tagadne- īstā vai cita...

Vienā no tv zinātnes kanāliem tika apspriests jautājums- vai tagadne, kurā mēs dzīvojam ir īstā tagadne.
Vai varbūt visas mūsu tagadnes darbības , sarunu žesti,valodas intonācijas , - tas viss nāk no pagātnes ,kontrolējot tagadni.
Mēs tikai to neapzināmies un to visu nosaka senču gari.
Nākotne arī ir apzināti neapzināts process.

MazaisMopsis  3 3 Mēs tikai to neapzināmies un to visu nosaka senču gari. ..:)))))
Ka tikai to tv nesauca REN TV.

krumuzagis  1   visu jau mēs nevarm ziznāt, kas ir ap mums atkarīgs no tā kādi industriāli un sadzīviski objekti ir apkārt, šosejas dzelzceļs ražotnes un veikali, katru dienu izejot vienu un to pašu ceļu pavisam viss būs savādāk jo visu laiku kāds kaut kur iet, tad var teikt ka tagadne nav īsta, īstenība ir tur, kur katrs atrodas, tikai dieva dēļ nedomājiet

Geisha  4 2 Cilvēks slīkst un sauc :"Izglāb mani, Dievs! " Ja šis cilvēks nesāks kustināt rokas un kājas tad vienkārši noslīks. Pagātni izmainīt nevaram, bet ar savām domām, darbiem vai bezdarbību varam ietekmēt nākotni. Tā arī ir tā īstā realitāte. Respektīvi ja nekustināsi rokas, kājas un savas pelēkās šūniņas noslīksi un miers.

Selfconfident  5 2 Matriksu noskaties kā dokumentālo filmu. AViss, ko redzam, ir ilūzija. Nav ne tagadnes, ne pagātnes, ne nākotnes. Ir tikai programma. Hi hi

Paula6    4 Dažreiz lasot, skatoties TV vai klausoties cilvēkus, kuri sāk filozofēt nezin par ko un nesaprotot ne nieka no tādiem raidījumiem vai grāmatām, jāsāk domāt - cilvēk, bet kad tu sāksi dzīvot savu dzīvi, tā garšīgi un ar pilnu spēku? vai arī tagad kontrolēsi savu dzīvi ar žestiem, intonācijām, pareizi vai nepareizi rīkojoties? Ir jāzin sava pagātne - ģimenes, tautas, valsts un to jāņem vērā sevi veidojot, bet nākotnē jau spriedīs par tevi pašu un to, ko esi darījis sevis un ģimenes labā, nevis no tukšas filozofijas, nepārzinot filozofijas pamatlikumus.

Chris1986    2 Es domāju, ka būtu interesanti pavērot Zemes dzīvi onlainā alu cilvēku laikmetā vai dinozauru laikmetā. Teorētiski tā gaisma ar to bildi vēl nav nokļuvusi līdz tālām zvaigznēm. Ja varētu kkā uz to teleportēties, tad tad tur varētu skatīties visu mūsu vēsturi onlainā ar kkādiem moderniem teleskopiem

fargo  2 3 nekas nav pa jokam. viss ir pa istam. apskaviens, ko mazs meitenbernelis te v dod, vecas mayes milestiba, sievietes tuviba. pabasaris un ta dzidrais gaiss. bardi, ko yev svesinieks saka. tie, pieskirtie laimes mirkli, kurus atmina atgadina, pie ka piekerties. kad kinders sez klepi un skatoties acis tev bardu pluka. viss ists, lidz kaulam. velme aizbegt, vai ari iegut par dauz, liek izdzest un msnit sevi un citus. ja tev ir vai bija dzive, tu to nemainisi ne pret ko.

Tessa  6 3 beidz piipet laminatu, autor.

preilene  2   Hahaha.. Šķiet, ka autors nav skatījies dokumentālās filmas matrix un avatar.

VenBer    1 Jautājums autoram , cik tev pašam ir svarīgi ,īstā tagadne, vai atpalss no pagātnes? dzīvo šodienu tā, lai trešajam/ piektajam Tev, nabūtu kauns, par iepriekšējiem!

nazis  1 1 Visa reālā pasaule mums apkārt ir tikai domu un iztēles auglis - ilūzija - smadzenēs (apziņā) izveidojies priekšstats. Turpat arī tādas kategorijas kā pagātne, tagadne, nākotne. Pamodīsies no sapņa un domāsi - bija īstenība vai nebija? Vai šis ir sapnis, vai tiešām īstenība, vai naktī guļot tas bija sapnis sapnī, vai sapnis īstenībā, vai īstenība sapnī? Kādreiz saņemsim visas atbildes.

VenBer      Ja tic visam ko a tv rāda un pašam/šai smadzenes nav, tad arī ušakovs un putins var likties, kā
dievi !ps.abi uzvērdi, rakstīti ar mazo burtu, tā nav kļūda tā ir attiekme!

eeste  7 1 man daudz prikolīgāka šķiet opcija paņemt māju uz krīta pierīgā, lai tālāk 24/7 tupētu oho.

rokons  2 2 Dīkdienībai ir redzami augļi...:D

Pret ļaužu stulbumu paši Dievi cīnās veltīgi...........tas jau senajiem grieķiem bija skaidrs

coldlands      Es te nesen iecoleju krievu TV šovu “paslednij geroj” ar izdzīvošanu uz salām. Viena komanda aktieri, otrajā ekstrasensi.
Tik dumjus cilvēkus ka no ekstrasensu komandas man ir nācies reti sastapt, bet viens, kurš no sevis iedomājies baigo šamani vispār izcils jampampins!

AivarsN  2 4 Pasaule ir ļoti sarežģīta,daudzdimensionāla. Katra prāts aptver tik,cik nu spēj. Tāpat ar uztveres spējām. Ne tikai skaņu,bet arī attēlu uztveram atšķirīgi. Smalkās pasaules,līdzīgi kā radio stacijas,jānoskaņojas uz pareizo frekvenci,lai kādu no daudzajiem līmeņiem redzētu. Tikai ne jau ar acīm,bet pa tiešo ar smadzenēm. Lielākajai daļai smalkā uztvere ir bloķēta, lai to nevarētu izmantot ļaunprātīgi. Taču sliktie zēni ar sātanisku rituālu palīdzību, tomēr pamanās saistīties ar būtnēm ne no mūsu dimensijas. Ne katram šīs smalkās lietas interesē un ir vajadzīgas. Var jau dzīvot arī pa vienkāršo. Astrālā pasaule ir ne mazāk bīstama par materiālo.

mezmalis      Laiks neeksistē!

mezmalis    1 Paskaidrot sīkāk neiešu , jo ir tieši tā kā Aivars saka par uztveri , viņiem visu noliksi priekšā uz paplātes -smalki un sīki visu izskaidrosi ,un viņi vienalga nesapratīs!
To ir katram pašam jāsajūt - to nevar iemācīt!

Vairums cilvēces ir kā ūdens piliens ,kuru nes straume uz jūru vai okeānu ,un viņš nejautā kādēļ tā un ne savādāk , jo vienkārši neapzinās ,ka var būt arī savādāk!

Geisha  1 1 Mežmalim ir laika mašīna. Pavizināsi? Hops un man atkal 20 gadi......

av2    2 Kaarteejais ...Matrix seriaalus paarskatiijies ? Nezinu. Man jau sskkiet, ka cilveeki muusdienaas tik maz, nu tik maz zina par sevi, ka var jau buut. Par kaiminnu vairaak zina, tas gan :)

mezmalis      01:00,
Aizņemtas sievietes nevizinu!

Un jā , noliegšu ,ka man tāda ir ,citādi pie manis ieradīsies vīri melnā un to konfiscēs ,nāksies būvēt no jauna...
Pret sievām melnajā neiebilstu... Garas kājas , svārciņš ,tumšas garzeķītes , iespīlēts kombinē, divas garas biželes ,mmm...

Magda555  1   Uz šo atbildi neviens precīzi nesniegs.
Fakts,ka cilvēks šeit uz zemes iziet transformācijas procesus.Mācās,pilnveidojas.Bet tikai tie,kas interesējas par garīgām lietām.Ne visiem ir dots.Dažs labs domā,ka dzīvo,lai ēstu,un pārstrādāto izmestu.Nu vēl,lai vairotos.Turklāt šie ir pārliecināti pārgudrinieki paši priekš sevis,kas domātājus uzskata par dīvainiem! :) Prieks par tiem,kuri domā,saprot un redz daudz plašāk.Autors ir viens no tiem.Es arī.Kas meklē,tas atrod,bet diemžēl ne vienmēr atrasto var sasaistīt vienā puzlē.
2020-02-10 16:46

Līdzīgi jautājumi
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu