Kolāža jaunā gada iecerēm!!!

Kurš var pastāstīt kā to pareizāk veidot? vai ir kādi noteikumi, kuri jāievēro?

_La_Luna (2009-12-29 11:18)      Būs nepieciešāmi šķeres,žurnāli,balta vai citā krasā, liela lapa!!Var arī ar mazo - A4!!Sāc no žurnāliem griezt ainas,kuras atbilst Taviem sapņiem un vēlmēm!!Paņem savu foto,ielīmē lapas vidū un apkārt līme savas vēlmes!!Uzkārini Tev redzama vietā ( labāk jā citi to neredzes - var Tevi nesaprast :)) un ikdienā laiku pa laikām lūkojies uz šo visu,iztēlojies,kā Tev tas viss jau ir,kā visu ko vēlējies esi sasniegusi.Padomā kādas būs Tavas sajūtas,kad tas viss notīks!!Atcēries,kā ar mums vienmēr notiek tikai tas,kam ticām.Un ticām nevis savā apziņa,bet zemapziņā!!Svarīgi:uzticies Visumām - jā kaut kas nepiepildīsies - tad Tev tas šobrīd nav vajadzīgs!!Visums labāk zin ko un cik Tev dot!!!:))

saulesjuura (2009-12-29 11:40)      PALDIES par padomu, tagad zinu, ka mana iecere ir pareiza! :)

saulesjuura (2009-12-29 11:41)      Oij, norāvās tekstiņš...jo es ar esmu nodomājusi tādu kolāžu veidot un re - lasu padomu, paldies! :)) tieši tā biju domājusi to veidot :)

Vucis (2009-12-29 11:52)  1   Kas tas tāds? Un viss, ko tur salīmēšu - piepildīsies?

_La_Luna (2009-12-29 12:16)      Man prieks,kā mans padoms bija noderīgs!!:))Vispār ši kolāža - ir tāds viltīgs paņiemiens dabūt informāciju zemapziņā!!Jā ikdienā par kaut ko bieži domājam,uz kaut ko skatāmies,kaut kam ticām - tas galu galā nonāk mūsu dzīlēs un sak darboties kā programma!!Tāpēc arī lūk kolāža un ta ikdienas pārlūkošana - savas vēlmes jādabon zemapziņā!!:))
Vuci,jā visu darīsi,kā rakstīju - daudz kas no iecerēta piepildīsies!!Tik vēlēšanam jābūt reālam laika telpā un tērmiņos!!Viņam jābūt pozitīvam,ideāli jā tas nesīs labumu netikai Tev,bet arī citiem!!Un ticība,vēlreiz ticība!Svarīgi arī nepieķerties rezultātām - uz visu Dieva milestība!!:))

nezkogribu (2009-12-29 12:37)      Laba ideja!!!! Biju kaut kur lasījusi, bet varbūt vienkārši jāizdara!!!! Nāku bariņā!!!

art_deco (2009-12-29 15:01)      Man dažas lietas no kolāžas jau ir piepildījušās :)) Viena no tām nejauši uzradās jau pāris dienas pēc kolāžas izgatavošanas :))

ailja (2010-01-26 21:53)      svarīgi ir uzrakstīt uz tā laika intervālu, parasti gadu izvēlas...
Es jau gadu 6 ar to nodarbojos, strādā kolosāli, lai jums meitenes veicas! Bet esat uzmanīgas ar domu formulējumu, jo var sanākt tas ko bijāt attēlojušas,bet ne līdz galam pārdomāti noformulējuša- piem.jauna mašīna pie parādes durvim-jā, bet ne jums, bet kaimiņiem>>>

Patti (2014-12-14 14:19)      Veca metode, pēc grāmatas ´´Noslēpums´´, bet tiešām piepildās! Tur augšā tiešām kāds mani mī!

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu