Vai ticat lāstiem?

Vai tiešām ir iespējams kādu nolādēt?Un pat ne tikai vienu cilvēku,bet veselu paauzdzi.Vai tas ir iespējams?Vai tās ir tikai tādas pasakas ar kurām cilvēki cenšas kaut kā izskaidrot savas neveiksmes?Vai tomēr cilvēkam vajadzētu aizdomāties ja patstāvīgi neveicas ka tikai nav nolādēts?

Deisa    1 Cilvēka ticība vai neticība kaut kam vēl nenozīmē kaut kā eksistenci. Mēs ļoti daudz ko pilnīgi droši nezinām un kamēr nav reālu pierādījumu, nevaram apgalvot tā esamību vai neesamību. Man ļoti patika Closing Time atziņa - tas, ka Dievu neviens nav redzējis vēl nenozīmē, ka viņš eksistē. To pašu varētu izskaidrot par visām pārējām ezotēriskajām un mistiskajām lietām. :)

Lele    6 Paaudzi var nolaadeet/nozombeet vieglaak par viegu un tur nevajag ne Dievu, ne laastus...

Vecaaki pashi nolaad savus beernus/mazbeernus...uzliek vinjiem aizspriedumus, aizliegumus, zhnaugus, vazhas...kas arii ir lielaakie laasti, ko var uzlikt.

Liigucis  1 1 Ticība ir TILTA būvēšana...nebūvē tiltu ļaunumam, un ļaunums klāt netiks!!!

AivarsN  1 1 Zinātne pagaidām strādā tikai ar rupjo matēriju un tad arī viss sarežģītais bieži vien balstīts tikai uz teorijām,kuras bieži vien izrādās kļūdainas,vai pat absurdas. Informāciju par smalko matēriju un enerģiju var smelties vienīgi no ezotērikas,vai Vēdām.
Piekrīt Līgucim. Tāds tādu piesaista. Ja cilvēks pats ar savu rīcību radījis apstākļus lāsta iedarbībai,būs to pelnījis,tad lāsts iedarbosies. Pret cilvēkiem,kuri ir labestīgi noskaņoti pret apkārtējo pasauli,lāsti neiedarbojas,bet ar daudzkārtēju pastiprinājumu atgriežas pie to sūtītāja. Tāpēc nevēliet citam ļaunu,lai netrāpītu pašam.

Tuftalogs  1 2 Cilvēks tic, kam pats grib ticēt.
Kurš lāstiem, kurš dieviņam ar baltu bārdu, kurš šivai, kurš Trampam, kurš draugu viedoklim par sevi, kurš Stīvenam Hokingam, kurš Makaronu un Tefteļu monstram.
Brīva izvēle un attiecīgi arī brīvi interpretējama diagnoze pēc tam garīgās veselības izlabošanas iestādē.
Galvenais ir ticēt sev.

Geisha  2 2 Aivar, muļķības runā. Draudzene noskauda man. Neveicās it visā. Kā pa miglu cīnījos. Atradu kas noņem noskaudumu. Ko ta draudzene skauda? Viņai vīrs biznesmenis, man bada maize un 2 izsalkuši bērni. Atkal draudzeni satiku pēc 8 gadiem. Diemžēl viņa nodzērās. Vēl pazīstu vīrieti kuram bija uzlikts nāves zīmogs. Kas pasūtīja tas arī dabūja atpakaļ savu pasūtījumu. Nevis ticu, bet ziņu, ka tādas lietas ir. Tādus pasūtījums vajag sūtīt atpakaļ pasūtītājam.

Epifanija  1 1 kā labais, tā arī ļaunais strādā caur cilvēkiem, var jau sakarināt bimbuļus un saspraust spalvas matos, lai aizsargātu sevi un dzīvot patstāvīgās bailēs, bet labāk ir pieaugt un par to nedomāt, no zebras principa neizbēgt

straume22    3 Esmu saņēmusi apmelojumus un lāstus no vienas kaimiņu sievas. Netīrs indivīds visas teorijas un likumdošanu apskatot. Pierakstīja ko tādu, kam ar mani vispār nebija sakara, laida izdomājumus pa pasauli. Sieviete stipri dzēra, domāju , ka nodzērusi prātu. Tagad saprotu, ka trauma gūta pie dzemdībām(nospļaujas)
Teikt, ka nereaģēju nevaru, jo tikai pieminot viņas vārdu man paliek slikti. Saņemu regulāri īsziņas, kurās saturs vairāk atbilst viņas imidžam un eksistencei. Neatbildu. Netīrība atgriežas viņai atpakaļ. Cieš viņas bērni un mazbērni. Nekomentēs tālāk. Ja neesi pelnījis, tad lāsti u.c. riebeklības atgriežas pie adresāta. Pārbaudīts laika gaitā.

shining    1 Tā ir štelle - jo vairāk par to runā kā par kaut ko reālu, jo dzīvāka tā ir, īpaši nenobriedušos, mītos balstītos prātos. Šāda naidīga informācija, kā vīruss nonāk apziņā, tādēļ nepieciešama pašimunizācija un preventīvi pasākumi - sevis iepazīšana un pašizaugsme, sirdsgudrības iemantošana.. tikai tad, dzirdot kaut ko tādu, var patiešām no sirds pasmieties un aizmirst.

Bazhix    6 Skaidrs, ka ticam :)
Lāsts - tas ir vislabākais, kas ar mani ir noticis - nolaižu rokas un acis un saku, ka pie visa vainīgs ir uzliktais lāsts. Pašam nav jāiespringst, lai kaut kas mainītos :D

Geisha  2 1 Apsēdies ledusskapja priekšā - domā labās domas, meditē, ka tur ir desa un tad sarijies siekalas ej gulēt.

av2  2   mullkkiibas galiigas, bet 300% piekriitu, ka cilveeki passi sev taa iestaasta, jo tic taam bleennaam.Un dallai vienkaarssi jau ir lloti eerti, ka ir...attaisnojums....ka iisteniibaa pats nemaak/negrib/slinkums normaali dizivot.

edding    2 Diemžēl tādi gadījumi ir. Nav nozīmes, tic vai netic. Tas neko nemaina. Tiesa, to kuri pieprot šīs lietas, paliek arvien mazāku tie ar sertifikātiem nav nekādi burvji.

Liigucis  1 3 Šai sakarā man vienmēr ir bijis jautājums: Ja cilvēks VĒL, lai sliktais atgriežās atpakaļ pie ļaunā vēlētāja...pie kura tad beigu beigās sliktais nonāk???

AivarsN    5 Līguci,ar ļauna vēlējumiem ir līdzīgi kā ar fizisku uzbrukumu. Ar atriebšanos ļaunums tiek pavairots. Tāpat ar domu enerģiju. Ļaunām domām ir zemākas frekvences graujoša iedarbība. Viens otru bombardējot,cietīs abi. Baidīties,ka otrs tev ko ļaunu izdarīs,vai padomās,nozīmē,ka noņem sev aizsardzību un piesaisti šo uzbrukumu. Domājot gaišas domas un vēlot saviem skauģiem un nelabvēļiem tikai labu,izveidojas ļoti spēcīgs,augstas frekvences enerģētiskais aizsarglauks,kuram ļaunums nevar izlauzties cauri un tiek pilnībā atgriezts atpakaļ tā raidītājam, vēl pa ceļam desmitkārt pastiprinoties. Viss šajā pasaulē notiek pēc stingriem un taisnīgiem likumiem,jo tā jau nav mūsu korumpētā tiesu sistēma.

valmierietis333  2 8 Tās ir reālas lietas ... Un nolādēt spēj ikviens , mums ir nāvējošs ierocis - mūsu mute , kad dusmās varam pateikt ne tos vārdus , ko patiesībā domājam , kas dzīvē mēdz materializēties ...

engeliteS    1 Ir tāda lieta, bet ne katrs ir ar to sastapies. Nesen noskatījos filmu Johnny Frank Garrett´s Last Word (2016). Tātad bija reāls gadījums Amerikā , kad nepatiesi apsūdzēts un ar nāvi sodīts puisis (Johnny Garrett) nolādēja (uzrakstīja vēstuli īsi pirms nāves) iesaistītās personas un tiešām liela daļa pēc tam ņēma nelabu galu: viena tantiņa (no zvērinātiem) nokrita pa kāpnēm, prokuros izdarīja pašnāvību, daudzi nomira ar vēzi. Tā kā tas ir iespējams.

adamsone      http://www.cluber.com.ua/lifestyle/interesno/2016/04/vozvrashhaem-vragu-ego-zlo/

Liigucis      P.S. Lai cik retorisks būtu jautājums...tam ir kaut kāda saistība ar autoru...

Postremo  2 1 tad pasakiet, kaapeec tie , ha, ha, "uzliktie" laasti absaluuti nedarbojas kameer par tiem neuzzina? Taa teikt, kameer nezinaaja, viss bija oki, kaa uzzinaaja, taa saaka neveikties.
Ka jau saka tautaa, viss ir tikai muussu galvaas, nevis .....tantei zojai, maarutkalnaa :P

Skolniecins      Esmu pats licis lāstus caur bildēm no interneta. Esmu bildes racis kapos. Esmu arī rūnu lāstus taisijis. Arī brīvā dabā veicis lāstu rituālus. Es esmu melnais mags Skolnieciņš. Es māku un varu nolādēt. ©Skolnieciņš 2017-10-29

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu