Melnā ragana.

Jautājums ir, kur atrast melno raganu. Tādu, kas kā dara, tā lai viss un miers. Jautāju nopietni, par karmu, septiņām paaudzēm,naudu variet man nestāstīt.

plikaaKAAJA (2013-12-21 18:18)    1 Neiesaku.Punkts.

fifene (2013-12-21 18:24)    1 Izmet tādas domas no galvas un esi laimīga....nespēlējies ar tādām lietām....domā pati pozitīvi un saņemsi pozitīvu...uzsmaidi un tev uzsmaidīs....

fabbiana (2013-12-21 18:25)  1 1 nav tādu melno raganu un balto arī nav, un rozā arī nē, ir tikai raganas- pesteļtantes, reiki šmeiki tantes, tantes astroloģes un karmu tīrītājas un čakru arī tīrītājas, labākajā gadījumā tikai nokāš naudu, sliktākajā nokāš naudu un sačakarē visu, ko vien var sačakarēt

plikaaKAAJA (2013-12-21 18:29)    1 Vari nesmaidīt! vari domat reāli, nevajag samāksloti pozitivēties. Bet- viss, ko pasūtīsi tiks veikts no tavas dzīvības spēku enerģijas. Vai tā gribi dalīties ar gadu desmitiem, varbūt pat vairāk....Paies laiks, sapratīsi, ka gribi to atpakal, bet tā līme ir neatgriezeniska, nekāds pva...........Stingri jasāk sevi audzināt, meklēt raganas- tas ir- 1. bezspēcība, 2. izlaidība, 3. bezgaumīgas kaprīzes.

tiger37 (2013-12-21 18:31)      Jautri, ka ir daudz cilvēku, kas tic ne tik Dievam un pastardienai vien... :)

juunijs6 (2013-12-21 18:41)    1 Ir jau OHO redzēti tādi, kam aiziet ciet.
Aiz ko neslepkavo tāpat????
Kas tur ko raganot--rullē tik vaļā!
Mīž tomēr, noķert var, ietupināt.
Meklē kādu, kam uzvelt vainu- un tā būs ragana.
Bet RAGANA ir gudra--neuzņemsies neko, vien piekabinās tev pašai to bumbu.

fabbiana (2013-12-21 18:42)      plikakaja, es teiktu, ka tā ir glupība, maigi sakot, bet mums tas tā vēsturiski izveidojies, rijam iekšā visu, kas nāk priekšā- raganas visādu krāsu, pareģes, horoskopi, bluķu vilkšanas, oi, brīnumtabletes un, kas tik vēl ne, par reikiem un jogiem nerunājot, pie mums jebkurš afērists var dajebko iestāstīt un jebko pārdot, kapēc? nezinu

selnija_ (2013-12-21 18:45)      Neviena saprātīgi domājoša ragana kā tu to nosauc neko tādu nedarīs. Un nav no svara melna vai balta būs.

kontrol_skupsts (2013-12-21 19:09)      Skeptikiem teiksu ta-vel nesen es ari domaju,ka lastu un tamlidzigas lietas nevar uzlikt cilvekam...bet nesen man nacas aizdomaties ta nopietnak par so jautajumu.
Gadijums no realas dzives-mana draudzene iepazinas ar jaunekli kuru bija noskatijusi ragana,vins gala rezultata izvelejas manu draudzeni.Uz atvadam ragana iekluva vinu maja un gulamistaba ar ellas krasu uz gridas uzzimeja piktogrammu ar lastu.(vini aizkrasoja piktogrammu un novietoja pa virsu gultu)Mana draudzene apprecejas,bet laulibas dzive no sakta gala gaja krustam skersam,lidz vini izskiras,jo vinas viram negaiditi krustojas celi ar raganu,ka rezultata vins skiras no sievas.Pec diviem gadiem vins pats atsaka zvanit bijusajai sievai un meginat atgriezt bijuso-rezultata mana draudzene gaja boja idiotiska nelaimes gadijuma. Sagadisanas...lasta piepildisanas...
Kurs zin?

lubs (2013-12-21 19:11)      Cilvēkam pēdējais piliens acīmredzot biķierī bijis, aiz tā arī širmis iet ciet:(
Nedrīkst viņu nosodīt, un tāpat nedrīkst dot nekādus sliktus padomus.
Atceraties to, šāds mirklis var ikvienu piemeklēt no šeit esošajiem.......

slaida (2013-12-21 19:16)      Pavisam vnk,aizej uz pareizticīgo baznīcu,bet vispirms i-net uzraksti pareizticīgo ikonas un tad izdomā pie kuras nolikt svecīti un liekot noskaiti savu skaitāmo.Otrs variants paņem no tiko apraksta kapa smiltis un aizness pie tā kuram vēli to ko vēli,nober pie durvīm,automašīnā,kabatā ieber,nu kur gribi..bet es tomēr iesaku pareizticīgo baznīcu un nevēli viņam sliktu,tieši pretēji labo,redzēsi palīdzēs!
Jāāā un vēl,vnk ignorē to cilvēku,lai ko viņš neteiktu vnk klusē»ignorē!!

HRDS (2013-12-21 19:17)      Mana kaimiņiene tāda ir... rok zemē lieldienu olas.. :D visa māja shai pilna ar ikonam un krustiem... pagalmā saceltas piramīdas... sastādīti pīlāži... Staigā galvu nodūrusi acīs neskatās... un uz mana durvju roktura karina sarkanus dzijas diegus... :D
Varu jūs iepazīstināt... :D

Alison (2013-12-21 19:18)      Nu ne jau ar raganu palīdzību stress dzīvē jāmazina :) ir jau citas - racionālākas metodes. Sadarbojoties ar maģiju - risks stresu paaugstinat tikai palielinās.
Protams, izvēle Tavās rokās, bet, TAS NAV VIENĪGAIS RISINĀJUMS, paveries plašāk ;)

Nevi (2013-12-21 19:25)      HRDS nesanāks tev viņas iepazīstināt.. tavējā jau uzlikusi aci uz tevis ar to sarkano dziju :D Kirdikkk tev! :D

fargo (2013-12-21 19:32)      pirmkārt, ragana ir tikai mēdijs, "pasūtījumu" veiks citi spēki. samaksa raganai ir nieks. patiesais darījums tiks noslēgts ar reālo izpildītāju. un reālo samaksu vajadzēs dot izpildītājam un tur naudai vairs nav nekādas nozīmes un cenas ir visaugstākās, kādas vien ir iespējamas. vēl vairāk, šo cenu var sanākt maksāt ne pašai personai, bet tās tuviniekiem vai apkārtējiem. pat pašiem nezinot.
bet muļķa taka iet tieši caur slazdu, lai arī kādi brīdinājumi nebūtu ceļā. gribas cerēt, ka autore nav muļķe un apdomāsies kamēr nav par vēlu.

"Ir jau nu gan veltīgi izstiept tīklu putnu acu priekšā,
bet viņi kāro pēc pašu asinīm un tīko paši pēc savas dzīvības."

kudala (2013-12-21 19:45)      skaties, ka pēc tādas raganas darbiem Tev tagadējie stresi neliekas kā paradīze. Nebaidies, ka no Tevis paņems taaaaaadu samaksu, ka Dantes aprakstītie elles loki tāds nieks vien būs??????.... kaut gan... ja cilvēks ir uzdomājis ko tādu , tad jau ar prātu nedraudzējas un varbūt tur viņam vieta.

janisb (2013-12-21 20:09)      Pameklē trakomājā, tur viņu (raganu) pilns :D
Bet meklēt killeri publiskā telpā gan nav saprāqtīga doma :D

Līdzīgi jautājumi
Vai Latvijā būs raganu medības? (13 atbildes)Kas tad ir raganas? (27 atbildes)Gaiši zaļas acis (34 atbildes)Kruīzs pa Melno jūru (4 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu