Astrologi

Cik patiesi astrologi var noteikt cilvēku saderību vai nesaderību konkrētā laika posmā? Kā ir praksē? Vai kādam ir pieredze šai jautājumā?

rihtigais      Tas ir bizness, ja gribi pabalstīt tad droši! Astrologi ir blēži.

rihtigais    2 Astrologi ir blēži un astraloģija BIZNESS.

una32    1 Ja ir konkrēts jautājums, var palīdzēt uz to paraudzīties no cita skatu punkta, tas arī ir noderīgi...bet saņemt problēmas atrisinājumu gan būs par daudz prasīts....bet kāpēc gan nepamēģināt...

Dzhokonda      Blēži sēz saeimā-tie ir tie, kas reāli nodīrā 60% no algas-ne par ko-pareizāk-par to, lai bīdītu miljonu projektus un savāktu otkatus. Astrologi mēdz būt dažādi. Ir tādi, kuri māk savu darbu un norāda uz taviem plusiem un mūnusiem. Taču katra cilvēka ticība nosaka lielāko daļu no pareģejuma.....

MrJones      Neeee....es pat nebiju par to aizdomaajies...liidz shim! :))

piparbecinja      Psihoterapisti vairāk varētu palīdzēt attiecību problēmās.

violinn      Un ko darīsi, ja zvaigznes teiks, ka nesader?:D Sūtīsi dillēs?

_Biezaa_oome      Viss ir iluuzija, beernelji... astrologi, pishoterapeiti, batjushkas, it viss....

Vucis      ja var pateikt, ka nesader, tad var diezgan konkrēti pateikt, kādās jomās nesader. Ir jomas, kuras var pieciest, ir - kuras nevar. Par tālāko jālemj pašai.

una32    1 To vai ir vai nav saderība pati jūti vislabāk, ja jautā, tātad šaubies, citādi izbaudītu attiecības...un nejautātu, tātad jau ir problēmas..

Parama      astroloģija nav tikai bizness, tā ir arī zinātne. līdz galam neizpētīta, tāpat kā psiholoģija. nevar paļauties tikai uz astrologa vērtējumu, gala lēmums vienmēr jāpieņem pašam!!!

rihtigais      Parama, astraloģija zinātne? Pie kuras zinātņu akadēmijas tad tā pieder? Tie ir ´´samazvanci´´ visos līmeņos. Ko viņi ir pareģojuši Černobiļu, Fukusimu vai Sandiju? Ja runā par pareģojumiem, tad tikai ar atpakaļejošiem datumiem, ka tad un tad tika pareģots tas un tas... Esat ar galvām un nedzīvojat ar zombētiem stereotipiem!

Elie_Saab      Saderību (attiecību potenciālu/riskus/spēcīgās/vājās puses) astroloģija var raksturot ļoti labi. Tāpat kā cilvēka raksturu, lietas, ar kurām dzīves laikā nāksies vairāk strādāt utt. Taču ļoti svarīga niase, kurš to dara. Astrologi - tāpat kā visu profesiju pārstāvji, ir tikai cilvēki. Un viņiem ir ļoooooti dažāda kvalifikācija/pieredze/prasme/izpratne par lietu būtību (komentārs no cilvēka, kas ar astroloģiju 6 gadus nodarbojas profesionāla hobija līmenī)
Vārdu sakot, kad izvēlies pie kā iet, ievāc info par to cilvēku. Vai tevi pārliecina, ko Tu par viņu uzzini ārpus pozīcijas ´esmu astrologs´, vai Tu pazīsti kādu, kas pozitīvi atsaucas par šī cilvēka darbu utt.
PS. par saderību parasti interesējas, kad cilvēks jau ir iekritis sirdī. Un ja tas ir noticis, - esi godīga - Tev gribās veidot šīs attiecības. A grūtības piedzīvo visi pāri. Nu, i kam Tev vajag ´zaļo´ gaismu no malas? Vai tiešām uzticēsi savu dzīvi sveša cilvēka viedoklim? UN pat grūtākās saderības var ´atstrādāt´ - mīlestība un pieņemšana :) Vārdu sakot, lai izdodas! :)

Lucy      Nu nezinu,ja tu pieņemsim esi pašlaik saļubijusies un tas astralogs pasaka,ka tev pilnīgi čau ar to keksu,tad tu ņemsi un pamatīsi viņu un tā arī visu atlikušo mūžu vari arī nevienu nesatikt,tik gaudot līdzīgos portālos un mētāt kruto,gudro,seksīgo.NETICU ES PESTEĻIEM!!!

sliktakarma      nevar

Natta    1 Esmu 2 gadus mācījusies astroloģiju un protams, zvaigžņu stāvoklis daudz ko pasaka par cilvēku. Taču!!! mēs nevienu nesatiekam nejauši un, ja mums ir jāizdzīvo ar kādu cilvēku attiecības, tad tās ir jāizdzīvo, lai mēs ietu tālāk. Tieši tas bija mērķis, kāpēc mēs satikām tieši šo cilvēku. Mūsu enerģija pievilka viņējo, lai kko mācītos vai atstrādātu karmiskās attiecības. Tieši tāpēc nevajag lūkoties zvaigznēs un zīlēt nākotni, jo tas NAV svarīgi! Astroloģija NAV paredzēta zīlēšanai un drošības sajūtai, bet izpratnei par to, kāpēc cilvēkā dominē vienas vai otras rakstura iezīmes, enerģijas. Cilvēka pieredze katrā dzīvē uzkrāj noteiktu enerģiju, kas mijiedarbojas ar planētu enerģiju tā dzimšanas brīdī. Astroloģija ir nopietna zinātne, bet dziļi nevajag rakt, jo mums ir uzdevums Dzīvot krāsainu dzīvi, iegūstot pieredzi un nošīm krāsām veidot vēl krāsaināku Nākotni!:) 2012-12-22

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu