 27 gadus. :) Starp citu, vairāk var paļauties, manuprāt, uz Ķīniešu horoskopu. Pēc tā esmu Vērsis, bet vīrs Gailis, tiem abiem laba saskaņa. Ķīnas horoskopā gan tur vēl jāskatās, kurā stihijā un vēl dažādas nianses. Bet vispār neticu tādai figņai. Dzīve ir dzīve un mūs jau ietekmē ne tikai zvaigžņu stāvoklis, bet vēl daudz un dažādi faktori.

baluba    1 Skorpions nezinu, bet zivs dvīnim tok ir čau .... ;)

trakule18      galīgi nesader, skorpions nomāc dvīni...:))

Adamante    1 Oi, saderība ir smalka lieta ;), pēc saules, ko arī apraksta visi standarta horoskopi, kas tomēr ir tikai viens no ddaudziem faktoriem, nesapas tiešām zīmēm kas ir pa "kvadrātu" auns ar mežāzi, zivis ar dvīni, vērsis ar ūdensvīru....taču dzīvē viss ir savādāk un precas arī šie pāri, strādās bet ir kopā, jo vēl bez saderības, katra cilv
eka dzimšanas brīdī viņa zvaigžņu stāvoklī ierakstīti dotumi veidot attiecības un kāds partneris tam atbist...ir cilvēki, kam piemēram labāk neprecēties, bet būt brīvajāds attiecībās.
Saderībā jau astrologa līmenī skatās daudzus faktorus, ko neizskata standarta horoskopi- marsu un venēru, kas atbild par seksuālo pievikšanos un jūtām, mēnesi abu kartēs, kas būs saistīts ar kopdzīves iespējām..saturna aspektus, kas norāda uz ilgtermiņa attiecību iespēju, saistībām, bet ja sliktos sinastriju aspektos, tad uz kriticismu u.t.t.

Marija_Anna  1   Kādu izveidosiet to saderību, tāda arī būs.
Nekad neesmu rakņājusies pa zīmēm un pielāgojusi tās sadzīvē vai attiecībās.
Jums neliekas, ka ievērojot šo klasifikāciju jūs jau zemapziņā maķenīt ieprogrammējat sevi uz attiecīgo vilni? Pat nepievēršot tam uzmanību.
Kad jau , tad jau - vecmamma pat nezināja par zodiaka zīmēm , zvaigžņu tulkiem un citādajiem kalendāriem( izņemot klasisko ) un nodzīvoja ar vienu vīru no kāzām līdz miršanai. Daudzus gadu desmitus.

nazis    3 Tie skorpioni un dvīņi, un visi pārējie zvēri ir tikai izklaidei domātajos horoskopos. Ja vēlies patiesību, tad jāiet pie astrologa, lai pēta smalki pēc dzimšanas brīžiem un visu planētu, un visu ķīniešu zvēru ietekmes. Tad tā aina būs ticamāka.

Adamante    3 es esmu astrologs..:) un patiesība ir tāda, ka viss dzīvē un attiecībās tiešām notiek pats no sevis arī neko nezinot, jo nu jūt cilvēki to vai ir saderība vai nav....var teikt ka astro karte ir enerģētiskais portrets, un protams var dzīvot pēc saules visdažādākie pāri kopā dvīņi ar skorpioniem un vēži ar ūdensvīriem, jo tiem sapas citās zīmēs esošās plamētas, marss, venēra, merkūrs..u.t.t.

Asenizators    1 Jo tālāk, jo trakāk.😀

Geisha  5 1 Es esmu Auns. Pirmais vīrs bija Lauva. Mēs abi Tīģera gadā dzimusi. Iedomājies Lauva Tīģera gadā dzimis. Riktīgs runcis martā. Bija kaisle, bija mīlestība.... un izbija pēc 12 gadu kopdzīves. Otrs vīrs bija Vēzis. Auns tik uz priekšu, visu taisnību acīs, bet Vēzis apvainojas un kāpjas atpakaļ. 12 gadus dzīvojām labi tad gadu nerunājam un izšķīrāmies.
Patreizējais draugs ir Suņa gada Svari. Viņam patīk par mani rūpēties. Drīzāk viņš iekož savā mēlē, lai tikai es neapvainojos. Viņam patīk kā es uzvedos, ka ģēŗbjos, kā vedu saimniecību, kā .... viņam patīk viss. Galu galā es esmu nopelnījusi sev labu vīru.

Līdzīgi jautājumi
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu