Šķīvīša griešana un garu izsaukšana

Kāda pieredze ir šķīvīša griešanā?nu vispār garu izsaukšanā?

kissa38      Jaunībā griezu uz nebēdu...:)

Merkurija    1 Man griezaas....Bet tomeer gaaja tur, kur es gribeeju, cik atceros.

RIMATE      labāk i nemēģini...

vecmeitaARrunci      Ja gribi būt laimīga,saskanīgu ģimenes dzīvi un veselus bērnus-nelien,kur nevajag.Tā ir ēnu pasaule un ir nežēlīga.

o_jee      kaut kad senā jaunībā..bet vai viņš tiešām griezās,neatceros:))

kissa38      Nav ne jausmas...
Bet tas ,ka vienreiz vienu meiteni nohipnotizējām un pacēlām piecas-katra ar četriem pirkstiem fakts...pašas pārbijāmies un satrūkāmiems...

zilani      Kam Tev to vajag??Labāk nelien - neko labu tas nedos...Agrā jaunībā ar viskautko blēņojāmies...pēc tam nācās izciest dažus nepatīkamus momentus....:(

sorrel      jaunībā māžojos, bet vecāmamma kā uzzināja tā aizliedza, teica, ka pēc brūtgānu fotogrāfijām pateiks man kurš un kā:))

Anduksitis      Uzkarsētu prātu dīvaini redzējumi...:)))

silvana4    1 Vidusskolas laikā saucām garus un dancinājām šķīvīti.Šķīvītis tiešām pārvietojās.Parasti saucām literātu garus.Ar dažiem gariem šķīvītis kustējās aktīvi ar citiem nekustējās ne no vietas.Kāpēc nezinu.

lapsaacijs_albiins      kissa, juus picas ar chetriem, a es 12 gadiigs skukjis,ar savu 5gadiigo braali 2ataa savu 120kg tjootju shitaa uzraavaam gaisaa, visu radu acu priekshaa, brachka 5. jubilaacijaa.. tjootja no paarbiilja nogjiiba, kad piezemeejaas kopaa ar kreeslu.
/veel tagad atceras, kaa tas jaadara... :PPP/

a nafik jums gari speciaali jaasauc? shamo taapat- chupaam apkaart! :)

odze      Nevajag līst tur, kur tev neviens ēst neprasa ! Ja netici, ka šķīvis griežas, tad nav ko nemaz sākt gatavoties šim pasākumam. Skolas gados literātus garus saucām ārā ar grāmatas un šķēres palīdzību. Atceros tik vienu, ka vecākās klases skolas biedri ieteica nesaukt to garus, kas nav nomiruši dabīgā nāvē. Ar šķīvi garus dancinājām tehnikuma laikā. Ak, jēeee, kas par atmiņām uzjundījās, dēļ šitiem pasākumiem, kādas jautrības notikās pēc tam, kad bija jāiet gulēt un kaimiņistabiņas biedrenes mazliet biedināja DDDDDD, sajūta tāda, ka visas pasaules gari vienā gaitenī savazājās.

kaut_kur      Tas nav pat saistīts ar kaut kādu mistiku.....mēs kontaktējamies ar cilvēku dvēselēm, bet traucēt viņas, ja nemāki atlaist, nav nekas labs.......mokās jau it kā viņas....tā ir cita pasaule un nav ko viņā līst!

veejsha      sheit visas ir piikju daamas un nav nemaz jaasauc-pashas ierodaas...

Lote      Jebkuram šķīvītis negriežās, bērnībā jautrojāmies, bija interesanti - šķīvītis staigāja uz nebēdu...

Just_      Niekojāmies gan kāda 7. - 8. klasē. Reiz izsaucām fizikas skolotāja (dzīva!) garu, atvērās logs, sāka plīvot aizkari - kā kino. Otrā dienā bija kontroldarbs. Maita! Nu, tas fizikas skolotājs.

Dzhudiite      Just koments toch kaa no krievu raidiijuma eralash :D :D :D

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu