Lāsta noņemšana pie zīlnieces

Ilgi nevarēju saņemties, bet beidzot esmu nolēmusi aiziet pie zīlnieces.... jā, kāds man ir uzlicis lāstu... aiz liela naida un aizvainojuma.... vai kāds nevar ieteikt no pieredzes kādu šajā jomā?

Jeecis_Peecis    2 Protams , ka būs! Viņām tak tāds darPs! :) - Jums ir uzlikts smags lāsts! Cīņa ar to nebūs lēta! :)

Pele_chiibaa    1 1. nekurš katrs spēj noņemt īstenu lāstu
2. lāsti ir reta parādība, to nav tik viegli uzlikt kādam
3. ja Tev nu kaut kas ir, tad ticamākais, ka tas ir kaut kāds noskudums vai kāds stipri vieglāks lāsta paveids, bet ne tā īstā lieta.
4. viss ir mūsu galvās. ij no visām negatīvajām enerģijām, kas ar saņemtas, ir iespējams arī pašam atbrīvoties sevi attīrot enerģētiski.
5. zīlniece ticamākais tikai tev naudu nokāsīs, būs placeibo efekts un iespējams, ka uz kādu brīdi sajutīsies labāk. bet parasti visi šitie krāpnieki parasti saka, ka vēl būs jānāk ilgi un dikti, kamēr noņemsim to lāstiņu :DDD

ja ej, tad ej pie dziednieka, ij tāda, kas neņem konkrētas summas par "pakalpojumu". tam būs īstenas spējas, pārējie ir tikai šarlatāni un krāpnieki.

Afrodit      Bet ja godīgi-nekādu lāstu neviens nevienam nevar uzlikt.Tas ir slima papagaiļa murgojums,ko ļautiņi savā tumsonībā paši izdoma.Ej lasīt ogas vai sēnēs,ej strādāt,mazgāt traukus.Ej palīdzi saviem mīļajiem un tuvajiem.Galu galā-atrodi sev sakarīgu nodarbi-tad vismaz nenāks galvā visādi murgojumi.

Pele_chiibaa      nē nu..visvienkāršāk jau ir nebūšanas dzīvē novelt uz kāda nenovīdību, dusmām :D ..nevis pašam ar sevi pastrādāt, sakārtot domāšanu utt.

Jeecis_Peecis      Pele, aha, ķipa, ārējie faktori ... :)

smaps    1 Ja reiz šādu niku izvēlējies, palīdzību būs jamekle pie Belcebula, nu varbūt varēs iztikties arī vietājo Mefistopoli. Bet,ja nopietni, iesākumam izdzēs šo profilu un aizej uz baznīcu pie macītāja. /par sliktu noteikti nenāks/

BuutlsBamtrinkets    1 Gribi paodmu, tad aizmirsti par zīlniecēm un ej salīgsti mieru ar naidnieci.

Eneile    1 Brr... ja no cilvēka nāk ārā tāda draza, tad kam vēl lāstus likt :)

migla_migla      Un kaads tas laasts izskataas?
p.s.Es tev vareetu ieteikt tikt no naida valjaa, jo naids izniicina pashu niideeju-tas arii ir tas laasts.

Just_      Ja jau esi salasījusies un saklausījusies par lāstiem, tad līdzsvara labā iesaku palasīt kaut kādas mazās, plānās grāmatiņas mīkstos vākos par sevis pilnveidošanu, piedošanu utt. Tas jau būs progress, jo pašlaik tu ar savu vīzdegunību tepat uz vietas vēl vienu otru "lāstu" esi sev piesaukusi.

Nohero      Pele kā vienmēr ir lietišķa. Es no savas puses varu teikt - turpini lamāties un staigāt ar pliku jostasvietu, ne to vien dabūsi.

amailija      BuutlsBamtrinkets dod pašu prātīgāko padomu!!!!
Ja jau tu pat zini, ka ir lāsts un no kuras puses tas nāk, tad darī tā kā BuutlsBamtrinkets saka!!!!

selnija_      Nevar nekādus lāstus un acis uzlikt nevar! Muļķibas! Katrs pats ir savas laimes kalējs! Bet pie zīlnieces aiziet ir vērts! Varu ieteikt konkrētu personu.

Lucy      22.g un lāsts.
Labāk ielien aukstā dušā un negvels niekus mazā!!:))))

VIZUAALAAmaaksla      ...ja piedzimt var ar osteohondrozi, aiz ko nevar ar visu lāstu uzreiz?:)

VIZUAALAAmaaksla      Selnij, ja katrs pats.....tad--kāpēc tā zīlniece vajadzīga?

Exstars      Vēlviena ar lāstu apliktā...Bij jau varde,princesīte stikla kalnā,nāra ar kopā saaugušām kājām,tagad latvju tautumeita.Lētticīgo uztveres īpatnības piepilda psedogudrīšu-varīšu ķešas.Tāda tā tauta.To arī pelnijusi...

liina23      Ja kāds neko nesaptot no tā, kas atrodas ap mums un mūsos, vēl nenozīmē, ka tas nepastāv. Meklē tādu, kas tam izgājis cauri, jo pārējiem vienkārši nav sajēgi to izprast. Negatīvo enerģiju ietekme var cilvēku var novest līdz izmisumam.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu