kompensācijas likums

Esmu lasījis, ka ezoterikā ir kompensācijas likums - ja cilvēkam vienā vietā, kaut kas vairāk dots vai labāk veicas, tad citur kaut kas ne visai. Vai varat to izskaidrot sīkāk un kā tas dzīvē izpaužas? piemēram, grāmatā bija piemērs, ka kamēr cilvēkam veicas naudas jomā, tikmēr neveicas mīlestībā, jo viss kaut kur kompensējas. kas pārzin ezoteriku var pateikt ko sīkāk? Lai saka tie, kas zin ezoteriku.
Jautā peldetnepratejs 2012-08-29 21:21

saullla (2012-08-29 21:32)      Ja cilvēks kautko dzīvē nespēj sasniegt,tak beidzot vajadzētu atbildību par to uzņemties pašam,nevis visu novelt uz kautkādām karmām,ezotērikām,un sazin ko.
Ja nemāki pie kautkā tikt,tad pats vainigs,nekāda te ezotērika nav vainojama pie tā.Tas atkal ir tikai vāju cilvēku attaisnojums,aiz nezināšanas,nemācēšanas vai slinkuma vainot kautko citu tikai ne sevi.

liancite (2012-08-29 21:35)      Ja dzīvo saskaņā ar sevi, savām vēlmēm un mērķiem, veicās visās jomās!

saullla (2012-08-29 21:36)      ko sēsi to pļausi,tā nu tas ir.
Ja kādu apčakarēsi,dzīve apčakarēs tevi pašu no kuras puses atliek tikai minēt.

dzei_er_juings (2012-08-29 21:38)      Tie kas neprot peldēt, prot lidot, pamēģini tev sanāks.

jozolsen (2012-08-29 21:45)      Nav tāda likuma,nesaceries.Pašam jau vien būs jādara un par visu jāatbild.

liancite (2012-08-29 21:48)      ja ja ja karma jāatstrādā, tie kas iepriekšējā dzīvē bija nabagi, tagad bagāti un nākamajā atkal nabagi, ja nebūs rūpīgi izturējušies pret savu bagātību, lielījušies utt...tā jau tā ezotērika stāsta...
labāk noskaties filmu The Way Back..cik daudz cilvēks var paveikt ar gribasspēku!

vis_vis_vis (2012-08-29 21:49)      liancite (2012-08-29 21:35) viedoklis
Ja dzīvo saskaņā ar sevi, savām vēlmēm un mērķiem, veicās visās jomās!
Precīzi!!!!!!!!!!!!!

taizelis22 (2012-08-29 22:12)      Kaut kaa pie oranzhajiem taukmuuljiem karma nestraadaa-jo vairaak sazadzis,jo treknaak muulis spiid!!!

neko (2012-08-29 22:17)      Cilvēkam neviens nekad kad neko nedod... dzīve tikai piedāvā iespējas. Iespējas izmatot jāpacenšas katram pašam.

Piemērs: kad tev pretī pa ielu nāk smuka meitene un uzmaida... tā ir iespēja, bet ja pats nepieiesi viņai klāt, tad iespēju būsi palaidis garām:)

miglainaa_plava (2012-08-29 22:23)      Dzīvē ir tāds likums - kas ir mudaks, tas ir mudaks visās lietās. Bet kas ir apdāvināts un veiksmīgs, tam visās lietās veicas. Kā Sv.Rakstos rakstīts - kam ir, tam būs vēl vairāk, bet kam nekā nav, tam nebūs arī pat tā. Pārfrāzējot mazliet.

Muktiana (2012-08-29 23:35)      No tā, cik es esmu lasījusi, teiktu, ka tā gluži nav.
Tātad ir "mazāk attīstītas dvēseles" - un viņi dzīvo parastu viduamēra ikdienas dzīvi, kas ietver normālu darbu, normālu finansējumu un ģimeni. Varbūt viņiem iet grūtāk ar mācībām.
Un tad ir "lielās personības", piemēram, kā Bils Geits. :) Viņiem bonusā nāk ļoti daudz labumu - gudrība, atbalstoši vecāki, iespēja studēt un ļauties vaļaspriekam, zināt savu dzīves aicinājumu, bet pilnīgi noteikti viņam bija kāda liela iekšēja grūtība jāpārvar. Viņš, piemēram, vēlu esot apprecējies ~45. Bet, ja viņš visu pareizi izdarīja (izvirtībā neielaidās), viņš tiek apbalvots un tālāk dzīve iet bez raizēm.
Dzīves mērķis pilnīgi noteikti ir izjust kādas pakāpes grūtību, bet var atšķirties grūtību jomu daudzums un intensitāte. Nav sakarības kurā tieši jomā būs vairāk, kurā mazāk. Vienas dzīves ietvaros nevar arī noteikt, ar ko samērojama grūtību intensitāte.
Grūtība var būt ne tikai konkrētos jomās. Piemēram, jāstrādā pie valdonīga priekšnieka un jāspēj viņu neienīst, vai neskaust bagātos radus; vai var būt pārbaudījums - ir daudz naudas, bet ko tu ar to iesāksi. Vai nejukt prātā atraidītas mīlestības dēļ, paciest neesošu mīlestību utt. Galvenais, kas jāzin, ka patiešām vienam cilvēkam netiek uzlikts par daudz - tas iepriekš ir pārbaudīts. Bailes un neziņa liek zaudēt - neizturēt pārbaudījumus.

non_grata (2012-08-29 23:37)      tad laikam no tevis nekas netiek prasīts... izbaudi to;)

neko (2012-08-29 23:39)      nu tad es pārfrāzēšu šādi: ja tev tiek dots jāpacenšas arī paņemt... :)

Muktiana (2012-08-29 23:53)      Katrā ziņā es domāju, ka piedzīvot vientulību, atraidījumu, nepieņemšanu - ir viena no lielākajām grūtībām un Tev tā, acīmredzot, ir piespēlēta....(un droši vien karmiski ir par ko). Bet varbūt Tev ir laba ģimene, jo parasti tomēr, - ja tiek kādā jomā uzkrauts baigi daudz, tomēr tiek piemesti kompensējoši bonusi (piemēram, sievietei, kurai jākopj bērns-invalīds visdrīzāk būs mīlošs vīrs vai atbalstoši vecāki). Varbūt Tavā gadījumā tas ir labs darbs? Labi kolēģi? Mīloši vecāki un brāļi, māsas? Varbūt esi pieprasīts speciālists? Noteikti ir joma, kas Tev ir veiksmīga un kuru Tu nenovērtē.
Likt piedzīvot vientulību ir līdzīgi kā likt padzīvot cietumā. Tu pamatoti jūties slikti. Un pilnīgi jebkurš pēc teorijas (pēc "fiziskās sagatavotības") var savus pārbaudījumus izturēt. Tikai emocijas (jeb psihiskā nelīdzsvarotība, kaisle un neziņa) var izsist no līdzsvara.

nenopietninopietna2 (2012-08-30 02:16)      Tava problēma ir tā, ka Tevī ir kautks tāds, ko citi nespēj pieņemt. Tas pat var būt kautkāds mazs sīkums - smiekli, dīvaina, vai nepieklājīga uzvedība, kāds fizisks defekts... utt.

EIZHENIJA_FINKA (2012-08-30 10:10)      Neatkarīgi no sniegto padomu skaita un kvalitātes, tu vienalga NEKO nepratīsi izmantot.
Pie psihiatra biji aizgājis?

mieru_tikai_mieru (2012-08-30 12:06)      cilvēks nav slinks lasīt visādas dīvainas grāmatas, lai tikai atrastu kaut kādu attaisnojumu savai neizdarībai. Ja Tev nav naudas, tātad - Tu to neesi nopelnījis! Bērnam skaidrs, ka naudu tāpat vien no Kosmosa nemet. Nopelni, tad Tev būs nauda. Tas pats uz mīlestību attiecas. Par ko Tevi mīlēt? Ar neapbruņotu aci redzams, ka Tu pats sevi nemīli. Tad - kāpēc Tu domā, ka esi pelnījis vēl tādu pašu mistisku otru pusi, kas sevi nemīl, bet var nest laimi kādam citam?

piparbecinja (2012-08-30 12:07)      neesmu novērojusi tādu sakarību. taisni otrādi - ja iet, tad iet visur, ja neiet, tad neiet nekur, tas ar psiholoģiju saistīts.

Parama (2012-08-31 21:17)      peldētnepratējs - bagātu vecāku dēliņš, ar garīgās attīstības traucējumiem, kas nekad, neko pats nav sasniedzis un tik tālu jau nojūdzies aiz savas nevarēšanas, ka nekāda ezotērtika tur vairs nevar nevar līdzēt, tikai psihiatrs!!! /punkts/

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu