Vai kads no oho kraso mandalas?

Man astrologs ieteica, ka katru dienu vajag izprintet un izkrasot vismaz 5 mandalas, jo tas kalpojot kaa meditacija. Vai kads var uzrakstit kaada vel nozime un labums cilvekam tiek no mandalu izkraasoshanas? LUDZu uzrakstiet konkreeti ko tieshi tas dod cilveekam un vinja attistibai, dveselei???
Un jautajums tiem, kas kraso mandalas - tur kur mandalai aplis un ieksha ziimeejums, vai obligaati jaaizkraaso pilniigi viss aplis vai arii var palikt dazhas vietas neaizkraasotas, jo tad ja pilniigi viss aplis iekshaa izkrasots, tad dazhiem zimejumiem sanak paaraak krasains un zuud tads kopskats, izskatas parak haotiski! Jeb tomer obligaati vajag aizkraasot pilnigi visu apli???
LUDZU uzrakstit visas atbildes uz jautajumiem! Un pakomentet kaut ko par mandalu krasoshanu, vai jus pec tam saglabajat izkraasotos zimejumus kaadaa mapiitee un veidojat kolekciju vai kur liekat izkraasotos zimejumus?

Jautā peldetnepratejs 2010-07-24 22:13

GarlaikotsLaucinieks (2010-07-24 22:22)      Uhu, un man te daži mēģināja iesmērēt testu ar jautājumiem, lai noteiktu, kādi produkti ir vispiemērotākie...

Ja nopietni, nav svarīgi, kā to dara, ir svarīgi, ko tu tajā brīdī domā un jūti.

Kaut kā tā...

lapsu_aacis (2010-07-24 22:32)      nu,mozh, vispirms ar naudas pukji tiec galaa, koa?! :DDD

tomeer_vajag (2010-07-24 22:51)      Apskatījos, kādas tās mandalas izskatās...neko sev, ja piecas dienā jāizkrāso, tad man točna visa diena arī aizietu. Ja nu vienīgi darbs tāds būtu-mandalu krāsošana, bet man cits kas darāms :)

indie (2010-07-24 23:00)      nu, es krāsoju. visu ziemu to tik vien darīju pa vakariem.
tā ir kā meditācija. krāso un koncentrējies tikai uz darāmo, kamēr tavā galvā šis tas sastājas pac pa vietām... grūti izskaidrot.
krāsot vajag tā, kā liek sajūtas. nav pareizu va nepareizu variantu. vislabāk ņemt pirmo krāsu, kas asociējas ar katru konkrēto madalu, sākt no jebkuras vietas (vidus, malām utt), aizkrāsot kā patīk un tad atkal ņemt nākamo krāsu pēc sajūtas, nevis baigi štukot kura krāsa labāk izskatīsies. mērķis ir atbrīvot prātu, nevis taisīt mākslu. un neaizkrāsoti laukumi arī ir tikai un vienīgi normāli. ir reizes, kad pat pietiek aizkrāsot trīs mazus pleķīšus un pašam šķiet, ka pilnība sasniegta.
tā kā svarīgs ir pac process, ne rezultāts, tad gatavais produkts - izkrāsotā mandala nav obligāti jāglabā. bet, ja gribi, ievies mapīti. pēc tam varēsi salīdzināt, kā periodiski mainās izmantotā krāsu gamma. man visu ziemu bija zili, zaļi violetā ēra. bet, pavasarī jau arī dzeltens, sarkans un citas krāsas ieviesās ::)
es, starpcitu, pati arī tās mandalas esmu zīmēt sākusi. tas pat šķiet aizraujošāk, kā krāsot...

_Rozaalija_ (2010-07-24 23:23)      Vai adresi, lūdzu nepateiktu, no kurienes jāizprintē! ?
Paprasi naudu atpaļ savam astrologam!
Nosūtīšu vēl informāciju par Mandalām!

_Rozaalija_ (2010-07-24 23:24)      V.Vostokovs

Sanskritā mandala nozīmē “aplis “ un “centrs”.Tradicionāli tās apzīmējums ir aplis – kosmosa bezgalības simbols – un kvadrāts - zemes jeb cilvēka radītās pasaules simbols.
Saskaņā ar vienu no senākajiem tekstiem Iczin šis simbolisms atbilst jan – vīrišķajai sākotnei, iniciatīvai, debesu principam-un iņ – sievišķajai sākotnei, jūtīgumam, zemes principam.

Tibetā mandala ir ļoti attīstīta gan kā mākslas forma, gan kā meditācijas rituāls. Centrs, kur ietverts Dievišķais, atrodas kvadrātā–iekšējās esības citadelē, ko ieskauj
viena vai vairākas aploces, no kurām katra simbolizē dažādus cilvēka apziņas līmeņus, kā arī enerģiju, kas apvieno un dziedina.

Galvenā īpašība, kas nosaka mūsu apziņu, ir kontrasts. Divi galvenie elementi: iņ un jan–atrodas patstāvīgā kontrastā, tikai abi kopā tie eksistē un tikai kopā pārtop vienotā formā, kuru apzīmē ar apli, kas abus ieskauj. Mēs dzīvojam veselā okeānā dažādu pretstatu: dzīvība un nāve, vīrietis un sieviete, spēks un vājums, cildenais un
zemiskais, laime un nelaime, melns un balts. Ne tikai mūsu apziņa, bet arī mūsu valoda un mūsdienu sociālās struktūras balstās uz šiem pretstatiem, kas pastāv no
laika gala. To kopīgais pamats ir centrālais punkts, tāpēc viss, ko jūs uzzināt no pieredzes, ir tikai nemitīga sacensība, cīņa un karš. Par cilvēku, kuram nav pamata
centrā, var teikt: ja viņam nav bijis ienaidnieka, tas ir jārada.

Centrs ir šifrs, kas ļauj saprast mandalas valodu, jo tieši mandala spēj salauzt cilvēka iekšējās verdzības un viņa konfliktu pamatus, sniedzot izpratni par pretstatu harmonizēšanu.

Tos, kuri mandalu lieto, tā ved uz savas iekšējās enerģijas avota atklāšanu un izmantošanu. Mandalas princi

_perla (2010-07-24 23:25)      tas ir joksss???

JurisK (2010-07-25 02:40)      Tik pat labi paliidzot arii zekju vai cimdu adiishana, pie tam kaut kaads labums arii tiek radiits.

amis1971 (2010-07-25 07:35)      Galīgi esi prātu izkūkojis vai????? Iet pie kaut kādiem šarlatāniem:)))
Nāc pie manis, es Tev sastādīšu zvaigžņu karti, pazemes grāmatu un e-talonu.
Sastāstīšu cik mašīnas dienā jāsaremontē un jānokrāso;))) Vismaz reāls piķis būs.
Paldies Tev, tik gardi smējies par cilvēku stūlbumu nebiju sen:)))

Giga1970 (2010-07-25 08:47)      Kas tās tādas, no kurām tik daudz labuma???

mei_bi (2010-07-25 08:58)      ...viņš darina sev dievu, ELKA TĒLU, tā priekšā viņš zemojas, metas ceļos un to pielūdz, sacīdams : palīdzi man, jo tu esi mans dievs! (Jesajas 44:17)

cilveex (2010-07-25 09:32)      (komentārs par mandalu krāsošanu)
Met to visu labāk prom, piemēram krāsnī un ja akurāt tieši nav ko darīt, tad dari vismaz kaut ko derīgu, kaut vai arodu kādu mācies.
Tomēr, ja gribas attīstīt savu garu, tad vērsies pie Dieva caur Kristu un lūdz sev Gara dāvanu, tev dos... ar laiku, tad Viņš arī strādās tevī un tavu garu attīstīs. Visa cita draņķība neko tev tiesā nelīdzēs, ne krāšļošanās, ne burbināšana zem deguna, ne meditācija, pat ne astrologi.

VecmeitaARrunci (2010-07-25 13:15)      Labāk iemācies adīt vai tamborēt.jēga būs tā pati,bet iznākums derīgs.

Snowwhite (2010-07-25 13:38)      mlin, es tik gribētu zināt, KAD cilvēkam darīt jebko citu, ja dienā jāizkrāso PIECAS k.kādas tādas figņas?? :D nju, moš krīzes smagi skartajiem, kam tiešām nav nekā cita, ko darīt, tas arī der.. :D vai arī domāts tā, ka darbā jāņem 5 "mandalu pauzes" dienā? :D

VIZUAALAAmaaksla (2010-07-25 15:23)      izdevās daudzus te paķert:)
saceri vēl kaut ko! Tev izdodas:)
Nāk ļaudis un bībeli citē, ka šļakst vien!

mieru_tikai_mieru (2010-07-26 08:49)      "mans astrologs teica"... Nu, un ja es teikšu - "sūti d..st to astrologu"? Arī klausīsi? Vismaz mans padoms tev ir par baltu velti.
Mandalas zīmēšana ir spēcīga meditācija, un to nevar darīt kā vēdera presas vingrojumus noteiktu skaitu dienā! Tur izjūtai jābūt! Ja darīsi bez iekšējām izjūtām, tad - labāk nedari.

Murrrfee (2010-09-11 21:35)      Ja dienaa izkraaso 5 mandalas..tad iestaajaas miers no visa:)))))))) No darba, gjimenes, radiem...un draugiem:)))))))))))))) Baudi mirkli:)))))))))))))))))))))))))))))

Patiesiba (2010-11-07 16:48)      Jāņa Rozes grāmatnīcā var nopirkt speciālu grāmatu kur ir vesals lērums mandalu kas jāizkrāso. Cena 5.30 Ls. Tur vismaz viss paliek vienkopus nevis uz kaut kādām lapiņām. Jākrāso ir tad kad gribas to darīt, nevis noteikti dienā 5.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu