Steidzami vajag gaisregi vai dziednieku

Manai masai ljoti strauji paliek slikti ar veselibu, ta peksnji, nekas nepalidz. Varbut lasts vai kaitejums ? Butu velams tuvak pie Valmieras kads , kas redz vai ir lasts vai citi kaitejumi. Ludzu dodiet zinju ja kads k.ko zin.
Bushu ljoti pateiciga.

_Jola_  1 13 Tas patiesi ir lāsts, ja cilvēks vēl visām esošajām nelaimēm plusā arī no savas naudiņas grib tikt vaļā. Nav nekādu lāstu, tāpat kā nav nekādu brīnumaino izveseļošanos. Ir tikai tas, kam tici. Ja notici lāstam, tad arī ir lāsts, ja notici, ka tiksi dziedināts, tad arī izveseļosies.

Jason    5 Varbūt aizved māsu pie normāla daktera. ;)

Kemina    3 Nezinu šobrīd, kas bija, jau miruši. Bet ticēt vai neticēt, nav mūsu spēkos, ir vienkārši citādi cilvēki ar savām enerģijām, kas mijiedarbībā ar kādu citu, var saražot kvantumiem negatīvās eneģijas. Ja pats neprot tikt vaļā, var sanākt bēdīgs iznākums. Tā ka meklē, bet tikai to, kas neprasīs naudu!

edding  1 1 Var gan pieburt, gan noburt, gan atburt. Bet ne katrs. Diemžēl nevienu nezinu, tāpat kā Kemina saka, kurus zināju, to vairs nav. Varbūt to pašu Elejas Veroniku mēģiniet. Nav jau tas attālums tik nepārvarams.

tiks  1 3 Sveiki !
Varu ieteikt Elejas Veroniku, ļoti labs un spēcīgs dziednieks. Par pieņemšanas iespējām patreiz nepateikšu, bet pameklējiet internetā. Un jā,kā jau minēja Jola ticība ir mūsu pašu lielākais spēks, gan veiksmēm, gan arī neveiksmēm. Turās !

av2    4 viss passa rokaas, galvaa. Pareizi te saka, ja tic, tad i pakritiis, i izaarsteesies.
Par tiem aarstiem, kur cilveeki staigaa, un staigaa...un staigaa. Ir vainas, ko iisteniibaa tie aarsti nezina, nemaak diagnosticeet, vai vienkaarssi slinkums likt lietaa savas zinaassanas. Esmu jau teicis , no 10 aarstiem, labi, ka 2 ir....aarsti no sirds, kurss tiessaam kaut kripatinnu paardziivos par tevi. Paareejiem tikai pellnna intresee.Labu veiksmi.

valmierietis333      Esmu mistikas , visa neizskaidrojamā piekritējs , bet ,ja jārunā par visiem šiem dziedniekiem , zāļotājiem , hipnozes speciālistiem - tad uz tādiem vairāk skatos ar lielu piesardzību , jo lielai daļai no viņiem ar to visu nav nekāda sakara ... Tikai iedzīvojas uz citu bēdām ... Labi , meistarīgi aktieri !

- Nu tiem ,kas tic visiem brīnumiem pēc kārtas , ko vien viņiem kāds stāsta , var neklausīties manos vārdos un teikt ,ko tad tas muļķis tur atkal lej ; kā arī iet un sponsorēt viņu izrādes !

- Kaut vai sīkam ieskatam , viens no svaigākajiem materiāliem , kas parāda , cik spēcīgi ir tie speciālisti , daudz neatpaliekot no šādiem tādiem ārstiem !
- Kas vēl nav redzējuši , varat googlē iemest (´´ aizliegtais paņēmiens - ekstrasensi ´´) !
Un pēc noskatīšanās atbildiet sev , cik no redzētajiem speciālistiem ir tādi ,pie kuriem paši tagad būtu gatavi iet ...
Un tādu ´´speciālistu´´ ir ļoti ļoti daudz - kamēr būs aitas ,ko cirpt ,tikmēr būs arī cirpēji !

Tu nedrīksti sevi dēvēt par speciālistu , ja esi izstudējis pāris tējas zāļu grāmatas , iemācījies kaut ko saskatīt kārtīs , zīlēt tējas biezumos , nopircis vai izprintējis kaut kādu mistisku sertifikātu ,ko pakārt pie sienas ticamībai utt...
- Tikai tādēļ ,ka protu skriet , nesaukšu sevi tagad par olimpisko čempionu !

Turklāt katrs pacients ir savādāks , nav neviens ģenētiski vienāds , kādas zāles , tējas un ārstniecības metodes var kādam palīdzēt , bet citam situāciju pasliktināt ...- Pie konkrētā gadījuma ... Protams katra paša ziņā , vērsties pie tādiem un uzticēties viņiem , vai rīkoties kā savādāk ...

Nezinu jau ko ieteikt , jo nepārzinu konkrēto situāciju - tik vien ,kā cilvēkam slikti ar veselību ...
Būtu vismaz kaut cik sīkāka informācija , tad varbūt būtu vairāk ideju ko ieteikt - teiksim : vecums , dzīves veids , raksturs , varbūt ilgstošas kaites ,kas tikai tagad pieņemas spēkā , var

valmierietis333      ...

- Pie konkrētā gadījuma ... Protams katra paša ziņā , vērsties pie tādiem un uzticēties viņiem , vai rīkoties kā savādāk ...

Nezinu jau ko ieteikt , jo nepārzinu konkrēto situāciju - tik vien ,kā cilvēkam slikti ar veselību ...
Būtu vismaz kaut cik sīkāka informācija , tad varbūt būtu vairāk ideju ko ieteikt - teiksim : vecums , dzīves veids , raksturs , varbūt ilgstošas kaites ,kas tikai tagad pieņemas spēkā , varbūt psiholoģiskais faktors - pārāk daudz visa kā tur sevī un nav neviena ar ko izrunāties , kam uzticēties , varbūt emocionāli pārdegusi vai no vientulības , vai ir kādi ilgstoši pārdzīvojumi ...
Vai nespēks , reiboņi , smakšana , slikta dūša , galvassāpes , vai citas sāpes , nu kādas pazīmes ; kas kaiš , kas sāp utt ...

Bet tāpat esmu pārliecināts par vismaz 80-90 % ,ka tur nav nekādu lāstu vai ļauno acu ! (ja vien nav atrasti kādi pierādījumi ,kas liktu domāt savādāk ... )

Cilvēkiem vieglāk ir visu nezināmo pārdēvēt par mistiku un meklēt ātras zāles !
Bet risinājums dažreiz iespējams ir acīm redzams ! Tik jāzina kopaina !

Shera      Elmārs Spodris
mob. +371 29287304
E-pasts jautājumiem un atbildēm:
info@spodris.lv

Dziedniece Broņislava Plūme Valmierā
Stacijas iela 19 - 27, Valmiera, LV-4201
Tālr. 26322476

reka55  1   ............valmierieti 333 , noteikti vari būt ekstrasens, gari ,plaši izklāstījies un neko nepateici!!!....cilvēki lūdza adreses un ir jau izlēmuši- ka ies ......saprotams, daudz ko jādara cilvēkam pašam,bet krīzes situācijās ekstrasensi paši meklē citu ekstrasensu palīdzību.....ekstrasensi var būt blēži, bet arī ārsti var būt muļķi.......p.s. ja kaut ko neredz, tas nenozīmē ka neeksistē( pašiedvesmai ir ļoti liels spēks)....

Laurbergs_    6 Nu, neticu ne vienam dziedniekam, kurs par palīdzēšanu prasa samaksu. ok, ziedojumu tik cik katrs var atļauties. Esiet uzmanīgas un atcerieties- domām ir liels spēks. Ja ticiet kam tādam, varbūt iesākumā Jums vajadzētu griezties ar lūgšanām pie Dieva (nedomāju baznīcu)?

Iron_lady    1 Pie dakteriem, lai iet... Rīgā daudz speciālistu ne tikai divas klīnikas. Stradiņos ar ļoti zinoši dakteri. Ja dikti gribas ejat pie dziedniekiem, bet ārstiem. Mums te Lv kā saka ja ir avis ko cirpt būs "dziednieki" kas izmantos izmisušos cilvēkus lai naudu noslauktu.

ViktoriaV  2   Buus gruuti ar to, jo izlasiju zinjaas, ka gaishregju kongress Riigaa tiek atcelts, sakaraa ar aviakatastrofu, kuraa gaaja bojaa visa gaishregju delegaacija....

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu