Kad iestājas Ūdensvīra laikmets?

Bieži sanāk dzirdēt tādus tekstus, ka esam uz pārmaiņu sliekšņa, enerģijas strauji mainās, no Zivs laikmeta pārejam Ūdensvīra laikmetā - tātad visas Ūdensvīra zīmei piemītošās īpašības valda - Garīguma un brālības laikmets utt! Citur vēl skan teksti, ka esam pārejas laikā, bet citur, ka jau sen esam tajā Ūdensvīra laikmetā!
Bet visur, kur skatos, informācija ir ļoti pretrunīga, tagad man mājās 2 grāmatas - vienā teikts, ka Ūdensvīra laikmeta izveide sākās no 1994.gada un pabeigta 2000.gadā. Otrā grāmatā teikts, ka Ūdensvīra laikmets ir no 1950.-4050.gadam.
Netā skatos, ka visādi čenelingi un gaismas skolotāji katrs tur min savu datumu, bet jābūt taču kaut kam konkrētam tajā jomā! Kāds zin? Varētu padalīties ar informāciju un novērojumiem.
Es ticu enerģiju maiņai, var jau just, ka viss strauji notiek kā agrāk nebija, bet vai nav kāda manipulācija līdzīgi kā ar 2012.gadu. Tagad tik daudz to čenelingu un krajona vēstījumi (tiem es neticu, jau ilgtermiņā pierādījušies kā muļķības!). Astroloģiski ja kāds to varētu izskaidrot, tam varētu ticēt.

piparbecinja      cik man zināms, tad tas jau ir sācies un ilgs vismaz tūkstošgadi. Par garīgumu un brālību dzirdu pirmo reizi. tas esot informācijas un inovāciju laikmets.

daudzvaris_1964      izpratnei .. jāpīpe cits linolejs...:(
Sorr...

piparbecinja      Muļķības, Ūdensvīri arī ir cilvēki, un katrs ir savādāks.
Otrs, ko tev dos tas, ja uzzināsi tik smalki par doto laikmetu? kas tavā dzīvē izmainīsies? varbūt derētu sākt risināt problēmas no cita gala?

fabbiana      pie mums turpina plaukt un zelt tumšie viduslaiki vai bauru laiki, kas nu kuram tuvāks

Tessa      Laikmets atbilst apmēram 2160 gadu periodam, kura laikā Saule šķērso vienu zvaigznāju. Tas ir aptuvens skaitlis, jo ne visiem zvaigznājiem ir vienāds telpisks lielums. ...Saskaņā ar pēdējiem astronomiskajiem aprēķiniem, cilvēce Ūdensvīra laikmetu sasniegs starp 2150. un 2200. gadiem
http://www.e-misterija.lv/index.php/filozofiskas-kustibas/rozenkreiceru-ordenis/459-kas-tas-ir--dens
vra-laikmets.html
citos avotos ir minets 2000.gads. pilna google,tiesham gruti paskatiities,saliidzinat pravietojumus vai vismaz iepaziities ar tiem,ja jau tik ljoti interese shadas lietas?nevis lietot pashai nepaziistamus vardus.
astrologjiski un astronomiski tev to varetu izskaidrot zinatnieki,ljoti shaubos,ka oho PA tadi ir.

vienss      Nevajag šaubīties OHO VISS ir. -tumšie, gaišie spēki Hiacintes , ... Rozes Pujenes Onslavi Ričardi. AKTIERI . Katrs savu lomu tēlo, Tā ir māksla. Ko par Tejāteri sauc .

HRDS      Vienigais kas tev varetu lidzet... Ir kartigs "kniebiens" :D

_Biezaa_oome      Kaadu tik sviestu katrs neizdomaa aiz neko dariit. :))))) Galvenais ir ar gudru seju nopietni gvelzt par lietaam, kuras neviens nevar pieraadiit. :))) Un kuras patiesiibaa nevienu necepii. Shii visa muusu dziive ir viena liela iluuzija. :)))

piparbecinja      man vnk nav saprotama tava histēriskā ekstāze sakarā ar iespējamo laikmeta maiņu. derētu arī padomāt, ko tev kas dos. nē, nu var jau arī naktī doties uz kalnu un dejot riņķa danci ap uguni ar domubiedrēm... un slotām:)
kas ir astroloģija un ko tur kam piedēvē - man ir perfekti zināms. kāpēc domā, ka vienīgā zini?

Digits      Nu, šitā humora lappusīte, laikam, saucas tā "sievietes garīgā augšana", kurai, ja vīrietis netiekot līdzi, tad esot no viņa ar steigu jāšķiras .. :D Toč, no dažādām planētām :D

dujenja      Abās grāmatās ir taisnība. Ir sācies, tikai uz to pozitīvo garīgumu nesaceries, jo ir kali jugas laikmets.

sandra1111      ,,,ar 2013 sākas zelta laikmets, lai arī kali jugā,,,draudzene skaidroja.

_Biezaa_oome      Jaa, taisniiba ir visur un visaas gramataas. Iesaku izlasiit Kreeslu un pieslieties vilkachiem.

Alison      Nesaprotu - kāda tam visam jēga. Nu - dzīvojam kaut kādā laikmetā - un viss, redzam taču - kur dzīvojam, kā jūtamies, kādas sekas mūsu darbībām un tā. Ja vidējais dzīves ilgums ir ap 55 gadi, bet laikmets mainās 2000 - nu ko te filozofēt par to maiņu, lai viņš tur sev mainās, ja viņam tā paredzēts un vajag.
Labāk būtu padomājusi par to, kā savus tuvākos mīlēt, dzīvi sakārtot un labāk ietusēt ..

fabbiana      no sirds iesaku horoskopu un visu citu murgu cienītājiem noskatīties šo diskusiju, jūtūbe var atrast

Kāda ir horoskopu saistība ar zinātni? Šoreiz SkeptiCafe piedāvā neformālu diskusiju par astroloģiju kopā ar diviem ekspertiem Latvijas Universitātes (LU) profesoru sociālajā psiholoģijā Ivaru Austeru un žurnāla „Praktiskā Astroloģija” galveno redaktori sertificēto astroloģi Gunu Kārkliņu. Diskusija notika 17. aprīlī, plkst. 19.00, Latvijas 1. Rokkafejnīcā, Reiterna namā – Mārstaļu ielā 2/4.

liancite      jau sācies, izdzīvos kas attīstīsies! :)

flesh  1   jūs, nelgas, mazkāk visādu fufeli lasat, vienk. paņemiet savu dzīvi savās rokās, nevis gaidat kautko.

leduszieds7      ...jautājums viens...vai tiešām jāmēģina kļūt par aizbāzni visām pudelēm?
Nu nelieniet...nu nebāziet savus" gudros "komentus da jebkurā diskusijā!
Nu nebalstās viss uz šīs pasaules tikai uz "kniebienu".
Nu paklusējiet, ja nav ko teikt par tēmu!!!!!!!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu