Taro kartis

Ierakstiet savu vertejumu un pieredzi par Taro kartim. Vai ir labi, ka cilveks noperk veikalaa Taro kartim un ar tam zile pats sev un apkartejiem?
Es te izlasiju dazadus viedoklus netaa:
"Viss viens - taro, zīlēt ar svārstu, kafijas biezumos, monētas uzmešana un visas tamlīdzīgā lietas ir no viena avota. Jaunības vieglprātībā un daudzu dzīves problēmu jūklī ir vēlēšanās iegūt skaidrību, ko darīt, kāda ir situācija, kas ir draugi un kas nav utt. Bet tas nu ir tas īstais gludais ceļš, kas tiek bruģēts uz elli. Bez jokiem. Tie, kas visu savu atlikušo dzīvi cenšas tikt vaļā no šo izdarību ietekmes uz turpmāko dzīvi, var to apliecināt. TO NEKĀDĀ ZIŅĀ NEDRĪKST DARĪT. Nekāda situācija un arī apstākļi nevar būt par iemeslu, lai ietu pie zīlnieka vai dziednieka, jo tā ir sadarbība ar Dieva pretinieku un tas ir ļoti bīstami."
Te vel otrs komentars:
"Autors: Jūlija
`Kur Rīgā var iemācīties zīlēšanu ar Taro kārtīm?`
-----------------------------------------------------
Pie 1000 mākslu meistara - Sātana. Viņš ir arī Rīgā. Bet visaugstākā māksla, kādu pieprot Sātans, ir melu pasniegšanu par baltu patiesību, jo viņa tituls ir Melu Tēvs. Cena par kursiem ir tavas dvēseles nāve. Iesaku padomāt, vai tev to vajag. Ja vēlies uzzināt patiesību, nezīlē, bet lūdz Dievu, Jēzus Kristus Tēvu."
Velos uzzinat vai tas nebus greks zilet ar Taro kartim? Un vai ar Taro kartim vispar var izzilet cita cilveka dzivi, kursh pats nav klaat un nepiedalaas zilesanas procesaa? Jo tagad to piedaavaa darit caur maksas sms un maksas telefona zvaniem, bet vai zilnieks ar Taro kartim var izzilet citu dzivi, nakotni, ja tas cilveks pats nav klat?

Jautā peldetnepratejs 2011-03-04 21:42

babyjag    1 pilnmeness atkal? 2011-03-04

ValentinsC      offtopic-satans ir iekš oHo ir reģistrējies!- ar datorzinībām nodarbojas, ar dizaina lietām, konsultē. gan jau arī hakerē, ja vajag, un "klientam" pēcāk dod saprast, ka zina, kāds uzvārds viņa CV konsultantam vai -kā viņam virtuvē priekšmeti izkārtoti vai ko draugi SMS-kās uzrakstījuši DDD PPP ak jā, vēl viņam/-ai tiešām patīk uzdoties par 1000-mākslu meistaru-protot it kā visu, bet neko -īsti labi.
topik-gafno eto sjo, ticēt tādām lietām.
2011-03-04

Minhauzena      dzīvo, ne zīlē 2011-03-04

Skaidrite_Leeninna      Uzzīmē pats, būs riktīgi pa lēto un tādas, kādas pašam patīk... 2011-03-04

Elektrods      Kā gan tas iespējams - ticēt šitādām muļķībām ?! 2011-03-04

Mezhavecis      Pērc pašas dārgākās.Kad sāksi zīlēt,katru dienu ziedo baznīcai 100ls.Gan jau tad dieviņš grēkus piedos. 2011-03-04

dzer_kakao      Aizej pie kādas buramtantiņas un palūdz viņai konsultāciju.
Un cik zinu tad ir jāpērk nevis pēc cenas bet izjūtas. Paņemot rokās ir jājūt, ka tās ir īstās.
2011-03-04

Patiesiba      Par Taro kārtīm vari izlasīt pēdējā žurnālā "Citāda pasaule". Ar taro kāršu palīdzību vairāk var meklēt atbildes uz konkrētiem jautājumiem ne zīlēt nākotni. 2011-03-04

felicidad      Neko murgainaaku savaa dziivee neesmu lasiijusi... grib ziileet, bet baidaas no Dieva soda! Vai tad nezinaaji, ka ziileeshana vispaar nav tam visaugstaakajam tiikama??? Aizej uz jebkuru bazniicu un tev to arii pateiks... Jebkas, kas ar to saistiits - pagaanisms, maanjticiiba, burshanaas - no bazniicu viedoklja ir neshkjiista padariishana... Ja jau pat Hariju Poteru katolji gribeeja aizliegt! A tu te uztraucies par kaut kaadaam Taro kaartiim! No bazniicas viedoklja - kaartis vispaar ir taa nelabaa izdomaajums - pat nedomaa rokaas njemt! 2011-03-04

norciks28      liktens ir viens dots visiem..jus varat zilet vai nezilet,tas vairs jums nepalidzes,bet jautajums vai tas jums ir vajadzigs? .....dzivot ar apzinu,kas bus talak vairs nav interesanti,tad labak nosaujies sodien............. 2011-03-04

Skaidrite_Leeninna      Šitie topiki atkārtojas regulāri. Da provokācija un viss. 2011-03-04

saullla      kāda jēga zīlēt,ja vienā dienā,ar vienu klikšķi visus dzives pagriezienus pats vari mainīt.
Un vispār manuprāt Dievs neko nesoda,sodi Tu pats sevi izvēloties konkrētu ceļu.nevajag visu uz Dievu novelt,kā attaisnojumu savai nezināšanai it kā.
Un nav vajadzības zīlēt nemaz lai noietu no ceļa,pietiek jau ar to ka tev šādas domas nāk prātā vispār muļķītim,kas par to abzolūti neko nezin.
2011-03-04

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu