līgavas pušķis

Kāda ir reālā pieredze - tā, kura kāzās noķer līgavas pušķi, vai arī apmēram tuvāko divu, trīs gadu laikā apprecas? Kādi ir novērojumi - pēc cik ilga laika apprecas tā meitene, kura noķer pušķi? Vai arī cik ilgā laikā satiek līgavaini, ja ir brīva? Un ko nozīmē tas, ja pušķi metot, tas nokrīt zemē un meitene to paceļ no zemes? Vai tas nozīmē to, ka attiecības nāks grūtāk un būs smagnēji nedaudz veidojot attiecības, jo pēc pušķa bija jāpieliecas, lai to paceltu, ja tas pats neiekrita rokās? Tikai nopietnus komentārus rakstiet no reālās dzīves pieredzes.

fargo  1   tu peldēt proti? vai peldētneprateja?
parasti noķer, apprecas, trīs gadu laikā. a tās, kuras nenoķer, tās vēlāk. un ja paceļ no zemes tad kirdikt, tuvākās attiecības īslaicīgas. viss nopietni.

Smaidona      A vot,kad es bij jauna,tad ar līgavas pušķiem neviens nemētājās,kā ar vecām luatām.Tāpēc ar mēs visas smuki apprecējāmies un tad smuki dzemdējām bērnus,kā tas normālā sabiedrībā pieņemts.A līgavas pušķi sakaltēja un ielika kumodē atmiņai.

cecilija      Mana meita noķera pušķi pirms gadiem sešiem,tagad viņai būs 17gadu,bet vēl nav apprecējusies. Noķēra palecoties. Pilnīgi nopietni.

zero_IQ      nekad nevienu pušķi neesmu noķērusi, bet par spīti tam - apprecējos uz ilgu laiku.

MaryClaire      nevienās kāzās, kurās esmu bijusi, nav mests līgavas pušķis. vienmēr tas paliek jaunajai sievai kopā ar līgavas kleitu - kā skaista atmiņa par to brīdi.

avanti13      kaarteejaa ievazaataa tradiicija, kura uz latvieshiem neiedarbojas! LJOTI NOPIETNI!

amarillis_  1 1 No manas pieredzes - zinu 2 gadījumus, kad apprecējās neilgi pēc kāzu pušķa noķeršanas.

Lucy    1 Ja veca padzīvojusi tante paceļ no grīdas pušķi,tad būs drīz bēres,nevis kāzas.Es gan cik kāzās bijusi ir mests gan līgavas pušķis,gan līgavaiņa rozete. Cik es novērojusi,ir dažādi,vai nu to pusķi ļauj noķer tai kura drīz precēsies,vai noķer tā kura navīgi grib,aprecās pēc gada,2,pat pēc 4gadiem vai neaprecās nemaz,viena tāda pāgašo gadu tika guldīta zemes klēpī neprecēta,bet pušķi noķēra!!
Tā,kā pupu mizas tās,neceri:))))

cecilija      akkungs... tas jautājums tiešām ir nopietni?

neko      kad biju pēdējās kāzās visi sievišķi pamuka malā un tas pušķis tiešām nokrita zeme...

Just_      Tā jau ir tikai kārtējā amUrikāņu māžošanās, ko mūsējie nez kāpēc aktīvi pārņem. Pēdējās kāzās, kur biju (pagājušajā martā) neviens nevienu pušķi nemeta. Vispār neesmu redzējusi, ka kāds to darītu. Un var tikai iztēloties, kas notiktu, ja pa gaisu tiktu lidināts manas meitas kāzu pušķis - tā bija lentē iekārta lode no mazām rozītēm, vidū tā dēvētā oāze, samitrināta, un tas darinājums svēra, ja nemaldos, vairāk par puskilogramu. Iedomājieties, ja ar tādu trāpītu pa galvu kādai traki precētieskārai jaunuvei - tur tak smadzeņu satricinājums garantēts.

babyjag      nevienās kāzās neesmu piedalījusies tā pušķa ķeršanā - vienmēr notinos.. varbūt tāpēc vēl neprecēta :D
pēc pāris nedēļām jāiet uz kāzām, jāpamēģina noķert un tad varbūt kāds apprecēs :D :D :D :D

felicidad    1 Ir dzirdēti gadijumi, kad pēc tam pašķirās no ilggadējiem draugiem! Jo pušķis ta noķerts, a kā neprec, tā neprec! :D Un krahs attiecībām ;)

Speciaalists69  1 1 Es vispār uz kāzām neeju. Ietaupās laiks un nauda.

Kamija    1 Esmu 2 noķērusi, rezultāts 0

PS Daži jau tic, ka arī Jēzus pa ūdensvirsu staigā...
PS2 Gribu precos, negribu neprecos! :P

Speciaalists69      vajag noķert un mest atpakaļ. jāmēģina trāpīt līgavai pa pieri.

siikaa16      Vienās kāzās tika mests pušķis. Nepatika tas skats, zaļumi drusku atdalījās,aizgāja citā virzienā. Sievietes,kā trakas centās pirmās noķert. Latvieši,pušķi izkaltē un glabā. Visvieglāk saglabāt,ieliekot kastē. Ja to izmet, nozīmē,ka ilgi nebūs kopā. Manos rados visas sievietes glabā,un nav šķiršanās.Vecvecāku līgavas pušķis tika sadedzināts,ka jau abi bija smilšu kalniņā.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu