Veļu laiks

Vai daudzi no jums dzird balsis un sarunaajas realitaatee ar mirusho radinieku gariem? Ko vinji jums staasta? Es laikam esmu apdaliita, bet nez kaapeec ar mani nekas taads nekad nenotiek. ;(((

leduszieds7 (2013-10-14 09:13)      Viņi ir mūsu sirdīs...un dzīvos tik ilgi, cik par viņiem atcerēsimies.Ne velti ir teiciens,ka mēs mirstam tad, kad par mums aizmirst tie, kuri mūs mīlējuši...
Nē, balsis nedzirdu...un sarunājos vien ar aizgājušā dārgā cilvēka foto...
Un neticu, ka kāds reāli sarunājas ar aizgājušo..
To , ka varētu reāli sarunāties noliedz gan reliģija gan reinkarnācijas teorija...
Viņi pie mums var atnākt vien caur sapņiem...
To var...un dar taču!

mieru_tikai_mieru (2013-10-14 09:24)      sarunājos. Un visbiežāk tieši nomodā. Balsis nedzirdu, bet atbildi uz savu jautājumu saņemu kā sajūtu. Vai kā apskāvienu. Vienmēr. Un tas ir tikai treniņa jautājums, pārtulkot to visu latviski ;) Un man nekad netiek stāstīts par kaut ko citu - tikai un vienīgi doti padomi man, uzmundrinājums, tiek palīdzēts izpiņķerēties no dzīves sarežģījumiem - gluži kā tajā laikā, kad tas cilvēks vēl bija šeit. Un man vienalga, ko par to saka reliģija, reinkarnācijas teorija vai psihiatrija - to kontaktu starp mums nekas nespēs saraut.

marselis (2013-10-14 10:06)      lai dzirdetu, redzotu tos ir nepieciesami apstakli-,.aizgajejam ,pietiekama esnergija ,lai materializetos un raditu sarunu,gaisa vibracijas.
parasti tas var notik geomagnetiskas vai patogenas zonas, aizgajeja negaidita ,tragiska bojaeja,vai kults,cilveku barins,kurs ludzas uz to.(energijas piesaistes metodes ir daudz un dazadas).
Parasti redz ka regu-,EML ar vairak vai mazak izteiktam linijam,vakaros saulrieta,migla utt.,dzird ar ieksejo sajutu,ta saucama telepatiska saite.

bosmens (2013-10-14 10:09)      mīlēt un komunicēt vajag ar dzīvajiem, ne miroņiem ... tā tik tāda krāniņu demonstrēšana skatītājiem, kuram dārgāks piemineklis, tīrāk lapas nogrābtas ... un ja vēl var pazīmēties, ka ir runājis ar mironi....

Lucy (2013-10-14 10:42)      daudzus gadus atpakaļ babiņa man nāca sapņos un ikpalaikam tā lidinajās ap mani un biji baisā aiza,bija pabriesmīgs sapnis un tas atkārtojās ikpalaikam..vajag aizbraukt uz kapiņiem nolikt ziedus,aizdedzināt sveces un pazudīs tie sapņi.

elsa (2013-10-14 11:00)      Nedzirdu. Kaut gribētu reiz dzirdēt kā iet manam vismīļākajam cilvēciņam tur - augšā. Bet svecīti reizēm viņam aizdedzinu. Un par viņu piedomāju.
Bet sapņos sev tuvos aizgājušos negribu redzēt. Reiz babka nāca, ņēma amni pie rokas un veda dziļā pagrabā. Nezinu, kur ņēmu spēku pagriezties un nākt atpakaļ.
Pēc pāris dienām ieskatījos acīs kaulainajai. Drausmīgākā sajūta dzīvē.

leduszieds7 (2013-10-14 11:11)      Pie manis atnāca mans mīļotais cilvēks, sapnī...gandrīz precīzi gadu pēc aiziešanas...atnesa baltu rožu pušķi(tieši tādu, kā nesu viņam uz kapiem)....un it kā atlaida..
No tā brīža praktiski nu jau 3 mēnešus nekā...
Lūdzies, lai atnāk, cik gribi...un tik un tā nenāk..

Ananda_A (2013-10-14 11:40)      Nāve ir nopietns pārbaudījums palicējiem. Tāpēc tādās situācijās nevajag palikt vienam, labāk vakaros dziedāt, skaitīt lūgšanu, dedzināt sveces. No mirēja Velis un citas struktūras aiziet pa daļām. Dvēsele ir projām, bet smagākā daļa - Velis; priekš palicējiem labāk, ja šīs enerģijas noārdās un atgriežas dabā.

marselis (2013-10-14 11:54)      ta jau ir-,tas ir energetiskas drumstalas,neko nedodosas un nesolosas,
info.praktiski no vinam 0 veriba,tas ir energetiskais fantoms,kurs kaut kadu iemeslu del kavejas zemes slanos,parasti vinus uztur pie dzivibas,emocionalas,aktivas domas,fotografijas,vestules-,viss kas saistijies ar sis personas dzivi,it ipasi jutu,emociju limeni.
ja velme neitralizet-,ir daudzums metodes, ka so energiju izsijat.

Deisa (2013-10-14 13:19)      Neesmu runājusies ne realitātē, ne pat sapņos. Vieglu sirdi atlaižu aizgājušos, jo zinu, cik viņiem viegli un labi, neviens nelaimīgais, pa zemi klīstošais nav traucējis, lai arī kapi pavisam blakus.

Parama (2013-10-14 13:24)      bet pie manis veļu laikā nāk kaimiņu un iepriekšējo iedzīvotāju mirušo radinieku gari runāties. Šie nāk ar rādžiņiem, kautko murmina, grabinās gar durvīm, skrāpējās gar sienām, bet es viņus nelaižu iekšā, izliekos par beigtu un nerunāju ar viņiem

Tessa (2013-10-14 13:51)      izlasiet gramatas aprakstu
http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/80167-gramatu_zagle.html

un pec tam pashu gramatu. sajutas neaprakstamas.un,varbut,daudz kas taps skaidrs.

limonija (2013-10-14 19:15)      Nesarunājos, bet jūtu, ka man ir sargeņģelis...No tādām situācijām esmu sveikā izkūlusies, ka pati nesaprotu, - kā. Sanesa mašīnu pa oļiem, lidoju - attapos līdzenā pļavā...Ne mašīnai kas, ne pašai. Dažas nedēļas iepriekš kolēģe apmēram tai pašā vietā sasita mašīnu, ka nebija, ko remontēt, tiesa, ar pašu viss bija OK. Tas tāds nejauks līkums mūsu novadā, kur retais autovadītājs nav "atzīmējies":( Runa ir par tiem, kas tur regulāri brauc - visos gadalaikos.

inaralaima (2013-10-16 17:23)      Mana mamma tiesši veļu laikā.nopirka māju Tukumā.Viņa bija kā uzburta uz to māju,kaut kaimiņi brīdināja ,ka nevajag pirkt.Jau pirmajā naktī ,viņa pamodās no tā, ka kāds sēz viņai gultas kājgali.Tas bija vācu armijas formā tērpts vīrietis.Katru nakti smagi soļi bija dzirdami uz kāpnēm.Mamma māju pārdeva.

diamondheart (2013-10-19 09:24)      es sarunājos tikai ar laikam dzīvajiem, bet arī tad kad viņu nav tuvumā, sanāk ar dzīvo cilvēku fantomiem(bet reti, un tas īstais cilvēks cik noprotu par to neko nezina) un runājot ar cilvēka fantomu var uzzināt tikai viņa aptuvenu viedokli, jo fantomi nav īpaši runīgi un ļoti reti atbild(viņi biežāk žestikulē vai kaut kā ar ķermeņa valodu atbild).bet runāt jau var ar savu zemapziņu, ko var iemācīt dot atbildi ar signālu :)

diamondheart (2013-10-19 09:30)      es reiz mēģināju kapos iziet uz kontaktu ar kādu random izvēlē kapu, bet es vēl neesmu tik stipra, lai kontaktu uzturētu, pajuka kaut kur tā koncentrēšanās, bet varēja just ka kaut kas (komunikācija) sāk veidoties, it kā viņs kā tēls līstu laukā no sava kapa. bet nav īsti problēmu no dažiem kapiem nolasīt info par to, kā cilvēks izskatījās, pāris ainas no tā dzīves vai dzimto valsti(valstij tieši nosaukumu dot ir grūtāk, jo es redzu to vidi, kas man piem atgādina Zviedriju, reti kad sanāk sajust kas tā par valsti). bet ne visi kapi piesaista un grib tā teikt "runāt"

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu