Ekstrasensu cīņas,,,

Jautājums viedajiem,patiešām pieredzējušajiem,,,
Ekstrasensi-ticat,neticat to spējām.
Kādam ir nācies saskarties,saņemt palīdzību un,,,vai darbojas veiksmīgi??

Decijs (2011-09-03 20:24)      Ja tiesam Ekstrasens ne sarlatans tad istam ekstrasensam ir spejas). Nakosais jautajums vai tadam ir jalauj jaukties tavas lietas, ko isti nevari pats kontrolet. Ja zini patiesos nodomus cilvim tad runa cita.

Hiroshima (2011-09-03 20:38)      Ticu, ticu - enerģijām, ekstrasensiem, intuīcijai :)
Jā, darbojas veiksmīgi - dažas reizes esmu izglābusi dzīvību draugiem, bet man pašai tīri labi patīk redzēt ko mani tuvie dara, man neesot blakus :)

Spicis (2011-09-03 20:48)      Tu aizej un samaksā par viņa "pakalpojumiem"... vai tramvajam tici? un lidmašīnai?... Aiziesi pie ārsta ar pārliecību, ka cilvēks studējis, izgājis daudzus prasmju pārbaudījumus līdz tevis uzklausīšanai, bet bolacis, kurš murmulē par pieslēgšanos "visuma informācijas bāzei" pat nezin kā to indeksēt... Katrs pats SEV ir "eksrasens"! Televīzijā ir uzvedumi ar režisoru un operatoriem. Dzīvē ir aitas un cirpēji... tas tā! :)
Izdzēsa, tas labi. :)

cilveex (2011-09-03 20:56)      "Tāpat arī zinu vienu,kurš veiksmīgi un dažu minūšu laikā atrada slīkoni,kur glābēji nedēļu meklēja un atrast nevarēja."
Varētu ticamus avotus, atsauces? Kas, kur un kad?

_BaiBa_ (2011-09-03 21:00)      man liekas, ka katram iz bijuši sapņi, kur pēc tam nākotnē ir piepildījušies... divu domu nav, ir cilvēki, kuriem ir attīstītas zināmas maņas un sajūtas, kuri spēj sajust vairāk par citiem.. tikai vai tā ir dāvana nav apgrūtinājums... to nu gan grūti teikt... drīzāk jau apgrūtinājums un smaga nasta, ne visi to varētu tīri psoholoģiski.

psychobitch (2011-09-03 21:03)      man pašai ir šādas spējas, kad uznāk, bet tā uz pasūtījuma droši vien ir jābūt kaut kādām zināšanām visā šajā, uzskatu, ka tas ir dots talants cilvēkam redzēt vai saskatīt to, ko nespēj visi... ļoti skeptiski skatos uz to, ka tiek izmantotas šīs spējas ieskatoties nākotnē, tas nu gan nebūtu nepieciešams, jo cilvēks pats var ietekmēt nākotnes gaidu ar tagadnes rīcību un turēties pie tā, ko ir sacījis gaišreģis, būtu vispār muļķīgi, jo tad sanāk, ka cilvēks nav pats savas laimes kalējs un noteicējs par savu dzīvi, vismaz izvēles priekšā, jo variantu ir ļoti daudz, kā izspēlēt šo spēli - dzīve...

Hiroshima (2011-09-03 21:04)      Kas attiecas tieši uz slīkoņa atrašanu un cilveex komentāru - kaimiņam tētis noslīka - vakarā piedzēries gāja mājās un iekrita Braslā Straupē - kādas dažas dienas neviens nevarēja atrast - piesauca ekstrasensu un tas, neaizbraucot uz vietu, norādīja, ka viņš ir aizķēries aiz zara Braslā pie Vējiņu klintīm - tā arī bija. Nepateikšu precīzu gadu, bet tas varēja būt 1996-1998.

spriganaa (2011-09-03 21:08)      Var jau būt, ka ir arī īsti ekstrasensi. Reiz aiz tīrās ziņkārības aizgāju pie zīlnieces/dziednieces, mūsu pusē izslavētas. Viņa man tāāādu nākotni paredzēja un tāādus padomus deva ( piem.: - tavam vīram ir ļauna slimība. ja vīrs tev labs, meklē ar steigu labus ārstus, ja slikts, neliecies ne zinis . Vīrs nomirs un nākamais būs daudz labāks, būsi laimīga , u.t.t. ), ka to atceroties vēl tagad smieklu lēkme uznāk.

cilveex (2011-09-03 21:10)      "neuzdrošinos izpaust tā varenā vārdu,,,,"
Nu, protams!
"neaizbraucot uz vietu, norādīja, ka viņš ir aizķēries aiz zara Braslā pie Vējiņu klintīm - tā arī bija"
Varbūt, ka tur "aizķeras" VISI tajā upes vietā iekritušie? Tas galvā neienāk?

sofija1 (2011-09-03 21:18)      Kad man nozaga mašīnu, tad griezos pie diviem tādiem pēc palīdzības. Katrs izklāstīja savu versiju, kur meklēt un pilnīgi atšķirīgas vienu no otras. Tomēr visā tajā abiem ekstrasensiem bija daudz tādu lietu, ko vienkārši izdomāt viņi nevarēja. Piemēram, viens precīzi aprakstīja nozagšanas brīdī blakus esošo mašīnu krāsas, vainīgo cilvēku izskatu (es viņus pati redzēju)un vēl dažas detaļas. Otrs - visu, kā tas notika. Piebilda arī, ka nebūšot lemts mašīnu man atgūt, bet nu tas jau tāpat bija skaidrs.

nakc (2011-09-03 21:24)      Visiem pēc kārtas neticu, bet ir bijuši tiešām pārsteidzoši gadījumi.

Tessa (2011-09-03 21:25)      noteikti bija/ir cilveki,apveltiiti ar ko tadu,ko nav sanjemushi citi-Nostradamus,Vanga.
es biju mazinja,kad man paliidzeja divas tantinjas- masas Tukuma.tad jau vinjam bija ap 70-80 gadiem.tapec varu pateikties vinjam,ka esmu vel dziiva.
pati neesmu meklejusi ekstrasencu paliidziibu.
es nemedzu neko noliegt-ko iisti neizprotu.vai neesmu parbaudiijusi.jo,parasti,ja ko stipri noliedz,tev nakas ar to ljoti cieshi saskarties./arii personiiga pieredze,ja kas/
un shis ir tieshi shads gadiijums.

Tessa (2011-09-03 21:39)      Ekstrasensu cīņas,,, foto pees.manam draugam bija spejas.shkjela zibenjus,pati redzeju.redzeja ar pakausi,ka vinju peta.lasiija domas.reguleja kjermenja temperaturu.
zinaja,kad un kura vieta aizies boja.rakstiita dienasgramata atrada ziimejumu-LV,Baltijas jura,punkts taja.
tur nogrima Estonija.vinju atrada treshaja diena,uz vienas no salam.vinjsh bija nesen atvadiijies,divas dienas nodziivojot ledainaja udenii.patalogoanatomi bija shoka.puisim bija 22 gadi.un dziive-tik piepildiita,ka nevienam.
tapec.

rita_rasa (2011-09-03 22:30)      ..ticu.jo esmu to pati pieredzējusi....un neticam vienkārši tam,ko nespējam izskaidrot..

dulla_pauline (2011-09-03 22:37)      Tarro kārtis skaitās? Laikam jau. Ir izlikts kolēģei, kuras meita gaidīja ģimenes pieaugumu, pati to nezinot. Bija. Tagad ir babuška burvīgai meitenītei.:)
Man ir liktas, bet man varot izlikt tikai tagadni...nez kāpēc nākotne bloķējoties.

huligansshortos (2011-09-03 22:44)      mhh
Visi oho stulbeņi vienkopus.
Nais.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu