Cits variants komentārā.

Izmēģināju tikko oho.lv sadaļu "Vakara plāns". Tur uzrādās visai daudz sieviešu, kuras šovakar gribētu nodarboties ar "cits variants (komentārā)". Konkrētās sievietes ir zivis pēc horoskopa, līdz ar to nevienam, pašas ieskaitot, nesaprast, kas ar to domāts, vai arī jāpielieto kāda specifiska maģija, varbūt pat zīlēšanas veids, lai saprastu, ar kādu ezotēriku jaunietes un ne ļoti šovakar vēlas nodarboties?

Silver (2011-05-16 23:31)      Vakara Plāns ir lieliska doma, bet nez kāpēc nestrādā, lai arī kas tur būtu rakstīts, tāpēc labāk liec mieru :) Acīmredzot sievietēm tas koncepts nav saprotams...

Maverick (2011-05-16 23:45)      Cik noprotu, tad MrOHO sākotnēji šo sadaļu bija iedomājies kā sistēmu, kas palīdzētu saskaņot iespējamos vakara plānus un diviem potenciālajiem interesentiem vienkāršā veidā atrast kompāniju, tomēr šobrīd `" vakara plānā" nereti tiek rakstīti personiskie atgādinājumi - "iešu vannā", "lasīšu grāmatu" un citas, uz sevi orientētas nodarbes :)

typhoo (2011-05-17 00:10)      Nomaacosha dalja sievieshu, kas tur atziimee seksu, patiesiibaa nemaak nekaa citaadi pieveerst sev uzmaniibu. Un cer, ka ja vinjas buus iekjekseejushas seksu, tad vinjas aicinaas uz teaatri vai romantisku pastaigu meenesniicaa. :D
Dazhas tur taisaas seksost nonstopaa, katru vakaru, pat jaabriinaas, vai vinjaam nav sievieteem raksturiigo "kraasaino televizoru" , "sarkano vecmaaminju" utt.... :D

edmunds (2011-05-17 07:31)      iespeejams ka zivis ir apveltiitas ar lielaaku izteeles speeju un domaas veiksmiigaak aizpilda "cits variants" ar sev pienjemamo. protams ka no tavas puses buutu bijis soliidi un sapraatiigi ieraxtiit mineetajaa ailee tev pasam veelamo. es piem tur raxtu "ar labsirdiigu, gudru, drosmiigu, ashu, slaidu", jo ar taadu meiteni jebkursh variants buus dieviigs :D

Lucy (2011-05-17 08:39)      Reizēm ieķeksēju prikola pēc..nu kura sieviete normāla ies dra... ar azabočenuju :)))
Es laikam nesapratīšu,kā normāls vīrietis sev nespēj atrast sev draudzeni un domā,ka vakara plānā nahaļavu tas notiks:))))

verso (2011-05-17 08:49)      Zinu, ka šo sadaļu daļa lieto izklaides pēc. Reiz družka pie vīna glāzes rādīja kā uzķerās nogribējušies vīriešu pārstāvji, bet, protams, ka starp tiem bija noteikti arī tikai ziņkārības māktie, jo meičai bildes te nav.
Doma jau laikam ir bijusi laba, bet neesmu mēģinājusi to pārbaudīt uz savas ādas.
Pieļauju, ka cits variants ir domāts - vieta Jūsu fantāzijām un piedāvājumiem...

Kuminjsh (2011-05-17 09:01)      Nu bet eļementarno, Votson! Viņas apskata visus piedāvātos variantus, visus izsvītro: "Neko no šitā negribu! Gribu kaut ko CITU!" Un - reku, šeku! - ir jau arī tas "cits variants"!
Un kur gan Tu esi redzējis sievieti, kura zinātu, ko viņa grib?!;)

kokote (2011-05-17 09:14)  1   Man patīk VP, parasti daudzas interesantas lietas tā ir aizsākušās, notikušas, man šķiet, ka ar lielāko daļu savu patīkamo paziņu šeit, pirmā saziņa tieši pateicoties VP notikusi, ar daudziem pat tikusies neesmu, detaļās neizplūdīšu, bet tikai muļķis uztvers to kā "piecgadu plānu", un totāls losis pārmetīs sievietei, ka viņa nav gatava (nejūtās aplaimota) ar viņu šo plānu realizēt.
Nezinu, kaut kā šeit man viss šķiet "mirklis atslodzei", kas protams neizslēdz arī ko jauki nopietnu un ilglaicīgu, bet to nekad sākumā nevar paredzēt un kur nu vēl garantēt. Domāju, ka tie (tās), kuri atzīmē cits variants, vienkārši piedāvā iespēju sarunas uzsākšanai. Iespējams visādi, privāti intīmo pieredzi atstāšu neatklātu (tāpēc jau tā ir intīma) :) Man jau šķiet, ka visa sākumā ir saziņa, neatkarīgi no VP ierakstītā.

sakarigaa (2011-05-17 10:00)      Kuminjsh precīzi izteicās :)

neiet (2011-05-17 11:09)      VP nodarboties ar seksu ieķeksē ielasmeitas,tām kurām nav jēgas slēpt šo nodarbi.Ja kādai uznāk gribulis un gatava uz vienu aklo fikso,liek cits variants,tā pasakot,ka es jau neko,es tik tāpat.
Bet varbūt arī citi varianti,teiksim nokavēts pēdējais vilciens,nav kur pārnakšņot.

tiritomba_a (2011-05-17 20:28)      /Dagnijas balsī/ man kā "vēsturniecei"! ...
Unpy, un kas Tev būtu pret zivīm? :D tobiš, neesmu šo sadaļu izmantojusi ar nolūku, vienreiz mēģināju tīri sievišķās ziņkāres vadīta, bet tā kā neviens neatsaucās seksam, tad sapratu, ka sadaļa nerullē.
Varbūt tagad šī sadaļa kaut kā savādāk darbojas

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu