Sadaļas nosaukums

Kāpēc šo sadaļu sauc tā kā to sauc,ja atbildēs nav ne vārda par maģiju,rituāliem ezotēriku?Jokaini.

ponytail (2013-07-04 20:38)      Padzīvo, meit, te ilgāk, i būs saprašana, ka šeit visas atbildes ir vai nu par citiem PA dalībniekiem, vai par sesku. Vai par abiem. Ā, un vēl par to, ka pretējais dzimums visi ir cūkas/stulbeņi/stervas/Tvaika ielas pacienti utt. Un nekāda sakara ar sadaļas nosaukumu vai tēmas jautājumu.:)

ko_nu_vairs (2013-07-04 21:59)      Tādēļ ka Tu nejautāji,ar kādiem buramvārdiem noturēt vīru lai nestaigā pie citas.Te katrs cenšas palīdzēt pēc savas pieredzes un saprašanas.Ir situācijas,kur nevajag paļauties uz pesteļiem,bet rīkoties pašai.Ir protams ļauži,kuri domā pa precēts ir tas pats kas neprecēts,nekādas starpības un murgo par gājējiem un mirējiem.Bet patiesībā viņi maldās.Visur ģimenes jaukšana ir nosodāma,tikai te nolaiž rociņas un klusi noskatās kā aiziet vīrs un tēvs.Vēl līdzi jūt,ka nabadziņam grūta dzīve.

Deisa (2013-07-05 10:30)      Tāpēc, ka pastāvīgajiem komentētājiem ar 2, 3 tēmu sadaļām nepietiek un tad nu komentē, ko var arī šeit. Ja tā nebūtu, te būtu izmirums. Bet Tev vienmēr ir iespēja papildināt komentārus ar savām ezotēriskajām zināšanām, es labprāt palasītos. :)

Effy (2013-07-05 12:14)      tāpēc, ka jautājums bija par to, kā tikt vaļā no sāncenses, nepieminot, ka piedāvāt tikai maģiskus risinājumus. ja godīgi, es pat neizlasīju, kas tur augšā par sadaļu norādīta. pēc tam tikai pamanīju.

kāpēc vispār ir tāda tendence, ka noteiktai sieviešu kategorijai problēmu risinājumi ar maģijas palīdzību attiecību jomā, ir kā panaceja un labākais, kas vien var būt? neaizmirsti, ka katrai maģijai ir sava cena, kura ne vienmēr var būt adekvāta ieguvumam.
necīnies ar sekām. labāk meklē cēloņus un tad jau ar tiem strādā. ja centīsies novērst tikai sekas, bet ne cēloņus, tad šīs sekas tevi vajās arī turpmāk.
tas ir tāpat kā katru vakaru likt uz kājām kompreses, jo tiek velkātas neertas/nepiemērotas kurpes.

kljuska (2013-07-22 21:08)      mums biezhi liekas, ka taam lietaam buutu jaabuut spokainaam,, nesaprotamaam un baisaam,,, bet taa nav,,, taas ir ikdiena,,, taapeec tev arii neizpratne ;)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu