Sapnī redzu vienu un to pašu vietu...

Nezinu vai pareizajā sadaļā ieliku jautājumu...
Pēdēja laikā,atkārtojās ne viss sapnis,vai notikums sapnī,bet es redzu vienu un to pašu vietu-vecmammas māja un viņas ciematiņš.... it kā es eju pa ceļu un gar ceļu stāv tukšas mājas,ar aizsistiem logiem....nezinu,ko tas varētu nozīmēt?
Pusgadu atpakaļ ,kad apglabājam vecmammu, biju jau aizbraukusi uz viņas māju,kapiņos arī biju..

velneens16    1 Tas nav uz labu, kad es redzu vecas maajas, vienmeer kkas slikts notiek...

mieru_tikai_mieru  1   1. Kādas bija Tavas attiecības ar to vietu bērnībā? Kādas emocijas, kādas atmiņas saglabājušās? Vispirms atceries to.
2. Tagad (ja spriež tikai pēc sapņa) šīm emocijām nav vietas Tavā dzīvē.
Manuprāt, tam ir maza saistība ar pašu vecomammu. Tas drīzāk ir tas laiks un vieta.

inkypinky  1   Es,kādu laiku atpakaļ,bieži redzēju sapnī dzimto vietu-rajonu,kur pagāja mana bērnība,nesen biju uz bērēm,nomira mans bērnības draugs. Tikai tagad par to aizdomājos...

NakcPutns  1 1 tur ir kauktkas kautkad "tāds" noticies, nopietni, vakar skatījos "mirrors-2", bet Taus sapnis vairāk atgādina "ring-2"...:o

mieru_tikai_mieru  1   ja tas Tev palīdzēs atgūt TĀS emocijas, paņem kaut ko. Vislabāk kādu akmentiņu, tik lielu, lai var plaukstā saņemt. Bet tas vairs nav par sapni, tā jau ir maģija :)
Sapratu, ka sapnis atkārtojas, bet ar variācjām! Pievērs uzmanību, kā Tavos sapņos mainās detaļas. Kā mainās iesaistīties cilvēki. Kā mainās noskaņa. Ar kādām sajūtām pamosties pēc sapņa. Visi sīkumi var būt svarīgi.

Nawarda    1 Arii man taa ir...jau entaas reizes redzu vienu un to pashu vietu,tikai -njeznaju,kas taa par vietu.

selnija_  1 1 Es arī redzu sapnī vienu un to pašu vietu: vienu no dzīvesvietām un tā jau vairākas reizes. Tāpat nevaru saprast ko tas nozīmē.

JurisK  1   Tas nav nekas īpašs, vien tik, cik atmiņas par mirušu radinieku. Tas pāries apm. 2-5 gadu laikā, sapnis nāks aizvien retāk. Bet uz to vietu gan aizbrauc, bet ne bieži, pietiks, ja pāris reizes. Tās ir tik patīkamas skumjas, nav izstāstāms:)

zuziite555    1 Tas velk uz nabadzību visa mūža garumā :D

Padre  1   Manuprāt nav jāsatraucas par sapņa atkārtošanos.... Kā nekā sapni ģenerē mūsu smadzenes (miegā) .
Manuprāt Tu velies lai viss būtu tā kā tas bija pagātnē... Tu ej pie savas vecmāmiņas uz ciematiņu, kurā viņa dzīvo. Tevī ir emocionāls pieplūdums, ka Tu tulīt satiksi vecmāmiņu, viņa Tevi apskaus un teiks jaukus vārdus savai mazmeitai.... vienkārši Tev trūkst savas mīļās vecmāmiņas :(

loollita  1   Varbūt mājas GARIŅŠ skumst! pie labiem cilvēkiem tādi dzīvo,bet cilvēks....aiziet,bet viņš negrib aiziet,tur viņam labi,aicina jaunos uz mājām. Vispār,esmu dzirdējusi,ka ja sapņus atceras,slikts nav gaidāms.

lapsu_aacis  1   elementaari- vinja tev meegjina kaut ko dariit zinaamu. ja sapnis saak atkaartotires biezhaak kaa reizi nedeeljaa, brauc vien turp un meklee atsleegu. taa noteikti ir maajaa.


selnija, tavaa gadiijumaa- tev tiek dota noraade uz laiku, kur tu izdariiji nepareizo pagriezienu un tas ir taads kaa piedaavaajums- sakaartot visu pareizi. tas pats- ja saak atkaartoties tik biezhi- ir laiks. now or never.

aizgaajeeji kaadu gadu vandaas pa zemesvirsu, kaartodami savas lietas uin nepabeigtos darbinjus, taadeelj arii vinju klaatbuutne ir juutama shai laikaa jo iipashi. sapnjus, taapat kaa realitaati var vadiit un programmeet un tieshi taapat-var sazinaaties ar zinjas neseejiem. jautaajiet pashi peec noraadeem, jums taas neatteiks.

zaiza  1 1 man, savukārt, sapņos ir skolas periods iestājies. nu jau kādu mēnesi katru nakti man jāatgriežas skolas sienās..
darbības notiek visdažādākās - sadzīves un darba situācijas, kuras vieno tikai tas, ka viss notiek skolā.
cilvēki apkārt, kas piedalās - arī visdažādākie - draugi, kolēģi, paziņas, bet tagadējie, ne bijušie klasesbiedri vai skolas draugi.
vienīgi skolotāji - tie paši, vecie. viņi ar mani runā. stāsta kaut ko. vienreiz dejojām.. u.tml. :)
atmiņas no skolas - vislabākās. ļoti aktīvs, radošs un pozitīvs laiks bija.

kā to izskaidrot? man kaut kas jāiemācās? jāatcerās? jāsaprot? tur jāatgriežas?

mmagda  1   Bet ko varētu nozīmēt čūskas savijušās kamolā un daudz? Bet viena no viņām izstiepusies pret mani, tāda dzeltena, tieva un gara...brrr...Man jau tāpat visu mūžu no viņām bail, man pat bildēs skatīties nepatīk..

skumjasaciis      Sapņi - ir ļoti noslēpumaina lieta, un diez vai to nozīmi vispār vajag tulkot... Nu kaut kādas zīmes caur tiem jau laikam mums tiek dotas... Es šad tad redzu tādu dīvainu sapni - no iepriekšējām dzīvēm laikam... Sāku sapņot vienā un tajā pašā vietā - kādas vecpilsētas laukumā, tad - eju pa šaurām ieliņām un nonāku brīnišķīgā katedrālē, kur ir tāds miers un klusums, un zeltaina silta gaisma - no svecēm droši vien... Tur nav neviena cilvēka, es apsēžos pēdējā solā un ... ir tik viegli un labi, jānotiek kaut kam ļoti labam... Un tur es parasti pamostos. Dažreiz pat esmu mēģinājusi iemigt, lai "noskatītos 2. seriju", bet ... nu nekā. Es to pilsētiņu un katedrāli reālajā dzīvē arī noteikti atpazītu. Esmu diezgan daudz ceļojusi, bet - nu vēl nav trāpījies... Ir taču mums katram kaut kas mistisks un neizskaidrojams dzīvē gadījies...

GoodCompany      Tā! Sāksim psihoanalīzes seansu! Kādas ir tavas agrākās (no bērnības, protams!) atmiņas, ko atceries?

PostScript      ...tagad, laiks no Miķeļiem līdz Mārtiņiem ir veļu laiks. Teikšu, ka tu sapnī atgriezies vietā, kur biji laimīga (sapratu ka, bērnībā). Un iznāk, neapzināti tu meklē šo laimes sajūtu meklē. Mani mācīja, ka sapņi jātulko pēc savām intuitīvajām sajūtām, kā pašam liekas, vai sapnis ir labs, vai slikts.

sentire      Ja sapnī redz vienu un to pašu vietu,tas norāda uz neapmierinātību un ilgām pēc pārmaiņām.Tā var būt neapmierinātība ar attiecībām,varbūt darbu vai ko citu.Iespējams,ka zemapziņa sūta sveicienu no tās vietas,vai laika kad sajuties laimīga.

cilveex      Lietām, kuras mēs redzam sapņos, būtību, ir jāmeklē sevī. Notikumos ap sevi. Guļot cilvēks turpina virpināt domas, tās mēs redzam kā sapņus. Ta ir iztēle, kura ir iedarbināta vizuāli uztveramā formā.
Savukārt par aizgājējiem... miroņi ir tieši tas, kas viņi ir - miroņi. Vairs nav ne apziņas, ne domu, līdz ar to arī nav vairs nekādas daļas par to, kas notiek virs zemes un nekādas daļas gar kādreiz pazītiem cilvēkiem. Nāve ir pilnīgas bezapziņas stāvoklis, atdusa. Vienīgā aizgājēju esības forma virs zemes, tā ir mūsu atmiņas par viņiem, nekāda cita. Ne viņi var darīt labu, ne ļaunu.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu