Reliģiozs dzīves draugs

Vai jūs spētu dzīvot kopā ar otro pusīti, kas ir stipri reliģioza - tipa, ceļas un guļas ar dieva vārdu. Vai jūs tomēr domājiet, ka tiem cilvēkiem, kas visu savu dzīvi pakārto kkādām pasakām nav visi pieci mājās un no viņiem labāk jāturas pa gabalu?
Jautājums radās šova ´Saimnieks meklē sievu´ reliģiozās jaunās meitenes Egijas iespaidā, kas bija pie dzelžu Ķauķa. Ko tad nāca uz šovu iepazīties ar neticīgajiem, ja vajadzēja ticīgo?? Vai tām pārlieku ticīgajām jaunietēm tā izvēle nav vēl niecīgāka, kā pārējām, jo jāizvēlas no dažiem ticīgiem kora jauniešiem? Un tā tak nekādus taureņus nesagaidīt, vai ne?

Noctambulus (2015-10-24 13:21)  1 1 Mans domāt ka garīgā savienība un kopīgas garīgas intereses ir kas vairāk par labu seksu, emocionālu saskaņu un kopīgām interesēm. Bet ja kopīgs nav nekas no augstākminētā, par kādiem tauriņiem var iet runa

regina_dei_diamanti (2015-10-24 13:31)    2 Tajā sērijā, kur Evija atbrauca pie Kauķa, viņa viņam pateica, ka pieturas pie 10 baušļiem, un pēc tam vēl nopriecājās, ka esot parunājusi ar Kauķi, un viņam ar Dieva vārds esot tuvs. Pirmkārt, domāju, ka ne jau reliģisko uzskatu dēļ viņu izmeta no šova. Vislabāk patika tērps pēdējā dienā: asimetriski zaļi svārki, garas biezas sarkanas zeķes, violeti krokši, un rokās celofāna maisiņš.
Bet vispār tādi ticīgie jaunieši iepazīstas, piemēram, draudzē.
Runājot par to, vai es varētu dzīvot - ko tikai es nevarētu :D Taču laiks, ko tas reliģiozais izturētu ar mani, būtu mērāms minūtēs, ja ne sekundēs.

neko (2015-10-24 14:11)  1 3 Tas ka cilvēkam ir pārliecība ir tikai labi. Vismaz zin ko grib.
Visiem ir tāda vai citāda ticība... viņas mēdz sakrist, mēdz būt dažādas, bet bet vienmēr ir. Aiz kam šis jautājums tā vai citādi vienmēr parādīsies. Kaut gan ir manītas ari tādas kas pārliecības mana pat biežāk kā vīrus.

p.s.
"Karojoša ateiste" ar mani ilgi neizturētu:)

ketija_20 (2015-10-24 17:38)    2 ja, abi esam tadi. savs virziens un aiziet. tas satur kopa, jo nav daudz tadu trako. kad divi satiekas, negribas laist valja, jo interesanti.

sed (2015-10-24 18:56)  2 3 Man būtu grūti dzīvot ar cilvēku kurš pats sevi saliek rāmjos un sadomā arī mani pārtaisīt pēc šablona. Pat ne grūti, vienkārši nedzīvotu ar tādu. Visādas dogmas un baušļi ir cilvēkiem kuri citādi nesaprot. Musulmaņi zagļiem cērt pirkstus vai visu roku, un zog tāpat, nu varbūt mazāk. Jo bez pirkstiem grūtāk.
Manuprāt sakarīgiem cilvēkiem pastāv tikai viens likums - ja otram darīsi labu, pašam būs labi, ja otram darīsi sliktu, pašam būs slikti. Un nekādas ticības un dievi te galīgi ņepričom.

riks086 (2015-10-24 20:49)    1 Reliģiozitāte šai konkrētajā gadījumā droši vien domāta kā aktīva piederība kristietībai, vai ne? Ikdienā varbūt arī netraucētu, bet visai droši garantēta spriedze būtu Lieldienās un Ziemassvētkos, jo, piemēram, šo svētku kristīgais traktējums man ir absolūti svešs. To pastiprina manas zināšanas (esmu par šo jautājumu painteresējies dziļāk) par kristietības izcelšanos un attīstību, par Jaunās Derības evaņģēliju vēsturiskajiem slāņiem, pretrunām utt. Problēma būtu ar bērnu audzināšanas koncepciju, ja nevarētu vienoties par to, vai kristīgais pasaules uzskats bērnam ir jāpiedāvā bez jebkādas alternatīvas vai tomēr jāļauj viņa pašam izvēlēties tad, kad viņš būs pieaudzis.

White`n`Naughty (2015-10-24 20:58)    3 Ticība ir vajdzīga, pārlieka ticība kaut kam savukārt ir prāta defekts. Tas jāārstē vai jāizeksorcistē.

AK_28 (2015-10-24 21:02)    5 To var tikai cilvēks, kam tādi paši uzskati. Respektīvi, tā ir kopīga "tēma". Esmu novērojusi, ka izteikti reliģiozie nereti ir pretrunu un divkosības pārpilni. Ticība augstākam spēkam - jā, reliģiozitāte, kas piepilda ikdienu - nē.

fargo (2015-10-24 21:34)    5 man ir iespēja novērtēt gan to, gan to.
un es vairs nekad nenomainītu ticības cilvēku pret bezdievi. nenomainītu draudzi pret laicīgu cilvēku kompānijām.
šādu cilvēku dzīves mērķi(vai bezmērķība), vērtības(vai anti-vērtības), dzīves filosofija, neuzticība, neuzticamība, mantkārība, vulgārā valoda nu uzdzen visīstākos šermuļus. to var turēt kādu laiku, bet tādu cilvēku tuvumā uz visiem laikiem? nevaru iedomāties to labprātīgi dabūt gatavu.
no otras puses, ja pats tāds esi bijis, tad zini, ka tas viss var mainīties. un noraidīt cilvēku tikai! dēļ tā, to es arī nedarītu. cilvēku jau iemīl dēļ personības. bet kurā virzienā šī persnība peld, tas ir ļoti svarīgi. bet tas ir virziens. kā kurss kuģim. bet pat pirātu kuģi var izmazgāt, nomainīt mastus un tā vietā lai mērķis būtu laupīšana, kuģis var būt derīgs labiem mērķiem.
un tapat ar cilvēku. ar pārkrāsošanu būs par maz, jāmaina arī trajektorija, ceļš un nodomi. un tad... tad varētu arī izrādīties, ka ir pa ceļam.

bet es tagad zinu, ka cilvēki, svarīgie cilvēki nav gluži nejaušības dēl sastapti. tos bija jāsastop.
tāpēc, izejot no pretējā, es nevarētu ar nelaužamiem 100% pateikt "jā" vai "nē", ja ceļā gadītos bezdievis.

bet priekš manis jautājums ir tīri... ´akadēmisks´.

AK_28 (2015-10-24 21:46)    2 Kāpēc jāizvēlas galējības? Jautājums bija -Vai jūs spētu dzīvot kopā ar otro pusīti, kas ir stipri reliģioza. Ja nav reliģiozs, tas jau automātiski nenozīmē bezdievi. Visam jābūt harmonijā, līdzsvarā. Viena vai otra galējība - lūk, no tā jāsargājas.

fargo (2015-10-24 21:58)    1 AK_28 (2015-10-24 21:46) viedoklis

nav jāizvēlas. es atbildēju uz jautājumu no pretējā un tas tad skanētu "Vai jūs spētu dzīvot kopā ar otro pusīti, kas ir stipri nereliģioza(bet tas ir bezjēdzīgs vārds bez nozīmes, kam cits vārds būtu ateists, bet mans saprotamākā valodā nozīmē bezdievis)".
es nevēlos tagad ieslīgt tēmā par to, vai visam ir jabūt harmonijā. ir jābūt, tikai ne visam. piemēram, ļaunums nevar atrasties kādā teorētiskā līdzsvarā ar taisnīgumu un tāda yabadaba kopā tad sauktos harmonija. bet tas cits jautājums.
kas attiecas uz vārdiem, tad "by all means" lūdzu izmantojiet tos vārdus, kurus uzskatat par pareiziem, bet es izmantošu tos, kurus uzskatu par pareiziem es. tādejādi, mums varētu būt zināma harmonija(dialoga līmenī), lai arī nepilnīga. :)

HRDS (2015-10-24 23:19)      Ko tik mēs nedarām -Mīlestības vārdā... :P

jadore (2015-10-25 12:36)  1 2 Nekad nesaki nekad... Man pazīstama sieviete no neticīgas kļuva par ticīgu, pilnībā mainīja dzīvi, atbrīvojās no depresijas, atrada dzīves jēgu, tagad realizē sevi caur ticību, draudzi. No nelaimīgas kļuva laimīga. Manuprāt brīnišķigi. Katram cilvēkam savs ceļš...

adamsone (2015-10-25 13:20)      Kam ceļš, kam teļš.;) 12:36
Nekad un nemūžam.

daimond (2015-10-25 13:22)    1 :D- Visi fargoīdi vienā balsī blēj, ka viss (tātad gan labais, gan nelabais) ir Dieva radīts, jo nekas nevar pastāvēt neradīts, bet avs jau paliek avs, vai zoss, jo nejēdz, ka viss sakakātais nevar rasties no mūžīgas pakaļas, kuras mute nekad neko nav ēdusi...;)

jadore (2015-10-25 13:43)    2 adamsone, manas paziņas māte arī nepieņem savas meitas pievēršanos ticībai, viņai esot kauns, saka, labāk tu būtu nodzērusies, ... šo es nespēju saprast. Sieviete bija pieņēmusies svarā, tagad kā cilvēks, smaidīga, apmierināta ar dzīvi, īpaši nesludina. Zinu varākus gadījumus, kad cilvēki pievēršas ticībai. No vieglas un jaukas dzīves gan tas parasti nenotiek. Meklē glābiņu un atrod ticībā. Nav tas sliktākais variants.

non_grata (2015-10-25 17:35)      reliģiozs cilvēks nekad neizvēlēsies saistīt dzīvi ar neticīgo. reliģiozam cilvēkam ticība neļauj veidot saikni ar pasaulīgiem cilvēkiem

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu