Neziņā - svešs cilvēks zina visu par maniem tuviniekiem

Braucot vilcienā, pavisām nejauši , sarunājoties ar svešu cilvēku un pilnīgi neko nestāstot par tuviniekiem, stundu laikā dabūju noklausīties patieso stāstu par viņiem. Ka nu kuram klājās un kas gaidāms. Vienkārša, mierīga, inteligenta skatā sieviete uzrunāja mani pirma. Ceļš bija garš, laika diezgan. Ka klājas, zinaju. Viss bija pareizi. Kas būs, uzzinaju. Labāk nebūtu ielaidusies sarūnā. Tagad nezinu, ko darīt. Priekšā neka laba nav. Pateikt, lai uzmanas / vārdi maz ko izsaka, riskeju būt izsmieta, paslūdināta par jukušu.../ vai tikai noskātīties, kas notiks, zinot beigas.....

madaa (2015-01-13 06:07)      es arī labprāt tādu sievieti satiktu.

MrJones (2015-01-13 07:30)    2 Labaak noskaidro, kas taa par sievieti..? No kurienes visa shii informaacija?

Riekstkode (2015-01-13 07:58)      Vajadzēja uzreiz to šarlatāni aizsūtīt uz vilciena tālāko vagonu.

Postremo (2015-01-13 08:26)      es arii zinu visu par tevi, ahaa! Tagad guleet nevareesi mieriigi, a?
Iisteniibaa, paari visaam idiotiskajaam religgijaam, passos pirmsaakumos....mees jau nezinaam neko. Nezinaam ne kur ceelaas dziiviiba uz ssitaas planetas, ne kur planeeta uzradaas. Teorijas tikai. Taapeec, es iisteniibaa absoluuti nebriinos, ka ir uz ssiis planeetas cilveki, kuriem ir pieejama iznformaacija .....ssunu, molekulu, sauc ka gribi, liimenii. Viini var lasiit Tevi, kaa graamatu. To nesaprast, neizskaidrot. Vinni passi nezina, kaapeec ta ir.
Vai konkreeta tikssnaas bija viena no taam? Nezinu.

ne_tik_pareizs (2015-01-13 08:40)    1 aizbrauc līdz jūrai un pastaigā gar krastu ,tā lai Tavas pēdas aizskalo viļņi.
Un ļauj lai vējš aizpūš šaubas. Nav tā ka viss ir iekalts - gluži otrādi viss ik mirkli var mainīties.

dogville (2015-01-13 08:58)      Piektdien iekaapju 7. autobusaa.seezhu un klausos,kaa divi babulji manas draudzenes meitas gjimeni ar visiem vaardiem un uzvaardiem piesauc:D Kur aizceljojushu ziemas atvaljinaajumaa,kuraa datumaa buus atpakalj...ljoti prozajiski,klases audzinaataajai vajadzeeja meelai patriit....labi,ka tolerances robezhaas,es biju gatava iejaukties sarunaa...

Lucy (2015-01-13 09:56)      Kas līdzīgs bija manai paziņai nesen slimnīcā,gaidot gaitenī kamēr viņas mamma bija pie ārsta.Viens vīrietis apsēdās blakus un sāka par viņu stāstīt briesmu lietas un arī,kas bija,kas bija sakrita,kas būs kas zin. Sajūtas neesot bijušās no labajām,tas vīrietis viņu nepazīst un viņa vinu arī ne,bet to ko viņš viņai pateica no galvas neiziet.Ticēt vai nē,nezinu..
Par kaimiņiem pat runāt negribās,tie toč zin visu un par visu,neielaižos sarunās īpaši,vienīgi labdien,sveiki.

hefny (2015-01-13 10:11)      ja jau braucat vienā virzienā, diezgan regulāri,-tad tie ļauži,kuri pieder pie intrigantu-lūrētāju,ziņu ievācēju sugas,-patiesi zina daudz daudz un to zmanto,loģiski tālāko interpretējot.klausi-ej pie jūras, aizskalo bailes,o tās jau radīs to nākotni. tā ir programmēšana, zombēšana ,psohotehniska pastrāde utt.....parunā ar gurdo visum,lai tevi atpestī no āluiem ziņkārīiem cilvēkiem! ieprogrammē sev savu aizsatdzību,-Tu to vari!

marselis (2015-01-13 10:59)      aizej uz baznicu
svecites , pasutitie aizlugumi ir specigi
vari izveleties jebkura egregora speku

nakotne- ir modeleta matrica (ar % iespejamibu,pie nosacijumiem "atslegam")
katram savs fraktalis(dala no kopejas matricas)
realizacijai vajag laiku,telpu,energiju un "atslegu" sinhronizaciju.

adamsone (2015-01-13 13:03)      Vai tavu tuvinieku dzīvē ir priekšnoteikumi tam, lai sliktās prognozes piepildītos? Var jau būt visādas nejaušības, tomēr to nav tik daudz kā mums gribētos domāt, likumsakarību ir vairāk.
Ja slāj pāri ātrgaitas šosejai kur pagadās, iespēja aiziet bojā ir lielāka, nekā ja to nedara. Nesenā notikuma sakarībā piemērs...Vari mēģināt atturēt no nesakarīgām rīcībām, paskaidrojot saprātīgi un racionāli, nevis atsaucoties uz pareģojumu.
Tas, ka viņa pati tevi uzrunāja, nav nekas jauks, nopietni ņemami pareģotāji neuzbāžas.
Apsēdies mierīgi un visu apdomā, ieklausies sevī. Atbilde atnāks.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu